eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Takımın Akibeti

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cemk Liste gör
Yazar

Cem
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı cemk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 21:17
Futbolcular haklı, yönetim istifa... 
Yukarı
erol Liste gör
Yazar

erol
Yer: Turkey
  Alıntı erol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 21:17

yönetim istifa.yeter artık.

Yukarı
bakaa Liste gör
Yazar

sedat
  Alıntı bakaa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 21:17
sezon başında halil başkan çok şeyler vaad etti.ama gördüm ki nebi hatipoğlunun onda birini bile yapamadı.ben burdan rıza hoca başta olmak üzere bütün futbolcularımızı alkışlıyorumClaphelal olsun size.adamlar kaç aydan beri paralarını alamıyolarmış.ama herifler yine de topunu oynadılar.anlaşılan seneye yar bana hüzün yar bana hüzün gibi gözüküyorCry.bunlar ne youlayı nede batuhanı alabilirler.hepsi fasafiso.alırlar bütün kaşarları alın size star oyuncu derler.yazık ya yazık
Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
  Alıntı eses2606 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 21:17
zaten biz parayı odeyınce onlar hangi yuzle orada duracaklar.gerekirse başkanıda biz seceriz kulubede el koyarız bizde be sevda varken kimse onumuzde duramaz.ihtilal yaparız yani zaten hep ilkleri biz yapmadıkmı bunuda yaparız olur biter.mujdatı başkan şahini futbol şube sorumlusu keremide muhasip yaparız.bende genc yetenekleri araştıran bir grup kurar kulubun geleceginide kurtarırız anasını satayım.
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 21:19
İstifa etmesi, bırakıp gitmesi kurtuluş veya çözüm değil, öncelikle yönetime bunların hesabını sorabilecek kişiler veya kurumlar olmalıdır.

Ne güzel işmiş bu böyle bir sene Eskişehirspor' da başkanlık yapayım , futbolculara parasını ödemeyim, şu kadar borcumuz var deyipte çekip gidelim.
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 21:20
   Futbolcularımız haklıdır,bugüne kadar canla başla mücadele ettiler ve yaşanan bu krizi basına bile yansıtmadılar.Paralarını almak en doğal haklarıdır.
   Büyük başkan  Eskişehirsporu küme düşürmek için her yolu denemiştir ama başarılı olamamıştır.
   Eskişehirsporun geliri nedir gideri ne kadardır kimse bilmiyor.Tek bildiğimiz para yok diye sürekli ağlamaktan başka birşey yapmayan,futbolcusuna karşılıksız çek veren ve kulübe kalıcı hiç bir şey kazandırmayan  bir yönetimin varlığıdır.
   Bu yönetim görevde kalırsa Eskişehirsporun sonu kocaelispordan daha kötü olacaktır.
   Futbolcularımızdan ricamız  iki hafta daha dişlerini sıkmalarıdır,sonrasını hep beraber göreceğiz. 
kalender
Yukarı
malıçlı Liste gör
Deneyimli Yazar

emre
  Alıntı malıçlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 21:21
lig B başkan HALİL ÜNAL sorun maddi sıkıntı
süper lig başkan HALİL ÜNAL sorun maddi sıkıntı

Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 21:23
aramızda futbolculardan birisine bile ulaşabilecek biri yok mu verdikleri karar ne acaba hafta sonu maça çıkacaklarmı bi de onlardan duysak.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
doğuş Liste gör
Deneyimli Yazar

Doğukan can
  Alıntı doğuş Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 21:26
aldığım bir duyma göre ilk kez bir başkanın kulübe borcu varmış. şimdiye kadar giden başkanların alacağı olurdu bu defa başkan kulübe borçlu istifa ederse alacağıda kalır kulübün onunda işine gelir
sevinmek için sevmedik
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 21:27
31 kişilik Eskişehirspor Yönetiminde olan bir kişinin kulüp adına yaptığı harcamayı kulübe borç olarak yazdığı rakamı yazsam yemin ediyorum siz taraftarlar oturur ağlarsınız...Tam 3 yıl kendinize gelemezsiniz...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır