eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konyaspor - Eskişehirspor : 1-2

Cevapla Cevapla Sayfa  123 209>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ant_eses Liste gör
Usta Yazar

uğur
Online Durum: Offline
  Alıntı ant_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Konyaspor - Eskişehirspor : 1-2
    Tarih: 04/Ağu/2009 saat 22:31
aks nın gecen senekı son deplasmanıydı gercekten unutulmayacak bı mactı bızım ıcın....
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 22:43
6- KONYASPOR Kulübünün, 17.05.2009 tarihinde oynanan KONYASPOR - ESKİŞEHİRSPOR Turkcell Süper Lig futbol müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 10.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada KONYASPOR Kulübünün, müsabakaya biletsiz seyirci alınmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 10.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada KONYASPOR Kulübünün misafir seyircilere,

ev sahibi seyircilere uygulanan bilet fiyatından farklı bir bilet fiyatı uygulamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 10.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Cezaların içtimaı suretiyle KONYASPOR Kulübünün, neticeten ve takdiren 30.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada KONYASPOR Kulübünün, anons siteminin taraflı kullanılmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına,

7- ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün, 17.05.2009 tarihinde oynanan KONYASPOR - ESKİŞEHİRSPOR Turkcell Süper Lig futbol müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 10.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Yukarı
Tolga26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tolga
Yer: Sierra Leone
  Alıntı Tolga26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 23:58
Alıntı yapılan ü.evlerispor_ömer5

Alıntı yapılan Tolga26

Çok güzel bi deplasmandı.Özellikle konya emniyetine dün bizlere karşı göstermiş oldukları yapıcı yaklaşımlarından,sağduyulu davranışlarından ötürü TEK TEK  teşekkür ediyorum.Dün ki gerginliğin tek sebebi konyaspor yönetiminin ta kendisidir.dün bize yapmış oldukları büyük terbiyesizlkitir.Konuk takım tribününe doğru 7-8 tane dev hoparlör yerleştirip onlar tezahurata başlayınca sesini açıp banttan tezahurat kaydı çalmak bırakın bi klübü erkekliğe sığmaz.Maç bileti fiyatlarına gelince konya tarafı maçı 1 TL ye izlerken bize 30 TL den satmaları ayrı bi terbiyesizlikleriydi.Ben o bilet için verdiğim paranın 1 kuruşunu bile helal etmiyorum o konyaspor yönetimine.Dün konyaspor kendi ettiğini bulmuştur.

Düne kadar konyasporun ligden düşmemesi gerektiğini,bir şehir takımı yerine belediye takımlarının düşmesi gerektiğini düşünüyodum.Fakat konyanın özellikle dün gördüklerimle bu lige yakışmadığıını ve bu ligi haketmediğini düşünüyorum 
konya il emniyet muduru eskisehirsporlu ve eskisehir dogumlu bundan dolayi Smile huseyin namal arastirmanizi dilerim 

Doğrudur kardeş araştırmaya gerek yok.Bende ne bu ilgi alaka diyodum anlaşıldı şuanWink
NEYLEYİM KIRMIZI DEDİĞİMDE SİYAH DEMEYEN YARİ...
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 17:41
Alıntı yapılan albaycihan26

konya düşmesin denizli düşsün gönül ister ki bir ankara takımı daha gitsin ama zor denizlinin kalan maçlarıda kesat bejeke şampiyonluğu kovalamasaydı yatardı son hafta denizliye ama bu sefer yatamaz bilirsininiz ya bejekeninde huyudur allahtan şampiyonluğa oynuyorlarda satmıyorlar

Konyaya gitmeden önce bende sizin gibi düşünüyordum ama orda yaşananlar ve bize yapılan birsürü terbiyesizlikden dolayı inanın konyanın 3.lige düşmesini istiyorum.İst.beld.süper ligde kalsın ama yeterki konya düşsün.Bir şehir,bir taraftar,bir yönetim bu kadar aciz ve terbiyesiz olamaz.Ve bir okadarda insanda antipati oluşturamaz.
Konyalılar anca 3.ligi hakediyor....
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
ü.evlerispor_ömer5 Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
  Alıntı ü.evlerispor_ömer5 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 17:12
Alıntı yapılan Tolga26

Çok güzel bi deplasmandı.Özellikle konya emniyetine dün bizlere karşı göstermiş oldukları yapıcı yaklaşımlarından,sağduyulu davranışlarından ötürü TEK TEK  teşekkür ediyorum.Dün ki gerginliğin tek sebebi konyaspor yönetiminin ta kendisidir.dün bize yapmış oldukları büyük terbiyesizlkitir.Konuk takım tribününe doğru 7-8 tane dev hoparlör yerleştirip onlar tezahurata başlayınca sesini açıp banttan tezahurat kaydı çalmak bırakın bi klübü erkekliğe sığmaz.Maç bileti fiyatlarına gelince konya tarafı maçı 1 TL ye izlerken bize 30 TL den satmaları ayrı bi terbiyesizlikleriydi.Ben o bilet için verdiğim paranın 1 kuruşunu bile helal etmiyorum o konyaspor yönetimine.Dün konyaspor kendi ettiğini bulmuştur.

Düne kadar konyasporun ligden düşmemesi gerektiğini,bir şehir takımı yerine belediye takımlarının düşmesi gerektiğini düşünüyodum.Fakat konyanın özellikle dün gördüklerimle bu lige yakışmadığıını ve bu ligi haketmediğini düşünüyorum 
konya il emniyet muduru eskisehirsporlu ve eskisehir dogumlu bundan dolayi Smile huseyin namal arastirmanizi dilerim 
NE ADIMI NE SOYADIMI ESKİŞEHİRSPOR'LULUGUMU GÖSTERSİN O MEZAR TAŞI!!!!
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 16:40
Girayı gönderdik Big%20smile Artık Giray Bulakta bize düşman LOL
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
albaycihan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

cihan
Yer: eskişehir
  Alıntı albaycihan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 15:00
konya düşmesin denizli düşsün gönül ister ki bir ankara takımı daha gitsin ama zor denizlinin kalan maçlarıda kesat bejeke şampiyonluğu kovalamasaydı yatardı son hafta denizliye ama bu sefer yatamaz bilirsininiz ya bejekeninde huyudur allahtan şampiyonluğa oynuyorlarda satmıyorlar
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Yer: Turkey
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 13:28
Önemli bir maçtı kaybetmemiz durumda daha zor durumda kalacaktık.
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 19:14

Konyaspor hocasını buldu

Teknik Direktör Giray Bulak ile yollarını ayıran Konyaspor, Ünal Karaman ile anlaştı.

Konyaspor Kulübü'nden yapılan yazılı açıklamada, Giray Bulak'tan boşalan teknik direktörlük görevine 2007-2008 sezonunda da takımda görev yapan Ünal Karaman'ın getirildiği belirtildi.

Konyaspor yönetim kurulunun dün aldığı karar sonrasında yapılan görüşmelerin ardından Teknik Direktör Giray Bulak'ın sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmişti.

19.05.2009
Kaynak : AA
Buyur burdan yak.
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2009 saat 18:37
Aha Konya kesin düştü.LOL
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 209>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır