eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Sezonu ve BKŞ...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
Online Durum: Offline
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 17:14
Alıntı yapılan esesim

Sevgili hemşehrilerim; bazı özel nedenlerden dolayı bu aralar foruma çok sık giremiyorum. Bu nedenle bu çağrıya geç cevap verdiğim için herkesten özür diliyorum. Son derece yerinde bir toplantı çağrısı. Ancak katılımın yeterli düzeyde olması da çok önemli.

Toplantının 29 Mayıs Cuma akşamı yapılması bence en uygun tarihtir. Yer olarak da öncelikle İstanbul'daki Eskişehirlilerin buluşma adresi olan ESYİAD'ı öneriyorum. ayrıntıları burada tartışarak çözelim. katılımın yoğun olarak gerçekleşebileceği bir yer ve tarih belirleyelim...

ESYİAD için problem olmazsa orda olması güzel olur gerçekten. Cafe vb. yerlerde toplanınca ister istemez dikkat dağınıklığı oluyor..  Ayrıca bu şehirde kendimizi evimizde gibi hissettiğimiz yegane mekan ESYİAD Wink

Selo Başkan ve Alper Abi 29 Mayıs tarihinde hemfikir olduktan sonra, size oranla daha bol boş vakti olan biz gençlere de tarihe ayak uydurmak düşer. Çalışan arkadaşların da iş çıkış saatlerini paylaşmasıyla buluşma saatini netleştiririz..  Katılımın yüksek olacağını hissediyorum.. Bahane kabul edilmez böyle bir toplantıya, özellikle gençler, işlerini güçlerini ve kız arkadaşlarıyla geçirecekleri bir cumayı silsinler kafalarından LOL
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
Yer: Turkey
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 17:17
Cuma akşamları trafiği de göz önünde tutmak lazım. Ben de orada olacağım. Fakat trafiğin durumuna göre 19:30 - 20:00 gibi orada olabilirim.  
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
ESoES Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet UZUNOĞLU
Yer: EStanbul
  Alıntı ESoES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 18:33

Böylesine güzel düşünülmüş bir etkinliğe sadece iştirak etmek gerekiyor sanırım. Sayesinde çok değerli arkadaşlıklar edindiğim, nice değerli abiler tanıdığım BKŞ,  Alper Abinin de dediği gibi daha iri daha diri olsun!

BaşKaldırıŞ
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 18:36
sanırım çok fazla söze gerek yok,
29 mayıs cuma akşamı görüşmek üzere :)
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 18:41
Taksim'den geleceğim için azcık gecikmeli olabilir benim gelişim de ama inşallah orada olacağım.
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 19:28
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 19:55
Can Türkerim benim, 29 Mart için çok geç kaldık ama 29 Mayıs'ı yakalayabilirizWink
Ellerine sağlık çok hoş olmuş... Hem doğru, 2008-2009 Değerlendirmesi hem de 2009-2010 Sezonu ve BKŞ haklısın...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
DENİZSRSGT Liste gör
Yazar

Deniz Sırasöğüt
Yer: İstanbul
  Alıntı DENİZSRSGT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 09:23
yer ve zaman belirtin, yeter
Siyah ile Kırmızı karışır
Şampiyonluk bize yakışır.
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 13:21
4 Yllık Sakarya maceram önümüzdeki haftaiçi sona eriyor...
Artık Sevdamızıın peşinden SAKŞ yle değil BKŞ ile koşacağım....
Herkese merhabalar....29 mayısta ordayım
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
oguz26 Liste gör
Yazar

oğuz
Yer: Estanbul
  Alıntı oguz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2009 saat 14:07
saat kesin olarak belli mi?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,437 saniyede hazırlanmıştır