eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Metin Diyadin Devam Ediyor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 106107108109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2007 saat 18:17
Alıntı yapılan eses260

maçlar başlayınca  5 hafta sonra söylenecek sözler çok geç olacaktır. Metin Diyadin'in hedefi şampiyonluk değil gelecek senelerin takımını çıkarmak baştan o düşünce vardı ama sonraki gelişmeleri  hepimiz biliyoruz  hiç aklımızda olmayan futbolcular alındı . Bu da metin hocanın hedefinin şaşmasına neden oldu başta hedef şampiyonluk değildi . Şimdi bu durumda Metin Diyadin Es  Es 'i kaldıramaz. Çünkü Oftaşın ardında cavcav vardı futbolcuyu alan cavcavdı. Herşey cavcavdı yani metin hoca  başarısını kanıtlamış biri değil. Ama iyi bir antrenör gençleri iyi yetiştirir. Ama büyük hedeflere koşamaz geçenyıl oftaşta da aynısı oldu ve gönderdiler.
Metin hocanın iyi hoca olduğunu biliyorum. Ama genç olması tecrübesi olmaması bizim kurduğumuz kadroyu oynatamaması için yeterli sebep . İnşallah ben yanılırımda şampiyon yapar eses i ama zor inanın zor herkez 5 hafta sonra  bunu anlar ama geç olur bu nedenle acil isimli bir hoca gerekli.
WinkClap
 aynen katılıyorum kardeşim aynı görüşdeyiz senin şimdi yazdıklarını farklı bir dille getirdim kulüp topigi yönetim başlığı altında yazdım benim veya senin dil getirmen önemli değil önemli olan çok geç olmadan yönetimin gaflet uykusundan uyanmasıdırLOLBig%20smile
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
eses260 Liste gör
Usta Yazar

Muzaffer
  Alıntı eses260 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2007 saat 18:17
biz ne driyoruz bizi duyan yok
Yukarı
tnt Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Antalya
  Alıntı tnt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2007 saat 18:40
ben tecrübesizdi, hedeflere koşamazdı gibi şeylere katılmıyorum. rijkard  hollanda da küme düşme hattındaki bir takımın  hocasıyken barcelonanın başına getirildi. artık çağımız futbol anlayışı değişiyor. eski kafa adamların işi bitiyor. abdullah avcı, metin diyadin gibi adamlar bu yeni çağın temsilcileri.. Metin hoca sabredilirse başarılı olacaktır. bunun için de 1 sene lazımdır. ama malesef bizde sabır olmadığı yine bir değeri harcayacağız sonra yine hüsran dolu günler.. inşallah böyle olmaz.
Ama şu an için bir gerçek var. hocamız Metin Diyadin. Sevmeyebilirsiniz, nefret edebilirsiniz ama destek olmak zorundasınız. 1 sene sabredeceğiz hep beraber, acılar, sıkıntılar çekeceğiz ama sonra meyveleri toplayacağız...
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2007 saat 00:15
umalım ki öyle olsunWink
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2007 saat 01:30
Bence bu Diyadin'e karşı çıkanlar son olaylardan etkilendiler hocanın sert tepkisi ve bence çok yanlış bir  davranışı olan ve ceza alması gereken kampa katılmaması birçoğumuzu etkiledi.Bu olayı uzatmak sadece ESESimize zarar verir.Bu çıkan soruna kökten bir çözüm bulunmalı ya hocanın arkasında dimdik durucan ya da kovucan ikisinin ortası olmaz  ben dimdik durulmasından yanayım.

Hoca istememiş Sergen Cenk ve Coşkun'un alınmasını siz hoca olsanız istermisiniz istemediğiniz oyuncunun alınması üstelik bunlardan biri son derece vukuatlı ve ona hiç uymayan biriyse hoca haklı olur tabi ama hocanın da bazı hareketleri yanlıştı artık sorun istemiyoruz tüm şehir olarak Süper Lig hedefine kilitlenmeliyiz boş işlerle uğraşmamalıyız.
Yukarı
Newyork152 Liste gör
Yazar

Tamer Yetim
  Alıntı Newyork152 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2007 saat 01:51
Hoca Sergen ve Çoşkun transferini istemeyebilir. Bu onun tercihidir. Fakat Türkiye liglerinde her dediği yapılan bir yerli teknik adam gösterebilirmisiniz ? Sonuçta her ne kadarda hocanın oynatmayı düşündüğü futbola uygun olmasalarda bu oyuncular kilit oyuncular, yetenekli, kabiliyetli oyuncular..

Metin hoca tamam delikanlıdır, adam gibi adamdır. Fakat bazı şeyleri iyi öğrenmesi lazım. Kendisi işveren değil. Kendiside bir işçi. Dolayısıyla futbolcuları istemese bile onlara gerektiği saygıyı göstermeli, onları el üstünde tutmalı ki oyunculardan verim alınabilsin.

Bence Metin Diyadin'le yollar ayrılmalıydı.. Gelişen olaylar hocayı topun ağzına getirdi. En ufak iki üç başarısız sonuçta hocanın koltuğu aşırı derecede sallanacaktır. İnşallah böyle olmaz fakat lig uzun zorlu maraton. Birlik olmalı hocayada yönetimede futbolcularada destek olmalıyız. Şu açıdan bakarsak geçen yıl lige en iyi başlayan takımlardan birisiydik. Fakat düşmekten zor kurtulduk. Yani ilk hafta kötü sonuçlarda olabilir. Sonuna kadar hep dstek vermeli futbolcularımıza sahip cıkmalıyız.
Efsaneler Elbet Bir Gün Geri Döner...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2007 saat 01:56
Tamer sence Metin hocaya tam destek versek bizi çıkaramaz mı Süper Lige bence destek vermeye değer dere geçilirken at değiştirilmez madem devam dedik Metin hocayla madem sezona onunla gireceğiz o zaman tam destek vermeliyiz.
Yukarı
Newyork152 Liste gör
Yazar

Tamer Yetim
  Alıntı Newyork152 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2007 saat 02:13
Kadir tam destek versek taraftar, basın, yönetim, şehrin ileri gelenleri herkes birleşse ve tam destek verse tabiiki başarı gelir. Fakat gelişen olaylar Metin hoca açısından bence kötü oldu.

Eskişehirspor olarak o kadar çok dere geçerken at değiştirdikki. 10 yılda otuz küsür hocayla çalıştık. Yani bu rakam korkunç bir rakam. Ben kesinlikle istikrardan yanayım. İstikrarsız başarı gelmez.

Kesinlikle hocaya destek vermeliyiz.. Fakat yanlış yanlarınıda belirmemiz gerek.
Efsaneler Elbet Bir Gün Geri Döner...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2007 saat 02:20
Tamer senin o dediğin tam birleşme biraz hayal gibi malesef basından yönetime şehrin ileri gelenlerinden  tataftara  kadar herkes birbirinden kopuk hadi onu geçtim bu saydıkların kendi içinde de bölük bu birlikteliği sağlama görevi yönetimin ama onlar kendi aralarında birlikteliği sağlayamazken tüm şehri nasıl birleştirecek.Biz gibi dar gelirli klüplerin başarısı işte bu birliktelikten ve istikrardan geçiyor ama araki bulasın.
Yukarı
LK_bahadir Liste gör
Yeni Yazar

Bahadır Gönen
  Alıntı LK_bahadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2007 saat 09:39
sevindim.
ESSSKİİİŞEEEEHİRRRR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 106107108109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır