eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2007 Avrupa Basketbol Şampiyonası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 9>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
Online Durum: Offline
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 07:26
Milli Takim kadromuz 15 oyuncuya dusunce Omer Onan, Tutku Acik ve Fatih Solak kadro disinda kalmislar. Ancak bu oyuncular sampiyona baslayincaya kadar herhangi bir ihtiyac durumunda takima dahil edilebilirlermis: 
**
Eurobasket 2007'de ayni grupta yeraldigimiz Almanya'nin yildiz oyuncusu Dirk Nowitzki, Avustralya, Yeni Zelanda ve Tahiti'yi kapsayan 5 haftalik bir tatilden yeni donmus ve Milli Takim kampina 14 Agustos'ta katilacakmis:
**
Mete
Yukarı
serkan_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Serkan
Yer: Turkey
  Alıntı serkan_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2007 saat 22:19

HATALI
YAZIYORSAM
LÜTFEN ÖZEL
MESAJ ATIN

Özel Mesaj Atmak İçin
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2007 saat 01:10
serkan_esk, soyleyecek birseyin yoksa eger susma hakkini kullanabilirsin.
Ben yazmaktan biktim, sen yapistirmaktan bikmadin.
Forumu bazen is aralarinda takip ettigimiz oluyor, renkli-resimli sayfalar gormek degil, kisa/oz/doyurucu yorumlar/haberler okumak istiyoruz, biraz ciddiyet ve saygi lutfen.
Mete
Yukarı
aerman Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Londra
  Alıntı aerman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2007 saat 02:48
Mehmet ve Hidayetin basketbolundaki olgunlasma gozle gorulur durumda. Bu sene bu iki oyuncu da sorun cikacagini sanmiyorum ama bu seferde Ersan, hidayet-mehmetin ilk NBA e gittigi yillardaki sendroma yakalanmis gibi. Eskiden yaptiklarinin hicbirini yapmiyor sadece 3 luk atmaya calisyor. Ben NBA denim bu senede barcelonada oynayacam gibilerinden garip hareketler yapiyor ve top kaybediyor. Neyse belki 1-2 sene avrupada oynamak iyi gelir
Yukarı
portal Liste gör
Yazar

hayrettin
  Alıntı portal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 20:50
Basketbol takımında kadro 12'ye indi!

35. Avrupa Basketbol Şampiyonası finallerinde mücadele edecek edecek (A) Milli Takım'ın kadrosu belli oldu. A Milli basketbol takımında, kadro 12'ye düşürüldü...
İspanya'da 3-16 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek şampiyonada mücadele edecek olan milli takımda, kadro 12'ye düşürüldü.
Milli oyuncular Ömer Aşık ve Oğuz Savaş, şampiyona öncesi kadro dışında
kalırken, daha önce de Serkan Erdoğan sakatlığı nedeniyle kadrodan çıkarılmıştı. ''12 Dev Adam'', yarın THY'ye ait özel bir uçakla şampiyonanın düzenleneceği İspanya'ya hareket edecek..
İNTERNETSPOR
"Türkiye'nin Avrupalılığını Benim İçin Eskişehirspor Sembolize Ediyor." OLLİ REHN
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 20:58
tek korkum, kulüp takımıyla anlaşan tanjevicin tam olarak milli takıma konsantre olamama ihtimali, onun dışında pure point guard hariç tarihimizin en iyi kadrosu bence, keşke serkan da sakatlanmasaydı... Confused

eğer oynarsa ispanyada ricky (richard) rubio ismindeki genç yeteneği izleyin derim, dünyanın en iyi basketbolcusu olacağı söyleniyor otoritelerce...

kaynak: ekşisözlük

1990 dogumlu, 1.92m boyunda ve pg pozisyonunda oynayan ispanyol yildiz milli basketbolcu. ama oyle siradan bir isim degil. bugun oynanan 16 yas alti yildizlar avrupa sampiyonasi finalinde 51 sayi 24 ribaund 12 asist ve 7 top calma ile tripple double yapmistir. bir taraftan sok gecirip, bi taraftan quadruple double ucundan donmus diye hayiflanacakken gorduk ki italya ile yapilan yari final macinda 19 sayi, 10 ribaund, 13 asist ve 11 top calma ile quadruple double yapmistir zaten kendisi. hadi iki macta oldu diyelim ama soku ise turnuva istatistiklerine bakinca yasiyoruz. 23 sayi 12 ribaund 7 asist 6 top calma gibi inanilmaz rakamlar goruyoruz ve hayal gorup gormedigimiz konusunda kendimizi sorgulamaya basliyoruz. onca yildir takip ettigim uluslararasi altyapi musabaklarinda boyle istatistiklere henuz rastlamadim. hele hele guard olup bu kadar yuksek ribaund istatistigi yapmis adami hic gormedim.

dogal olarak bu performans sonucunda yildizlar sampiyonasini ispanya kazanmistir. rubio da yildizlar avrupa sampiyonasinda en degerli oyuncu olmustur. bu sonuc bizim uzerimizde cocugu izlemek icin sabirsizlanma gibi bir etki birakmistir. bekliyoruz, istiyoruz ve olasi nba gunlerini iple cekiyoruz.

ps: kendisinin lakabi 'ricky' olup hakkindaki turnuva istatistikleri ve draft express yazisi alttadir.

http://www.fibaeurope-u16men.com/...mp;playerid=53827

http://www.draftexpress.com/viewarticle.php?a=1100
KKŞ
Yukarı
nekati Liste gör
Yazar

Necati
  Alıntı nekati Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2007 saat 12:34

Dev olma zamanı

A Milli Basketbol Takımımız, 35. Avrupa Şampiyonası'ndaki ilk maçını bugün Litvanya'yla oynuyor. Türkiye, dev adamlardan zafer bekliyor.
2.9.2007

NTV yayınlıyor
Beklenen gün geldi çattı ve 35. Avrupa Basketbol Şampiyonası bugün oynanacak maçlarla başlıyor. A Milli Basketbol Takımımız, C Grubu’ndaki ilk maçta, İspanya’ya çok güçlü bir kadro ile gelen ve otoriteler tarafından favoriler arasında gösterilen Litvanya karşısına çıkacak. Saat 21.30’daki mücadele NTV’den naklen yayınlanacak. Grubun diğer maçında ise saat 19.00’da Almanya ile Çek Cumhuriyeti karşı karşıya gelecek.

İlk üç çıkıyor
A Milli Basketbol Takımımız, C Grubu’nda oynacağı üç maç sonrası ilk üçe girerse, ikinci tur gruplarına kalacak. Ancak ikinci gruba, Mallorca’da elde edilen puanlar da taşındığı için, ne kadar çok galibiyet alınırsa, çeyrek final için, o kadar avantaj olacak. Milliler yarın Almanya, çarşamba günü de Çekler’le karşı karşıya gelecek. Devlerimizin grubundan çıkacak üç takım, D Grubu’ndan çıkacak 3 takımla oluşacak 6’lı grupta boy gösterecek.

Günün programı
A Grubu:

Sırbistan-Rusya 19.00
İsrail-Yunanistan 21.30

B Grubu:
Letonya-Hırvatistan 20.00
Portekiz-İspanya 22.30

D Grubu:
Polonya-Fransa 19.00
İtalya-Slovenya 21.30

FANATİK

Yukarı
ömerdd Liste gör
Yazar

Ömer GÜDER
  Alıntı ömerdd Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2007 saat 23:05
4. periyoda kalbim dayanmadı artık izlemiyorum. Nasıl bir oyun sergiliyorlar böyle 2 gündür. Dün daha güzel oynamıştık bugüne nazaran. Bakalım yarın nasıl bir oyun bekliyor bizi.
İyi gününde değil kötü gününde de ES-ES'liyim...
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2007 saat 23:12
Maalesef bende izleyemiyorum,çok kötü ve yavaş oynuyoruz,bu takım Japonya'da çok işler becerdi,ben bu kadroda Mehmet ve Hİdayet'i görmek istemiyorum,olsalar bile özelliklerini göstermeliler.
Yukarı
MuratN Liste gör
Deneyimli Yazar

Arabacı Murat
  Alıntı MuratN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2007 saat 23:14
Almanya karşısında tarihi bir hezimete uğramaktayız Angry
Türkiye' yi kırsalında; EsEs' i stadta sevdik ...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 9>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır