eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 338339340341342 358>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2009 saat 01:57
Alıntı yapılan 26_26_26

Alıntı yapılan ESESHAN

Halil Ünal mantığı kullanan Türkiyede çok başkan var bu işi çözeceklerine inandıkları isimleri transfer ediyorlardır umarım. Aksi bi durum söz konusu ise o zaman şimdiki yöntem devreye girer sezon biter futbolcular  hala paraları alamaz herşey vaad edilen zamanlara kalır.. Her verilen sözü yerine getiren başkan olduqunu düşünmüyorum ben. Halil Ünal Bu Takıma kalpten bağlı ve emek veren, çabalayan, ender başkanlardan birisi.

Bunu yazdığım için tepki görebilirim ama yönetimde olan abilerimin söyledikleri böyle. o yüzden Başkanımıza Sahip çıkalm.

Herşeyin İyisini düşüneceğimize,
Hiçbirşeyimizin Olmayacağını Dü$ünelim... Anlayana ¿
Eksik kalmış neyse,yanıtım ¿'dır...
Ben anlamıyorum,Halil Ünal'ı Bu takıma gelen ender başkanlardan biri olduğunada hiç inanmıyorum.

Balkondan Bakıldığında öyle görünüyor Sayın Abicim..
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2009 saat 02:14
Alıntı yapılan LeeSuger

Fatih abi bugünki transfer haberlerin ne oldu görüşmeler devam mı yoksa bi bozukluk kulağına geldi mi ?

Dün NAsılsa bugünde öyle geçti Kardeşim.

Brezilyalı bi Sol Bek Futbolcunun CD si bugün Teknik Heyete Önerilcek bakalım Hayırlısı...
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2009 saat 02:19

Orta saha ve forvete gerekli transferler yapılıyor ama SOL BEK ve KALECİ ne olacak?
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2009 saat 02:48
Güney Afrika'nın 3 numarası Tsepo Masilela çok iyi bir oyuncu. 24 yaşında ve İsrail'in Maccabi Haifa takımında oynuyor. Koy bizim sol beke 90 dakika gitsin gitsin gelsin...
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
kktc_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Volkan
Yer: Kıbrıs
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2009 saat 04:35
Yönetim Ümit Karan'la anlaşmış.. Bence süper bir transfer. Son vuruşlardaki ustalığını hepimiz biliyoruz.
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2009 saat 05:51
Alıntı yapılan kktc_ESES

Yönetim Ümit Karan'la anlaşmış.. Bence süper bir transfer. Son vuruşlardaki ustalığını hepimiz biliyoruz.

bence o kadarda süper değil,
en büyük örnek lovrek önümüzde duruyor.
Lovrekinde tekniği mükemmel attığı goller youtube da duruyor izle izle doyamıyorsun ama
bu adamın bize mayası tutmadı oynamadı oynayamadı olmadı olmayınca olmuyor.
ümit karan ise senelerce bu ligin en üst kademelerinde yer almış kupalar kazanmış nerdeyse her başarıyı tatmış bir futbolcu bize gelirse bu adam sadece para için oynar ki onuda ne kadar oynar şüpheliyim ama bellide olmaz futbol bu.
alınırsada rıza hocaya saygımdan sahada nasıl top oynadığını görmeden adam hakkında çok bir eleştiri yapmam, gelirse umarım yararlı olur ama dediğim gibi artık ümit karan benim için kapalı bir kutu içinden ne çıkar bilemiyorum.
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2009 saat 06:00
ümit kendine gelir esesi uçurur 
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2009 saat 06:46
Batuhan'ı yeniden kiralayıp, Youla'nın bonservisini alan Eskişehirspor, Ümit Karan ve Ragıp'ı da kadrosuna kattı.

Transferde hareketli günler geçiren Eskişehirspor, Kayserisporlu Ragıp'tan sonra G.Saray'da gözden düşen Ümit Karan ile de anlaşmaya vardı. Ragıp dün Eskişehir'e giderek resmi sözleşmeyi imzalarken, Ümit Karan transferinin de birkaç gün içinde resmiyet kazanacağı belirtildi. MKE Ankaragücü'nün golcüsü Mehmet Yılmaz, Sivasspor'un forveti Balili ve Konyaspor'un
< = =text/> < = ="http://ads.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?bj1hZjU3ODQ1NCZ3aGF0PXpvbmU6MjU3&exclude=," =text/>
kalecisi Oğuzhan için de girişimler sürüyor.

Lille ile anlaştılar

Yeni sezonda daha üst sıralar için mücadele vermeyi planlayan Eskişehirspor'un attığı adımlar bununla da sınırlı kalmadı. Geçen sezon kiralık olarak kırmızı-siyahlı formayı giyen Batuhan Karadeniz'i 1 yıl daha kiralayan yönetim, yine geçen sezon kiralık olarak görev yapan Youla'nın da bonservisini aldı. Lille ile yapılan görüşmelerin olumlu sonuçlandığı ve Gineli golcünün tüm haklarının Eskişehirspor'a geçtiği ifade edildi.FOTOMAÇIN HABERİDİR arkadaşlar
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2009 saat 07:08
eger bu yazılanlar olduysa bizi tutamazlar batu ümit youla savulun biz geliyoruz 
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
ofyunus Liste gör
Usta Yazar

Yunus
Yer: EsEs
Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2009 saat 07:18
Alıntı yapılan kerlon

Batuhan'ı yeniden kiralayıp, Youla'nın bonservisini alan Eskişehirspor, Ümit Karan ve Ragıp'ı da kadrosuna kattı.

Transferde hareketli günler geçiren Eskişehirspor, Kayserisporlu Ragıp'tan sonra G.Saray'da gözden düşen Ümit Karan ile de anlaşmaya vardı. Ragıp dün Eskişehir'e giderek resmi sözleşmeyi imzalarken, Ümit Karan transferinin de birkaç gün içinde resmiyet kazanacağı belirtildi. MKE Ankaragücü'nün golcüsü Mehmet Yılmaz, Sivasspor'un forveti Balili ve Konyaspor'un
< = =text/> < = ="http://ads.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?bj1hZjU3ODQ1NCZ3aGF0PXpvbmU6MjU3&exclude=," =text/>
kalecisi Oğuzhan için de girişimler sürüyor.

Lille ile anlaştılar

Yeni sezonda daha üst sıralar için mücadele vermeyi planlayan Eskişehirspor'un attığı adımlar bununla da sınırlı kalmadı. Geçen sezon kiralık olarak kırmızı-siyahlı formayı giyen Batuhan Karadeniz'i 1 yıl daha kiralayan yönetim, yine geçen sezon kiralık olarak görev yapan Youla'nın da bonservisini aldı. Lille ile yapılan görüşmelerin olumlu sonuçlandığı ve Gineli golcünün tüm haklarının Eskişehirspor'a geçtiği ifade edildi.FOTOMAÇIN HABERİDİR arkadaşlar

Hangisi yedek kalacak :):)
Takım Eskişehirspordur!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 338339340341342 358>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,844 saniyede hazırlanmıştır