eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

B.E.T. Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 88>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESKİCE Liste gör
Yazar

uğur eskice
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ESKİCE Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2009 saat 00:13
Alıntı yapılan tahir nederland

geriye ne kaliyor? kim kimi istemiyor , beli olsun ve neden istemiyorlar,?
 Örnek vereyim Ben hiç bir derneğe üye değilim hiçbir gruba takılmam ben istemiyorum başkan adayı falan olmayıda düşünmüyorum.
halil unal yonetimi sozde istifa etti, kim aday ise  vaadlerini simdiden duyalim.
 Vizyonu olan sözünün eri laf ağzından çıktığında yapan yada ağzından çıkarmayan herkes olabilir.

benim bu halil unalla ve yonetimle  hic alakam yok, ama, alakam basarili bir eskisehirspor,, gerisi beni ilgilendirmiyor.

Buralardan hiçde öyle görünmüyor.

UZUN LAFLARIN KISASI
Halil Ünal istifa

Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2009 saat 00:18
Şeffaf, hesap verebilen bir yönetim İS-Tİ-YO-RUZ!!!
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2009 saat 00:20
4-Doğan PİNÇE (BAŞLAMA NOKTASI)   

CEVAPLAR YAKINDA GELİR 
26 Mayıs 2009 Salı 

Eskişehirspor 2008- 2009 sezonunu sıkıntılıda olsa geride bırakarak 12 yıl aradan sonra çıktığı süper ligde tutunmayı başardı.
Sezon öncesi her ne kadar hamasi nutuklar atılsa da kırmızı siyahlı ekibin ligde tutunması önemli başarı.
Tecrübesiz bir teknik adam, oturmuş bir kadronun tamamen ortadan kaldırılarak yepyeni bir ekiple lige girmek büyük riskti ve bu riskin sıkıntıları oldukça sık yaşanmasına rağmen Eskişehirspor yabancısı olduğu ligde tutundu.
Kırmızı siyahlı ekip yeni sezona camia olarak daha tecrübeli girecek.
Şimdi yeni sezon için neler yapılmalı o gündeme gelecek. Kuşkusuz ilk akla gelen olay kongrenin yapılması. Trabzon maçında Halil Ünal’a güvenini yitirdiğini ilan eden taraftar gitmesinden yana tavır koydu. Ancak kongre salonu ne der belli değil.
Halil Ünal devam eder mi, rakip çıkar mı, yönetimini tekrar güçlendirip yoluna devam kararı verir mi hepsi birkaç gün içinde belli olur. Ancak herkesin kabul ettiği bir gerçek var. O da yeni sezon hazırlıklarına başlanılmadan önce mali yönden güçlü bir yönetim oluşturulmak zorunda.
Halil Ünal bile bu sezon Süper ligde maceraperest bir görüntü çizdi. Ödemelerin birçoğu yapılamadı, ya da aksadı. Sıkıntılar bitmek bilmedi ciddi gelirlere rağmen. Gereksiz ve dengesiz harcamalar üst düzeye çıktı.
Eski yöneticilerle yaptığımız görüşmelerde tüm olumsuzluklara rağmen Eskişehirspor’un gelir ve giderlerinin en kötü kafa kafaya olması gerektiği yönünde fikir bildiriyorlar. Hesabı kitabı onlarda yakından takip ediyorlar ki böyle bir görüş içindeler.
Kim ne derse desin hesaplaşma yeri kongre. Herkesin eteğindeki taşları dökeceği yer orası. Herkesin merak ettiğini bizde ediyoruz. Acaba Halil Ünal yönetimi ne kadar borç çıkartacak? 6- 7 milyon TL borçla devralmışlardı, şimdi kaça katlanacak? Bakkal defterine geri dönüş yapan Eskişehirspor’da devasa bir borç çıkartılırsa yeni aday çıkar mı çıkmaz mı? Belki de kongre kararı çıkmayacak.
Tüm bu soruların cevaplar için camianın fazla bekleyeceğini sanmıyorum. 
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
toci26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Eskişehir
  Alıntı toci26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2009 saat 00:34

http://www.internetspor.com/kimi-kandiriyorsunuz--writer435.html

Bakın beyler burda bi yazar Kayserispor un gelirlerini yazmış... Ama Bizi ilgilendiren yerlerde var...

Özellikle yazının burası
***Şimdi izahına geçelim.. 4 büyükler haricindeki takımların TFF ve Naklen Yayın Gelirleri yıllık ortalama 10 milyon TL’dir.

Ve Takımların Gelirlerinide Şöyle Sıralamış

TFF ve Naklen Yayın Geliri    

Fortis Türkiye Kupası            

Sponsor Firma Geliri               
İddaa ve Toto Geliri               
Kombine Bilet Geliri              
Bilet Geliri                              
Lig puan Geliri                        
Forma Reklam Geliri               
Stat Reklam Geliri   

Anlaşılan Kayserispor da yanlış yönetiliyor... Bu kadar gelire rağmen...
SADECE SİYAH KIRMIZI!
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2009 saat 00:44
öncelikle BET oluşumunun Camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.
nereden çıktı diye sorgulamanın anlamı yoktur.gerçek bir ihtiyaçtı çıktı.belkide geç kaldı.....
bildiri cuk diye yerine oturmuş bir metin.noktasını dahi tartışmak bence gereksizdir.
tabiiki sadece bu bildiriyi takdir eden mesajlara takılıp kalmak,bu bildirinin her derde deva olacağını ummak zaafiyet getirir.bazı uyarı mesajlarınıda dikkate almak,B...C  gerekiyorsa D   alternatiflerinide torbada bulundurmak faydalı olacaktır kanaatindeyim.

örneğin;Şahin arkadaşımızın uyarısı değerlendirilmelidir.böyle gaipten bir ses,bir varlık olarak devam etmek imkansızdır.ortaya çıkmak gerektiğinde ortaya çıkılabilmelidir,hatta şimdiden çıkılmalıdır.taraftar bu gizliliği bir yere kadar taşır sonra muhatap arar.bulamazsa hoş bir sedaydı der gördüğüne odaklanır.

şunu hepimiz gözlüyoruz ve üzerinde mutabıkız.ortada hesap vermeye yanaşmayan,kongreden kaçmaya ,Teknik Heyetini diskalfiye etmeye çalışan;bu eylemleri için yazılı ve görsel medyayı kullanan bir Yönetim;
bunların karşısında sağduyulu,sadece olması gerekenlerin olmasını isteyen,çıkar ilişkilerinden uzak bir Camia var.

işte bunu topluma,en önemlisi kongre üyelerine ulaşılarak izah edilmesi ve gereği için yardım talebinde bulunulmasıda öncelikler ve planlar içinde olması gerektiği kanaatindeyim.

burada kısa kesiyor,hareketin Camiamıza hayırlı olmasını tekrar diliyorum.  
Yukarı
exorcist Liste gör
Yazar

Serkan
Yer: KutsalTopraklar
  Alıntı exorcist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2009 saat 00:49
Sakarya Gazetesi internet sitesi bu gece güncellendi. B.E.T. bildirisine ya da bildiriyle ilgili bir spor haberine rastlamadım. Büyük ihtimalle gazetede de yer almayacaktır.
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2009 saat 00:52
Alıntı yapılan exorcist

Sakarya Gazetesi internet sitesi bu gece güncellendi. B.E.T. bildirisine ya da bildiriyle ilgili bir spor haberine rastlamadım. Büyük ihtimalle gazetede de yer almayacaktır.

O zaman bildiri kapıdan kapıya ulaşmalı ama oda çetrefilli iş. Emniyetten izin alınmalı matbuat yahut fotokopi yolu ile çoğaltılmalı birde dağıtcak insan meselesi varki o daha büyük sorun.
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2009 saat 00:55
Destek zamanı

Eskişehirspor Kulübü eski yöneticilerinden Nihat Çuhadar, Eskişehirspor yönetiminin başarılı bir sezon geçirdiğini belirterek, camianın yönetime destek vermesi gerektiğini söyledi.
Çuhadar, dün bir gazetede çıkan ve kendi adının da geçtiği haber yüzünden üzüldüğünü belirterek, "Eskişehirspor'un birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğu bir dönemde, maalesef çirkin olaylar yaşanıyor. Dar imkanlarla kulübe hizmet eden ve takımı ligde bırakan bir yönetimi, arkadan vurmak şık değil. Es-Es'de iktidar savaşı adı altında atılan başlıkta benim adımın geçmesi hiç hoş değil. Böyle bir olay mümkün değil. Eskişehirspor yönetimi başarılı bir sezon geçirmiştir. Bu yönetime herkes destek vermeli" dedi.
27.05.2009
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2009 saat 00:59
Alıntı yapılan kujo

Destek zamanı

Eskişehirspor Kulübü eski yöneticilerinden Nihat Çuhadar, Eskişehirspor yönetiminin başarılı bir sezon geçirdiğini belirterek, camianın yönetime destek vermesi gerektiğini söyledi.
Çuhadar, dün bir gazetede çıkan ve kendi adının da geçtiği haber yüzünden üzüldüğünü belirterek, "Eskişehirspor'un birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğu bir dönemde, maalesef çirkin olaylar yaşanıyor. Dar imkanlarla kulübe hizmet eden ve takımı ligde bırakan bir yönetimi, arkadan vurmak şık değil. Es-Es'de iktidar savaşı adı altında atılan başlıkta benim adımın geçmesi hiç hoş değil. Böyle bir olay mümkün değil. Eskişehirspor yönetimi başarılı bir sezon geçirmiştir. Bu yönetime herkes destek vermeli" dedi.
27.05.2009

Bu haberin yorumu bence yapılan eylemden herkes tırsmış. Kimiside yukarıdaki haberdeki gibi üzerine kalacak diyerek tırsmış. Onun için burada tekrarlamakda fayda var bu eylemin hiçbir grup yada oluşum ile alakası yoktur. ESES SEVDALILARının ortak ve şahsi menfaat gütmeyen bir eylemidir.
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Yer: Turkey
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2009 saat 01:04
eger bu yonetım gıtmezse ben sahsım adıma destek vermıyorum.bıdakı sezon adımımı atmam o stada.
DK
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 88>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,437 saniyede hazırlanmıştır