eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ankaraESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

odtüESES

Cevapla Cevapla Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esclr Liste gör
Deneyimli Yazar

Çağlar Yenilmez
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı esclr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2009 saat 20:31
Bana değil ama yaptıran şirkete maliyet neyse peşin gidiyor ondan sonra yollyorlar atkıyı , kargoyu da alıcı ödüyor. Ayrıca Üni-ESES amblemini kullanmak için üni esesten izin almak lazım
Ölüm bizi ayırırsa zamansızca,Hakkım helaldir sana,Doymadan,doyamadan kupalara..

Yukarı
ÇerkEs Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: Turkey
  Alıntı ÇerkEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2009 saat 20:33
peşin gidiyorsa biraz sıkıntı yaşarız gibi ozaman...sağolasın kardeşim...bir değişiklik olursa ben sana ulaşırım...
NeFeR//ESparta
Yukarı
esclr Liste gör
Deneyimli Yazar

Çağlar Yenilmez
  Alıntı esclr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2009 saat 20:34
Alıntı yapılan izzetiz

Ben atkıyı deilde üzerindeki esorfman üstü seklinde olan montu soracam, arkasinda ne yaziyo? storeda varmi? arkasinda sadece eskisehirspor yazan bu tip bir mont alacam ön kısmı gayet sadece ve hos...erasmusla danimarkaya gidebilme ihtimalim var orda bu tip bir monta ihtiyacim olcak her nekdar yazinda gitsem,bol bolda atki götürmeyi planliyorum,danlara EsEsimizi tanıtalım...

üzerimdeki mont hamamyolunda satılıyor kocaman bir 26 var arkasındada fiyatıda 25 TL hamamyolunda atkı satan tükkanlar var orda yukarda falan duruyodu
Ölüm bizi ayırırsa zamansızca,Hakkım helaldir sana,Doymadan,doyamadan kupalara..

Yukarı
esclr Liste gör
Deneyimli Yazar

Çağlar Yenilmez
  Alıntı esclr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2009 saat 20:39
Alıntı yapılan ÇerkEs

peşin gidiyorsa biraz sıkıntı yaşarız gibi ozaman...sağolasın kardeşim...bir değişiklik olursa ben sana ulaşırım...
ama sonuçta 50x10 = 500 gitmiyor onun bir maliyeti oluyor örneğin bizde kargo ücreti , telefon masrafı , tasarım toplasan 300 lira ediyor 200 lira artıyor ama biz prensip gereği bu parayı (bütün para elimize geçince ) bando EsEs ve Koreo EsEs göndereceğiz. Yani insanlar hem 10 Liraya özel atkı alıyolar hemde bando EsEs ve Koreo EsEs e yardımda bulunuyorlar ...

Yukarı
Valdez 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Yer: AnkaraEskişehir
  Alıntı Valdez 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2009 saat 20:51
Çağlar  elinize sağlık  çok güzel  iş çıkarmışsınız .
TÜRK'LÜK MEDENİYETLER MEZARLIĞI ANADOLU'DA DİK DURABİLMEKTİR!Uğur ankara ESES
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2009 saat 21:17
Çağlar önce fotoğrafları uygun boyuta getir,
sonra bana özelden ulaş, bir adette bana gerekir.
Amele - i fenni mektebinin mürekkebini yaladık, yakışır,
para istersen para, ama o varya o hiç bir şeyle ölçülemez.

Thumbs%20Up
# Direnmüdavim....

Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Yer: Turkey
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2009 saat 00:15
Orjinal bir atkı olmuş. Elinize sağlık.
DK
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2009 saat 09:29
üniversitede okuyan arkadaşlarımız ünieses amblemini gönül rahatlığı ile kullanabilirler. fakat kısa süre içinde bu amblemi ürünlerde daha net ve güzel çıksın diye yeniden yüksek çözünürlüklü yaptıracağız. dün görüşmeleri yaptım kısa sürede tamamlanır işlem, bilginize.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
es-metu Liste gör
Deneyimli Yazar

Ayhan
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-metu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2009 saat 09:52
odtüeses diye bir oluşum mu var okulda ?
Yukarı
esclr Liste gör
Deneyimli Yazar

Çağlar Yenilmez
  Alıntı esclr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2009 saat 12:54
abilerim, kardeşlerim atkılar bitti gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ederiz

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <123>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır