eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Daha Iyi Bir Yonetim Icin Neler Yapabiliriz?

Cevapla Cevapla Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 18:02
Alıntı yapılan kursatland

Kulüpler kişilerin değil taraftarlarının ve halkın malıdır.Ben her zaman şirketleşmeye karşıyım.Kulüp  mal değildir elden ele geçsin satılsın...

Daha iyi bir yönetim için bence yeni bir sistem getirilmeli.Örneğin kulübün bütün toplantılarında ve karar alma sürecinde taraftar lideri bazı abilerimiz yer almalı...Böylece daha şeffaf ve taraftarın bilgilendirildiği taraftarın isteklerinin kaale alındığı temiz bir yönetim olur..

Şirketleşme konusundaki düşüncene bende katılıyorum.Şirket olan Sakarya,Malatya,Göztepe vb.lerinin hali ortada.

Ancak içinde taraftarın olacağı hiçbir yönetim olamaz.Dünyada böyle bir örnek yok.
Taraftarın yönetimde olmak istediği bir kulübe ne bir başkan bulursun ne de bir tek yönetici.
Taraftar kulüp yönetiminde söz sahibi olmak istiyorsa kongre üyesi olur.Kongrede gelir yönetimden hesap sorur.
Ayrıca ben kongre üyesiyim.Uzun zamandır  hemen hemen tüm kongrelere katıldım. Yalnız daha bu seneki aidatı yatırmadım. 
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
Karahan26 Liste gör
Yazar

Ulaş KARAHAN
Yer: Turkey
  Alıntı Karahan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 18:16
Öncelikle kulübe üyelik ne şekilde oluyor.Yıllık aidat ne kadar bilgi verebilecek olan varsa sevinirim.
Sen + Ben= Biziz
Sen - Ben= Hiçiz
Sen x Ben= Herşeyiz
Sen : Ben= Bölünmeyiz ES-ES'im
Yukarı
sarp_nefer Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

sarper
  Alıntı sarp_nefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 18:29
yönetimi baştan aşağıya taraftarlar alsın daha iyi olur valla
DİE FOR YOU ESES
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 18:29
Alıntı yapılan Karahan26

Öncelikle kulübe üyelik ne şekilde oluyor.Yıllık aidat ne kadar bilgi verebilecek olan varsa sevinirim.
240 lira yıllık yanlış bilmiyorsam
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 18:30
240.-TL
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 18:37
Alıntı yapılan anadoluyildizi

O zaman bu forumda klube uye olanlar bana bir email atsinlar. Email uzerinden kendi aramizda bir strateji belirlemeye calisalim. behlul.ozkan@tufts.edu

Ben dediğim gibi üyeyim.Eğer burada yazanların yarısının yarısı bu kulübe üye olsaydı yeterdi.
Şimdilik tek çare bu yönetimi ibra etmemek.
1-)Yönetim ibra edilmezse tekrar seçilemiyor.
2-)Her zaman mahkeme yolu açık.

Eğer toplu bir güç oluşturabilirsek,kongrede topluca bir yere oyuralım ve bu yönetimi ibra etmiyelim.Sonra da suç duyurusunda bulunup hesapların kontrol edilmesini sağlıyalım.
Hep dedik işte,taraftar böyle hesap sorar diye.Ama kimse kulübe üye olmaya yanaşmadı.

Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 18:42

Çok haklısınız . İşi gücü olan ve yılda 240 lirayı ödeyebilecek güce sahip azımsanmayacak sayıda taraftarımız var bu kişiler klübe üye olmadıktan sonra yönetimi eleştirmesi ne kadar doğru olur ?

Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 18:45
Alıntı yapılan Karahan26

Üyelikle ilgili gerekli bilgiler
http://www.eses.org.tr/basvuru.asp
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
ogü es es Liste gör
Yazar

Şahin
  Alıntı ogü es es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 18:52
Bence topic'in başlığı değiştirilip yönetimi ibra etmiyoruz yapılmalıdır.
Bu taraftar bu yönetimi ibra etmez.
(İbra edilmeyince ne yaptırımı var iyice bilenler yazsın.)
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 19:34
Yönetime şu gelmeli bu gelmeli demek şu süreçte anlamsız...

Şu andaki ilk aşama Yönetimin olağanüstü genel kurul kararı alması ve tarih belirlemesi. Bu karardan sonra listeler ortaya çıkacaktır neyseki bu kongrede bir bakan veya bir vali tarafından adamları dışında listelerini açıklayacak kişilerin listelerinin yırtılması riski azalmıştır çünkü şu anda ikiside geçen seneki kongredeki makamlarında değiller ama son dakikada yine kulübün üstüne oturmaya çalışacak bir siyasi çıkarmı bilinmez çünkü burası Türkiye...

En güzel kongre 3-4 listenin yarıştığı, vaatlerini açıkladıkları ve kazanmak için uğraştıkları bir kongre olacaktır umarım böyle bir kongre süreci yaşarız. Ama dediğim gibi ilk önce acilen kongre kararı alınmalı ve tarihde en yakın zamana ayarlanmalıdır...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <123>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır