eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Çekirdekçiler

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 29>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
jeffers Liste gör
Deneyimli Yazar

Arda Cantürk
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı jeffers Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2009 saat 03:30

Başlığı bu mu bilmiyorum ama yazıyorum...

Bu taraftar sevdi... Batuhanı sevdi Youlayı sevdi Serdarı sevdi...

İvesayı sevdi... dev adam olarak... açıktaki  çoğu abimizin çocuğu gibiydi batu... o yüzden hoşgörüldü... Çünkü Batuhan ailenin sımarık küçük cocuğuydu...  i loveyou BATU

Busra,Elif,Ceren,Erol,Tarık,Özgür,Oğuzhan RUHLARINIZ ŞAD OLDUN
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2009 saat 03:34
Alıntı yapılan jeffers

i loveyou BATU

Türkçe dururken İngilizce yazman bir kenara,
anlam ve imla kuralları başka bir tarafa, ah Arda ah..

Angry
# Direnmüdavim....

Yukarı
BezgiN Liste gör
Yazar

Uğur Takıl
Yer: Turkey
  Alıntı BezgiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2009 saat 03:51

burada yazan ve yazacak ağabeylerimden özür dileyerek yazıyorum,eğer bize bir isim konmuşsa ve onun adıda çekirdekçiyse ben ÇE KİR DEK çiyim,bu zamana kadar önce ayder sonra kızılcıklı sonra da nefer tribün grubu arasında çok maç izledim çok deplasmana gittim,aynını eminim ağabeylerimde yaptı...Bana en çok dokunan inanın bu çekirdekçi yakıştırması olmuştu,niye ;ben açıkta oturuyorum ya,maç izliyorum ya (hesapta) kendime şunu sordum acaba eskiden olduğu gibi bağırmıyorum ya da performansımın yettiği kadar eşlik ediyorum diyemi bu ismi layık gördü yeni yetişen kardeşlerimiz  diye...sonra düşündüm,onlarda haklılar ama şunu unutuyorlar;bir zamanlar saydığım tribünleri kovalayanlar (hiç bir şey beklemeden sevdasının peşinde koşanlar)ÇEKİRDEKÇİ'lerdi.Sanmayın yaşım çok büyük(34) bu başlığı ben açmak isterdim fakat benden daha büyük ağabeylerim varken  bu başlığı açmak ağabeylerime saygısızlık olurdu(ve tabi bence) Ahmet ağabeyim eline koluna sağlık,siteye ilk girdiğimde çekirdekçi muhabbeti yüzünden bir süre uzak kalmak zorunda hissetmiştim kendimi,büyüklerimden birininde damarına basmışlar ya,canları sağolsun ES ES sevdalı kardeşlerimizin,lakin şu unutulmasın çekirdekçi diye nitelendirilen insanlar ES ES imin ÇEKİRDEK TARAFTARIDIR...

;
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2009 saat 04:06
bence çekirdekçilerle ilgili olumsuz eleştiriler genelde deplasman tarafında olanlar sürekli deplasman seyircisine sövmeleri, lise tarafında oturanlarında toplu tezaruhatlara pek katılmamalarından kaynaklanmakta koca açıkta sadece altesle bando arasındakiler bağırınca karşıdan bakıldığında tezaruhat güçsüz kalıyor, bence açık tribün tam etkin taraftar olmalı yani bir faul yada yanlış karardan sonra kısa sürede olsa bütün açığın olayı protesto etmesi yada bağırması hem hakemi hemde diğer takım oyuncusu üstünde etki bırakacaktır, hiçbir şey olmasa bile nba maçlarında ki seyirci gibi defans yada saldır diye toplu şekilde bağırılabilinir.
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
karaboğa Liste gör
Yazar

kağan
Yer: çanakkale
  Alıntı karaboğa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2009 saat 04:08
Alıntı yapılan gudumen

Alıntı yapılan 26_26_26

Alıntı yapılan gudumen

Çekirdekçi dayılar yaa, onlar olmasa maça falan gitmem. Onlar da lazım bence tribüne. Öyle güzel küfürler buluyorlar ki, maç gününe kadar düşünüp etsen öylesini bulamazsın. Big%20smile
Lütfen ciddi olalım kardeşim.

Estağfurullah abicim, sadece kinaye yapmak istedim. Biz bir taraflarımızı yırtıp, bağırıp, 40 dk aralıksız atkı sallarken o dayıların yaptığı işi söyledim sadece. Açık tribünde olup da "Açık dikkat" diye bağıran yegâne tribün biziz herhalde...

Clap Clap Evet kendi tribünümüzü kaldırmak ve ateşlemek  için harcadığımız nefese efora yanarım ben başka birşeye değil Big%20smile
es es es ki ki ki eski eski es , rüzgar ol fırtına ol kaleden keleye ES :)
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: Turkey
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2009 saat 04:54

açık tribün gibi bir taraftar topluluğumuz  var ama o açığı yönlendirecek amigomuz yok..

amigo orhanın torunları o zamanda şimdide istediğinde inletiyor stadı.. ama şimdi orhan yok yada orhanlar yok.. koskoca şehirden bir amigo çıkmaması kadar komik bişeyde yok..
tatar mustafa neden deplasmanların hemen hemen hepsinde bu konuda öncü olurda, açık tribünde bikez bile denemez bunuda anlamadım gitti..
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2009 saat 05:13
Sevdanın Başkenti Eskişehir

Bir başkadır bu şehir
Adı eskidikçe kendi yenilenen...
Bir başkadır bu şehir
Başkentidir en umutlu bekleyişlerin...
Sabır sanata, cefa sefaya, akşam sabaha karışır burada
Eskişehir burası...
Bazen koca bir metropol, bazen şirin bir sayfiye yeri...
Yazlar kurak ve sıcak, kışlar soğuk ve yağışlı
Ama yaz kış iyi niyetli bir bozkır burası...
Terminalinden istasyonuna; öykülerin, vedaların, acılar ve umutların saklandığı...
Eskişehir burası...
Her hangi bir insanla gün içinde sık sık karşılaşabileceğin kadar küçük
Çocukluğunu nerede geçirdiğini unutacak kadar büyük şehir...
Burası Eskişehir ...
Buram buram medeniyet kokan
Her bankamatikte mutlaka bir öğrencinin beklediği
Alışveriş nedir bilinmezken esnafların saray kurduğu bir bereket yuvası...
Tramvaya lakaplar taktığımız, rayların içinde yürümeyi alışkanlık haline getirdiğimiz şehir...
Burası Eskişehir ...
Jetler geçerken gökyüzünden sustuğumuz, sonra konuşmaya devam ettiğimiz
Alışık olmayanların aynı anda seslerini yükseltmeye çalıştığı
Ama kısa zamanda alıştığı...
Burası Eskişehir ...
Köprülü yere köprübaşı, hamamlı olana hamamyolu gibi kolay isimler taktığımız
Ama neden yedilere yediler denildiğini hiç anlamadığımız ve sorgulamadığımız...
Burası Eskişehir ...
Çiğböreğe sahip çıktığımız ama daha çok tantuni yediğimiz
Lületaşımız var deyipte tanıtamadığımız...
Burası Eskişehir ...
İlk defa göreni yanılttığımız, iki gün ayrı kalınca özlediğimiz
Şeker fabrikasından çıkan kokuyu artık yadırgamadığımız...
Burası Eskişehir ...
Sadece doğanların ve doyanların değil gelenlerinde kaldığı...
Burası Eskişehir ...
Adına şiirler yazılacak kadar güzel uğruna eskiyecek kadar yeni şehir...
Burası Eskişehir ...

Soner Yüksel

Yukarı
onuronat Liste gör
Yazar

onur onat
Yer: Yenibağlar
  Alıntı onuronat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2009 saat 05:45
bu şiiri her okuduğumda tüylerim diken diken oluyo...
Her Zaman Her Yerde En Büyük, Tek Büyük Sensin Es-Es im
Yukarı
es_formen Liste gör
Deneyimli Yazar

MESUT
Yer: rusya-sochi
  Alıntı es_formen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2009 saat 06:33
trabzon maçında gördük ki;açık tribün bütün stada hakim olmuştur.3-0 mağlup olan hangi takım taraftarı böyle tezahurat yapar bilen varsa söylesin.topçu utandı taraftardan ondan sonra oynamaya başladı.ESPANAYI BENİMSEMEK TOPİĞİNİ ben açmıştım.hemde ilk duyduğum gün.ve şunu söylemiştim.(bizi çoşturacak,topçuyu koşturacak)diye.ve görünen köy kılavuz istemiyor.o gün 55-70 yaş gurubu haricinde herkes katıldı.yani lafın özü çekirdekçi denen taraftara bir kıvılcım yeter.
krasny molnya
Yukarı
kafakar Liste gör
Deneyimli Yazar

kadir
Yer: United Kingdom
  Alıntı kafakar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2009 saat 07:27
bende cekirdekçiyim :))))

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 29>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır