eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Takımın Akibeti

Cevapla Cevapla Sayfa  123 45>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Online Durum: Offline
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Takımın Akibeti
    Tarih: 20/Tem/2009 saat 16:04
Konuyu açan arkadaş sanırım mesajını sildi, bu sebeple konu başlığı kalkmış olabilir. Konu başlığını açan arkadaş burada konuya açıklık getirirse konu anlaşılmış olur...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
oaae Liste gör
Deneyimli Yazar

Osman BAŞKAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı oaae Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2009 saat 15:56
   Az önce sitede bir başlık açıldı ve hemen arkasından silindi.yazan kişi sildi ise bu haberin yanlış olduğunu söylemesi lazımdı.Adminler sildi ise nedenini açıklamaları lazım dı.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
drkursad Liste gör
Yazar

Kürşad
Yer: Turkey
  Alıntı drkursad Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 14:18
yeter artık halil başkan, olmuyor işte olamıyor.
efendiliğinize ve edebinize yakışır bir biçimde; görevi daha iyi  yapacak birilerine BIRAKIN. taraftarda sabır mabır kalmadı. LÜTFEN!..
istanbul takımlarını tutanlar artık biraz da bizim takımlarımızı tutsunlar.
Yukarı
eses260 Liste gör
Usta Yazar

Muzaffer
  Alıntı eses260 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 14:17

Transfer şart.

Kırmızı Şimşek
Türk Gücü
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 14:13
Yönetimi istifaya davet etmek futbolcuları olumsuz filan etkilemez. Aksine onları daha da motive eder. Yönetimin yalanlarını, boş vaatlerini, beceriksizliklerini futbolcular bizden daha iyi biliyorlar. Hatta yönetim değişmezse futbolcular -haklı olarak- kulüpte kalmayı bir kez daha düşüneceklerdir. Çünkü futbolcular yalancı yönetime asla güvenmezler. Aslında şu seneyi atlatıp önümüzdeki yıl gerekli takviyelerler ve kurumsallaşarak süper ligde kalıcı olabilirdik ancak daha ilk seneden Halil ÜNAL ve ekibi yapacağını yaptı. Beceriksizlikleriyle, yalanlarıyla, mahvettiler takımı. Sorarım size, bu yalancı yönetime inanır mı futbolcular bu saatten sonra? Futbolcularımız yönetim değişmezse, kulüpten ayrılmayı düşünmekte çok haklılar. Durum analizine, şöyle olursa nasıl olur, böyle olursa nasıl olur, düşüncelerine gerek yok. Halil ÜNAL ve ekibinin istifa etmesi yapabilecekleri en büyük hizmettir.

Çağıl abinin de dediği gibi, bize paralı başkan değil, PARAYI YÖNETEBİLECEK ŞEFFAF bir başkan ve yönetim gerekli.

YÖNETİM İSTİFA! GÖLGE ETMEYİN YETER ARTIK!

YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
Fatih_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
  Alıntı Fatih_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 14:12

zamanında büyük başkan diye bağırıyorduk şimdi de yönetim istifaTongue protesto edersek başkan baya bi rezil olcak onda hiç şüphe yok.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 14:05
Bazı arkadaşlarımız demiş ki;yönetimi maçtan önce protesto edersek futbolcular bundan olumsuz etkilenir...Peki futbolcular kime karşı baş kaldırdı..?? YÖNETİME DEĞİL Mİ..??...Paramızı vermiyor demediler mi..??
Şimdi biz YÖNETİM İSTİFA dersek kime destek vermiş oluruz...?? Futbolcuyu motive etmenin bundan daha güzel yolu var mıdır bu maçta...??

Rıza Hocada Futbolcularda bu yönetimin ne mal olduğunu biliyorlar...Bence içlerinden Allah muhafaza bu adamlar seneye de yönetimde kalırsa biz paralarımızı ne zaman alırız diye düşünmüyorlar mıdır sizce...?? Ya da siz olsanız seneye kalmak ister misiniz..?? 

Bir olayı süzerken bunu bir bütün olarak düşünürseniz konunun nereye vardığını çok daha iyi çözümlersiniz...Aylardır diyorum YÖNETİM İSTİFA diye...Hala da diyorum....Enine boyuna her şeyi düşünerek söylüyorum...Bu yönetimin İSTİFA ederek Eskişehirspor'a verileceği en iyi hizmettir...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
albayrak Liste gör
Yazar

semih albayrak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı albayrak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 13:12
paralarınız öderiz hakkınız ödenmez hakkınızı helal edin!!!
amigo orhan'ın torunlarıyız...
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 11:50
1. Trabzonu yeneceğiz .

2.Artık süper lig karlı bir lig oldu Eskişehirsporun  kümede kalmasıyla talibi çok olacak hiç merak etmeyin arkadaşlar .

3 . Bazı  iş adamlarımızın  kafası çalışıyorsa Eskişehirspora zaten sahip çıkacaklar .

4 . Artık uefa kuralları çok net hiç bir oyuncun alacağı kalmıyor seneye tüm gelirlere el koyarlar ve oyunculara ödeme yapılır sadece biraz gecikme olur o kadar .

5.Es-es imize başarılar .
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
kesdal Liste gör
Usta Yazar

mehmet kesdal
Yer: istanbul
  Alıntı kesdal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 11:16
Sezon başında ve de ortalarında yönetimin fazla sıkıştırılmaması hatta yönetimin yanında olunması gerektiği konusunda tavır ortaya koydum.O haftalarda bunun gerekliliğine inandığım için böyle tavır sergiledim;ancak,artık iş bitti yapı paydos dönemindeyiz.Şimdi eleştirme ve tavır koyma zamanı.İçimdekileri kusmak istiyorum:Bu yönetim şaibe altındadır.Bu saatten sonra kendilerini taraftara kabul ettiremezler.Bir an önce yönetimden çekilmeliler.Gerekirse seneye de düşmemek için oynarız ama hiç olmazsa adam gibi adamlar gelir yönetime.Doğru dürüst basın açıklaması bile yapamayan,şeffaflıktan bu kadar uzak bir yönetim biz Eses gönüllülerine ve Türk futboluna hiç bir fayda getirmediği gibi ileride telafisi olmayan zararlara da neden olurlar.Bizler artık gücümüzün farkına varalım.Bunların bir an önce yönetimi bırakması için elimizden gelen bütün gayretimizi gösterelim.Gelecek yeni yönetimi de iyice sorguluyalım.Yüksek Eskişehirspor'lu duruşunu temsil edemeyecek hiç bir adaya daha işin başında müdahale edelim.Saygılar.
Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,297 saniyede hazırlanmıştır