eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Takımın Akibeti

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bakaa Liste gör
Yazar

sedat
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı bakaa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 19:59
işte türk futbolunun klasikleşmiş ama hiç birzaman sevmediğim kısmıda bu.yıllardan beri parasını alamayan ve başka kulube giden futbolcular yine parasını alamadı diye fifaya kulubü dava eden futbolcularla doltu taştı türk futbolu.biz neden avrupada başarılı olamıyoruz?işte bu nedenlerden bir tanesi.futbol takımın başındaki yönetim sezon boyunca atıp tutar ama paraya geldimi hiç bir ödeme yapamaz hale gelir.hani eskişehirspor herşeyden üstün bir kavramdı.aldığımız yabancı oyunculara şöyle bir bakın.hepsi 3.sınıf oyuncu.bu oyuncular bile yarın öbür gün başka bir yere giderken;ya ben türkiyede falanca klüpte oynayamadım allah belalarını versin böyle klübün dediğinde türk futbolunun içine etmiş olunuyor.neden büyük futbolcular genç yıldızlar türkiyeye gelmek istemiyor.neden belli çünkü paralarını alamıycaklarını biliyorlar.bunlar yanlış hareketler.hani çok büyük star oyuncu almış olsa parasını veremesek anlıycam ama 3.sınıf yabancı oyunculara para çıkarıp veremiyorsan senin bu yönetimde kalmanın bir anlamı yok.sergen yalçın parasını alamadı diye bizi kaç maç önce bıraktı gitti.bu adamlar yine iyi dayandılar.ben futbolculara hak veriyom kardeşim.istersen ölüm kalım maçın olsun bende olsam çıkmam kardeşim.bu işler atıp tutmayla olmuyor.ben sahada ter akıtıyosam başkanda klübün masasında ter akıtacak.öyle maçlara şeref türübününden kös kös oturup izlemiyecek.yazık çok yazık
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 20:03
Tesislere gitsek yönetime tepkimizi koysak böylece futbolcularda her zaman yanlarında olduğumu anlarlar.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
ases Liste gör
Yazar

kemal
Yer: eskisehir
  Alıntı ases Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 20:03
Futbolcularımız sonuna kadar haklıdır. Tutamayacağın sözü vermeyeceksin. Bu keneden kurtulmamızı sağlayacaksa, maça da çıkmasınlar. Razıyım ben.
Yukarı
Nejmet28 Liste gör
Usta Yazar

Nejdet
Yer: Lübnan
  Alıntı Nejmet28 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 20:05
Acile paraları ödenmeli yanlıştan geçte olsa dönülmeli
Her zaman her yerde en büyük Eses
Yukarı
2şimşek6 Liste gör
Usta Yazar

SELMAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 2şimşek6 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 20:05
Halil Ağa hangi sözünü tuttu ki??

GELECEK HAYALLERİNE İNANANLARINDIR
Yukarı
Frequency Liste gör
Deneyimli Yazar

Görkem
  Alıntı Frequency Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 20:07
Bende 4-5 ay maaş yada prim alamasam ki ben evli çocuğu falan olmayan bir insanım bende isyan ederim. Kim olursa olsun duygusal bağları bırakıp olaya işveren ve işçi açısından bakın. Maaşını alamayan bir insan ki hakediyorsa her zaman haklıdır. Kocelinin düşmesininde tek nedeni budur. Madem para bulamıyacaktınız neden gelip yönetici oldunuz ki ? Traktör falan satsaydınız.
Kalsada son nefes, din iman ESES
Yukarı
toci26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
  Alıntı toci26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 20:07
Yazık ki ne yazık bu taraftar maçlarda şowlar la senin göğsünü kabartıyor böbürlene böbürlene gezmeni sağlıyor sen tam tersi şekilde bizi başımız eğik gezdirmek için elinden geleni yapıyorsun ! Yazıklar olsun ya yazıklar olsun !
                                    YÖNETİM İSTİFA !!!
SADECE SİYAH KIRMIZI!
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 20:11
Alıntı yapılan oaae

Henüz lig bitmedi ve biz kümede kalmayı garantilemedik.Hala az da olsa düşme tehlikemiz var.

Turgut bey taraftarın bakış açısıyla futbolcunun bakış açısını karıştırmayalım. O adamla sezon başında sözleşme imzalamışsın şu günlerde şu kadar para alacaksın demişsin. Hem adamın 4 aydır parasını vermiyorsun hemde adama tek ayak üstünde 50 tane yalan söylüyorsun. Buna rağmen futbolcular antremana çıkmayacağız ama maça çıkacağız diyorlar. Hiç bir futbolcu Eskişehirspor'a sizin gibi benim gibi samimi duygularla bağlı değildir, en iyi verimi almak istiyorsan sözünü tutacaksın parasını ödeyeceksin...Senin adama karşı hiç bir açığın olmayacak ki futbolcu oynamadığı zaman hesabını sorabilesin... Futbolcular hiç bir şeyi takmamış gözleri paradan başka birşey görmemiş olsaydı son 2 maçtan 6 puan zor alırdık, yine herşeye rağmen çıktılar mücadele ettiler maçları kazandılar...

Paran yoktur ödeyememişindir ama bunu futbolcuya açık seçik söylersin şu zaman tüm alacaklarınızı ödeyeceğim dersin ama bunu hep önümüzdeki hafta diye sallarsan futbolcuda kendinin aptal yerine konduğunu hisseder ve bu süreç sonunda verdiği bu tepkide gayet normaldir...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: Genoa
  Alıntı must-ang Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 20:11
Alıntı yapılan desperadomt

Haber ulusal basında çıkmaya başladı bile.
http://www.sporx.com/futbol/superlig/154322/

ülkeye rezil olsakta umarım halil emmide az ar,utanma duygusu vardırda şu haberden sonra öder adamların paralarını
Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/
Yukarı
sezginsecil Liste gör
Deneyimli Yazar

Sezgin Seçil
  Alıntı sezginsecil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 20:12

Bütün futbolcularımız ve teknik heyetimiz , sene başından beri çok iyi mücadele etti ve şu an ligi orta sıralarda bitirecek gibiyiz. Yönetim , ödeme sözünü tutup sonra da derhal istifa etmeli. Bu takımın bizde hakkı vardır ve bu hak bir an önce ödenmelidir.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır