eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Metin Diyadin Devam Ediyor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 104105106107108 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
black_red_026 Liste gör
Yazar

ethem
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı black_red_026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2007 saat 14:58
arkandayız metin hoca bildigin yoldan git.....
inadına eses
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2007 saat 15:00
Alıntı yapılan Legolas26

Sakarya gazetesindeki yazı okunmuş herhalde, hayatımda bukadar saçma sapan bir basın açıklaması duymadım, büyük tayfa da kim ayrıca.

PS: arkadaşımla büyük bir grup kuruyoruz herkesi bekleriz şimdilik 2 kişiyiz ama olsun yarın bi basın açıklaması yapıcaz. Grubumuzun adı TRAMVAY TAYFA herkesi bekleriz....

Sevgili Legolas bende böyle bir grubu ilk defa duydum ama Daimi abiyi şahsen olmasa bile iyi tanırım.Daimi abi eski kızılcıklının başlarındandır.Yaşı münasebetiyle onu kızılcıklıda göremezsin ama açıkda veya kapalıda çocuklarıyla maç seyretmeye devamlı gelir.
S.nalbant
Yukarı
semihk Liste gör
Deneyimli Yazar

semih
  Alıntı semihk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2007 saat 18:20

bu gazetenin ne yapmak istediğini ve ne amaçladığını anlayamadım.

bu gazete madem ki bu şehrin gazetesidir, o zaman bu şehre malolmuş tribün gruplarını ve dernek başkanlarını  bilmelidir ve ona göre hareket etmelidir diye düşünüyorum
Başkalarının kusurlarını görmeye başladığın an, kendi kusurların için aynanın karşısına geçmen gereken andır.
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2007 saat 19:24
Grupların birleşme çabasında olduğu dönemde yeni bir grup daha kurulması acayip geldi. Yinede başarılar dilerim. Es Es'i destekleyen herkezin yanındayız.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2007 saat 19:33
Yeni gruba hayır!
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2007 saat 19:33
HİZAYA GEEEEL!

Tekrar iş başı yapan Sergen ve Cenk’i kadro dışı bırakan Teknik Direktör Metin Diyadin takımdaki kaybolmaya başlayan disiplini yeniden sağladı.

Sular formaliteden de olsa duruldu. Sezon öncesinde büyük umutlarla transfer edilen Sergen ve Kaleci Cenk'in kadro dışı bırakıldığı Eskişehirspor'da, Teknik Direktör Metin Diyadin, takımında disiplinin bozulmasına izin vermeyeceğini söyledi. Yeni sezon hazırlıklarını bir süreden beri Nevşehir'de sürdüren Eskişehirspor'da kampın ilk dönemindeki disiplinsiz hareketleri nedeniyle yönetim ve teknik kadro arasında yaşanan gerginliğin ardından Sergen ve Kaleci Cenk'in kadro dışı bırakılmasının yankıları sürüyor. Sergen ile ilgili kararından dolayı yönetim ile düştüğü fikir ayrılığının ardından takımdan kopma noktasına gelen ve Sergen ile Cenk'in formaliteden kadro dışı bırakılmasıyla tekrar takımının Nevşehir kampına katılan Teknik Direktör Metin Diyadin, takımın son durumunu değerlendirdi. Sergen ve Cenk konusunda çok fazla konuşup yorum yapmak istemediğini belirten Metin Diyadin, "Gereken yapılmıştır ve gereken karar alınmıştır. Takım uyumu, takım disiplini ve takım bütünlüğü konusunda herkes gibi bizde üzerimize düşeni yapıyoruz" dedi.
İyi bir kadroya sahip olduklarını ve zamana ihtiyaçlarının olduğunu belirten Metin Diyadin, "Yaptığımız birçok yeni transfer var ve iyi oyunculara sahibiz. Sonuçta yeni bir takım olduğumuzdan dolayı uyumu kısa süreye indirmek istiyoruz. Bunun için de bol bol hazırlık maçı yapıyoruz. Bu nedenle Nevşehir'i tercih ettik" diye konuştu.

anadolu gazetesi.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
  Alıntı 26-eses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2007 saat 19:38
Gelinen bu noktadan onra Metin Diyadin'in tartışılması takıma zarar verir. Madem yola Metin Diyadi ile devam ediyoruz destek olmak lazım.(Ulaş Meyan konusundaki yaklaşımı hariçWink)
Yukarı
anemon Liste gör
Yazar

.....
  Alıntı anemon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 00:48
metin hocaya güvenelim bence yapılan açıklamayı kınıyorum...
Yukarı
oldman Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı oldman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 01:04
merhaba arkadaşlar uzunzamandır takip ettiğim foruma artık aktif olarak katılıyorum ve ilk yazımda büyük ayfayı anlatmak istedim böyle bir tayfa yani grup yok uğraş kardeşimiz geçensene bir bayrağın üstüne büyük tayfa yazıp kapalı kombinenin önüne astı (sever böyle ayrıntıları) böyle bir tayfa yok varsada galiba üye sayısı1 (uğraş) gönlünüz rahat olsun yeni bir oluşum yok bence burda tartışılması gereken aciz başkan ve yönetimdir.bu klüp sergen ve diyadinin oyuncağı değildir.yönetim dedikleri gibi ADAM olsa bu sorunu bu kadar uzatmaz
oldman
Yukarı
bilal Liste gör
Deneyimli Yazar

bilal
  Alıntı bilal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2007 saat 01:58
abi ne grbu grup mu kurlmş ?? anlamıyorum her kafasna esen grup kursa nolur ya herkes birleşelim derken bu frup ta neyin nesi esesimi destkleemk isteyen gelsin esesin aynı çatı altında destekleyelim böle işmi olur ya bende kurıım ark senin tramvay tayfaya karı ayrı bende kurdum grup porsuk grubu...yok böle bişi ya..
AŞIK ETTİ SEVDAN BENİ...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 104105106107108 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır