eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Metin Diyadin Devam Ediyor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 102103104105106 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2007 saat 09:15
bir basibozukluk aldi gidiyor. buyuk tayfa denen birileri cikiyor aciklama yapiyor, taraftarin en cok konustugu yer olan burda daha kimse birsey anlamamisken anlayanlar olcakki aciklamada bulunup birilerini sucluyorlar. kisacasi bir yonetim boslugu var ve buda artik taraftardan tutunda takimin heryerinde hissediliyor. yonetim kesin bir aciklama yapsa aslinda bunlarin onu kesilecek.
ayrica sergen gibi bi adam bizi kendi icimizde dusurmeye bu kadar yettiyse bizimde taraftar olarak kendimizi sorgulamamiz lazim. gelmesi olay gitmesi olay ki bu adam daha resmi maca cikmadi. sakin olmamiz gerekiyor mutlaka...

son olarakta o yerel gazetelere lafim. bu kadar ucuz habercilik yapilabilir. saga sola laf atip milleti kotulemeyi, yalan haberler yazmayi habercilik saniyorlar, kimse takmasin bence o gazeteleri, ucuz gazetecilik ancak bu kadar iste. ordu gazetesi olsa bu kadar yapici olurdu!!!
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
  Alıntı ekukrer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2007 saat 09:38
iyi bir kadro kurduk... daha lig baslamadan birbirimize düstük... bu kafayla işimiz zor... Dere gecerken at değiştirilmez... takımı kendi sistemine göre hoca kurdu...  ve gördüğüm kadarıyla genc, yetenekli ve basarıya ac futbolcular aldı... Sergen ise yılların kasarlanmıs futbolcusu, oyun ve calısma sistemine uymayan bir oyuncuydu... takımın dengeleri bozuldu... soruyorumj size gecen sene basında oftasın kac futbolcusu popülerdi... ama ne oldu takır takır cıktılar  birinci lige... dogru ya da yanlıs... hocanın arkasında durmak lazım... siyasetin son dakika golü, veliefendi kaplanı Sergen'e değil hocamıza sahip cıkmalıyız... Ligb'de aynı hatayı cafer konusunda da yaptık noldu.... 
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2007 saat 09:44
Büyük tayfa 'da kim ben yeni duyuyorum böyle bir grupmu vardı herkes konuşuyor.
Yukarı
Legolas26 Liste gör
Yazar

Yusuf ULUYOL
  Alıntı Legolas26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2007 saat 09:48
Sakarya gazetesindeki yazı okunmuş herhalde, hayatımda bukadar saçma sapan bir basın açıklaması duymadım, büyük tayfa da kim ayrıca.

PS: arkadaşımla büyük bir grup kuruyoruz herkesi bekleriz şimdilik 2 kişiyiz ama olsun yarın bi basın açıklaması yapıcaz. Grubumuzun adı TRAMVAY TAYFA herkesi bekleriz....
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2007 saat 09:57
Sakarya Gazetesi Hakan Şükür'ü bile transfer etti ES ES'e durmadan kafalarına göre yazıyorlar. 
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2007 saat 10:01
2 kişi ile ortamı germeyi bırakında daha akıllıca şeyler ifade edin yönetimi birbirnie teknik kadroyu herkese futbolculara kadar çamuru bırakın isterseniz bu işi o kadar ii biliyorsanız yöneticilik yapın grubu ne yapacaksınız siz.
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2007 saat 10:03
artik sakin olma zamani. simdi dusunelim bu olay mesela tokatsporda olsa ne derdik. bende diyadine yonetime sergene cok kizdim ama sanirim teknik adama sahip cikip, sicili bozuk oyuncuyu gondermek en mantiklisi. bakiniz arsenal bile zamaninda takimda ikilk cikardigi icin anelka gibi genc bir yildizi gozden cikarmisti ki bizim gozden cikartigimiz adam artik futbol hayatinin son senesinda. sag duyulu olup sadece basariya odaklanmak lazim. karsi cikacaksakta saglam tezlerle desteklemek lazim gorusumuzu....
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
Legolas26 Liste gör
Yazar

Yusuf ULUYOL
  Alıntı Legolas26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2007 saat 10:28
olay iki kişinin işi değil, eskişehirspor taraftarını temsil ettiğini iddia eden bir kesim bu kadar densiz bir açıklama yapamaz.  eğer bir tepki verilecekse saygı çerçevesinde olmalı. öyle yada böyle bu insan bizim teknik direktörümüz ve biz bu şekilde konuşursak başkalarının onun hakkında konuşmasını engelleyemeyiz
Yukarı
Newyork152 Liste gör
Yazar

Tamer Yetim
  Alıntı Newyork152 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2007 saat 10:35
Yazılar okuyorum Yok Metin Diyadin dikatör olmaya çalışıyormuş vs.

Metin Diyadin'in Sergen'i istememesi kadar doğal bir sebep görmüyorum ben kendimde.

1- Koşmuyor
2- Sorun, Problem, Kavga, Gürültü,Takım Disiplini
3 Sergenle hoca arasında yaş farkı çok az. Hatta birlikte bile zamanında fenerbahçede top oynamışlar.
4- Hocanın sistemine uymuyor. Hocanın transfer ettiği oyuncuların defanstan tutun ortasahaya hepsi çok yönlü ve sürekli koşan kendi bölgelerinde pres yapan baskı uygulayan oyuncular. Sergen ise çok teknik bir oyuncu fakat asla baskılı - tempolu oynamaz.

Metin hoca diktatör değildir. Transfer edilen Çoşkun'da onun tam anlamda istediği forvet olmamasına rağmen birşey diyormu Çoşkun için. Gitsin diyormu. Kesin biletini diyormu ? Hayır. Takım disiplinini huzurunu kaçıracak futbolcular varsa hocanın bunları yollayın demesi kadar doğal birşey yoktur.

Yönetim'in iki arada bir derede kalması gibide doğal bir şey olamaz.

1- Sergen'i bu saatten sonra gönderemezler. Forma, kombine satmak zorundalar. Takımı şehri şampiyonluk havasına sokmak zorundalar.
2- Diyadin'i gönderseler yeni hoca gelecekte takımı tanıyacakta bu baya uzun bir zaman gerektirecek. Dolayısıyla bir sezonu çöpe atmış olacağız.

Yani büyük çıkmaz içinde herkes. Sergen'in bu saatten sonra değişeceğini değişmesini kimse beklemesin. Adamı değiştirebilmek için kimler uğraştı. Kimler dil döktü. Fakat gelmiş futbol hayatının sonuna. Bu saatten sonra sol kulağından girer sağ kulağından çıkar. Sergen'in top tekniğine hayran'ım. Bu özel yetenekli oyuncunun böyle sorunlu olması bana gülün dikeni olması gibi geliyor hep :) Zaten inanın efendi karakterli, kendine bakan birisi olsaydı. Şu anda Chelsea'deydi. Emre Bölezoğlu kim ? Yada Tugay kim bunlar Premier ligde oynuyorlar. Sergen de olan teknik. Sergende olan yetenek onların hiçbirisinde yok. İşte karakter sorunu yüzünden bunları yaşıyoruz.
Efsaneler Elbet Bir Gün Geri Döner...
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2007 saat 11:04

Kimse Mardin'i Samsun'u görmüyor nerde ise kilit vurlacak kapılarına bizde bir yönetim var ii bir teknik direktör de var kadromuzda çok ii  bizim gibi ünü Avrupa'yı aşmış taraftar topluluğu da var daha yapıcı bir şeyler vermek gerekirken  ES ES için  burda herkesi topa tutuyoruz.

Basında sırf yazmak olsun diye her şeyi yazıyorsa vay basının haline Bu takımın taraftar potansiyeli ortada o zaman sayın basın herkesin düşüncelerini kim ne diyorsa yazsın burdaki herkese bir manşet ayırsın...

Şu basın açıklamasını gerek varmıydı Allah aşkına yazmaya..

Bu basın değilmi her gün yöneticilerle takımla hoca ile beraber olan neyin ne olduğunu görmüyorlar ise bıraksınlar kalemlerini.  
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 102103104105106 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır