eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Metin Diyadin Devam Ediyor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 103104105106107 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2007 saat 11:48
Önüne gelen grup kuruyor bu ne yaa?
Gruptan geçilmez oldu Eskişehir , hep küçük olsun benim olsun ,ne kadar ses getirirsem o kadar yönetimden bir şeyler koparırım anlayışı işte bizi bu günlere getirdi.

70 lerde 80lerde öylemiydi herkes top yekün tribünde takımına destek çıkar , Eskişehir sporun altını oymaydı.

Hani yazıyorlar ya bazen Açıktaki ÇEKİRDEKÇİLER diye işte onlara iyi sahip çıkın, onlar futbolu bilen ne maçlar ne yönetimler ne futbolcular , hocalar görmüş bir kesimdir ve hiç bir gruba mensup değiller hala TARAFTAR iskeletini oluşturan kesimdir.

Zaten onlarda elini ayağını çekerse vay ES ES'imin Tribünlerine...
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2007 saat 11:54
Kimsenin tanımadığı ve bazı yayın organlarınında rağbet ettiği bir grup çıkıyor ne yapmaya çalışıyor , kimdir ? derdi nedir ? kimin adına açıklama yapıyor ? belli değil Sakın ES ES adına demesinler Ligin başlama arifesinde böyle açıklama olmaz.

Eğer ES ES'e iyilik yapıyoruz diyorlarsa yada düşünüyorlarsa Kombinelerin satılmasına katkı sağlasınlar ,şimdiye bitmeli olması gerekiyordu.

KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2007 saat 12:16
yerel basın şaşırma sabrımızı taşırma.yine hangi değirmene kime su taşımaya çalışıyorsunuz siz esesliyi safmı zannettiniz.bizim hocamız metin diyadindir ve başarılı olup yıllarca hocamız olacaktır inşallah.siz ona buna kulis yapmaya kalkacağınıza ilkönce eses trübünündeki oluşumları öğrenin uyduruk trübün isimleriyle saçmalamayın.siz önce kasaba basını olmaktan kendinizi kurtarın.
Yukarı
ESkiya26 Liste gör
Yazar

ahmet
  Alıntı ESkiya26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2007 saat 12:23
böle bişey olamaz yaa nasıl bi mantıkdır anlamadım

burdan tüm tribün liderlerine sesleniyorum

siz çıkıp bunları yalanladığınız ana herkes kimin ne olacağını anlarlar

erkan abi, mesut abi, kubilay abi (yanlış hatırlamıyosam abidin abi de olabilir ama kubilay abinin geldiğini duymuştum)

sıra sizde toplanın ve asıl açıklamayı siz yapın

ve bizde diyelim ki işte bu bizim açıklamamamız

sizin bizim duygularımızı yansıtcağınızdan eminim...
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2007 saat 13:24
 Ağır abi,
bugün istifa etmeni gerektirecek bir şey yapmadık.Antremana çıkabilirsin.
kalender
Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2007 saat 13:45
Adları büyük ama kendileri pek büyümemiş anlaşılan.

SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2007 saat 13:49
Eskişehir'de Metin Diyadin fırtınası
Sezon öncesinde büyük umutlarla transfer edilen Sergen ve Kaleci Cenk'in kadro dışı bırakıldığı Eskişehirspor'da, Teknik Direktör Metin Diyadin, takımında disiplinin bozulmasına izin vermeyeceğini söyledi.

Yeni sezon hazırlıklarını bir süreden beri Nevşehir'de sürdüren Eskişehirspor'da kampın ilk dönemindeki disiplinsiz hareketleri nedeniyle yönetim ve teknik kadro arasında yaşanan gerginliğin ardından Sergen ve Kaleci Cenk'in kadro dışı bırakılmasının yankıları sürüyor. Sergen ile ilgili kararından dolayı yönetim ile düştüğü fikir ayrılığının ardından takımdan kopma noktasına gelen ve Sergen ile Cenk'in kadro dışı bırakılmasıyla tekrar takımının Nevşehir kampına katılan Teknik Direktör Metin Diyadin,takımın son durumunu değerlendirdi.

Sergen ve Cenk konusunda çok fazla konuşup yorum yapmak istemediğini belirten Metin Diyadin, "Gereken yapılmıştır ve gereken karar alınmıştır. Takım uyumu, takım disiplini ve takım bütünlüğü konusunda herkes gibi bizde üzerimize düşeni yapıyoruz" dedi.

İyi bir kadroya sahip olduklarını ve zamana ihtiyaçlarının olduğunu belirten Metin Diyadin, "Yaptığımız bir çok yeni transfer var ve iyi oyunculara sahibiz. Sonuçta yeni bir takım olduğumuzdan dolayı uyumu kısa süreye indirmek istiyoruz. Bunun için de bol bol hazırlık maçı yapıyoruz. Bu nedenle Nevşehir'i tercih ettik" diye konuştu.

Öte yandan Eskişehirspor Nevşehir'de katıldığı Nevşehir Cup Futbol Turnuvası ilk maçında Boluspor ile karşılaştı. Nevşehir 3 numaralı Çim Sahada oynanan maçta 13. dakika da Gökhan'ın attığı golle rakibi karşısında 1-0 yenik duruma düşen Eskişehirspor beraberliği 30. dakika da Serkan ile sağladı. Maçın 41. dakikasında Erol'un kullandığı penaltı atışı sonrasında ilk yarıyı 2-1 mağlup kapatan Eskişehirspor ikinci yarıda beraberlik golünü Berkay ile buldu. Maçın ilk yarısında yaşanan bir pozisyon sonrası saha içerisine giren Eskişehirspor Teknik Direktörü Metin Diyadin ile maçın orta hakemi Ömer Faruk Ocak arasında tartışma yaşandı. Hakemin aldığı kararlara tepki gösteren Diyadin futbolcuları tarafından güçlükle sakinleştirildi.

11.08.2007   

Kaynak : İHA

bakalım son nasıl gelecek.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
MuratN Liste gör
Deneyimli Yazar

Arabacı Murat
  Alıntı MuratN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2007 saat 14:02
Allah' a şükürler olsun. Metin hocamızın dönüşüne çok ama çok sevindim Hug
Türkiye' yi kırsalında; EsEs' i stadta sevdik ...
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2007 saat 14:22
Alıntı yapılan esgun

Önüne gelen grup kuruyor bu ne yaa?
Gruptan geçilmez oldu Eskişehir , hep küçük olsun benim olsun ,ne kadar ses getirirsem o kadar yönetimden bir şeyler koparırım anlayışı işte bizi bu günlere getirdi.

70 lerde 80lerde öylemiydi herkes top yekün tribünde takımına destek çıkar , Eskişehir sporun altını oymaydı.

Hani yazıyorlar ya bazen Açıktaki ÇEKİRDEKÇİLER diye işte onlara iyi sahip çıkın, onlar futbolu bilen ne maçlar ne yönetimler ne futbolcular , hocalar görmüş bir kesimdir ve hiç bir gruba mensup değiller hala TARAFTAR iskeletini oluşturan kesimdir.

Zaten onlarda elini ayağını çekerse vay ES ES'imin Tribünlerine...

Clap
Açık tribünün önemini çok güzel belirtmişsiniz teşekkürederim .
her maça parasını verip giren biz çekirdekçi diye aşağılanmaya çalışılan gene biz oluyoruz.

taraftarları bir btün olarak değerlendirmeyipte ben şu grubum ben kralım en büyük benim anlayışı olmamalı hepimiz biriz es es liyiz
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
eseslifirat Liste gör
Deneyimli Yazar

Fırat
Yer: Eskişehir
  Alıntı eseslifirat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2007 saat 14:40
metin hocam arkandayız; bildiğin yoldan şaşma...
BİZİ ESKİLER TANIR,YENİLER ÖRNEK ALIR...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 103104105106107 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır