eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Marmaris ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

MarmarisESES Denizli maçı org.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 6>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
Online Durum: Offline
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 16:39
Mehmet siz kaç kişi geliyorsunuz?
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
  Alıntı metinyalin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 18:42
Alıntı yapılan esmaris

Gelmemek için kıvıran arkadaşlara birer daksil göndereceğim,nüfus cüzdanında yazan" ESKİŞEHİR" ibaresini değiştirsinler...

İşi ve durumu müsait olupta (ki onlar kendilerini biliyorlar !!! )bu organziasyona katılmayanların ortalıkta ES ES taraftarıyım diye gururlanmaya hiç hakkı yoktur !!!
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
  Alıntı metinyalin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2009 saat 18:47
Alıntı yapılan muglaeses

metin abi sende kusura bakma ben en az 8 kişi katılrız diyordum ama kusura bakma inan sana mahcubum biliyosun abi biz gelmeyeceklerin yerine bağırırız yeterki şu maçı alalım

Senin samimiyetine inanıyorum Mehmet kardeşim,keşke herkez sen gibi düşünceli ve hassas olsa...

SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
muglaeses Liste gör
Yazar

mehmet
Yer: muğla
  Alıntı muglaeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2009 saat 00:34
abi şuan 2 röntgenci gelcez biliyosun diğer arkadaşı saten......1 arkadaş net bilgi vermiyor çünkü gelmek istediğini biliyorum ama evi badana etirecekmiş usta c.teesi gelirim demiş sonra belki pazara kalır değince bana c.tesi kesin olarak döncek...... yalnız abi sedat abi öğrencilerle temasa geçmişmi ayrıca aziz diye arkadaş vardı onun adı listede yok merak ettim
SeNsİz FETHİYE BiLe SüRgÜn SaYıLıR ES-ES'im
Yukarı
muglaeses Liste gör
Yazar

mehmet
Yer: muğla
  Alıntı muglaeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2009 saat 00:45
mehmet ali abi geçen haftaya kadar sözde herkes gelcekti( 8kişi kadar) şimdi alayı fııııs hatta telefonunu açmaktan acizler 1 arkadaş taa fetiyeden gelcek diğer arkadaşta kesin değil ama ona kızmam ıspartalı ayrıca badana işi var c.tesi netleşcek yarın tekrar irtibata bazı kişilerle geçecem inşallah sayı artar bide denizliyi ESnetirsek orada belki bizi bazı abilerimiz muğlada karşılamaya gelir işte ozaman o kişiler nasıl sevinecek merak ediyorum anlayan anladı inşallah o kişiler bu sayfalara merak edip giriyorlardır da okuyunca bana kızmak için dahi olsa telefon açıpta cvp verirler bende hem seslerini duymuş olurum KİMSEYİ KIRMAK GİBİ BİR NİYETİM YOK SADECE BİR İNSAN OLUMLU OLUMSUZ CVP VERMEZMİ DİYE MERAK EDİYORUM
SeNsİz FETHİYE BiLe SüRgÜn SaYıLıR ES-ES'im
Yukarı
eskar Liste gör
Yazar

CENGİZ KAR
Yer: Turks and Caicos Islands
  Alıntı eskar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2009 saat 00:45
haydı marmarıs haydı tam zamanı tam zamanı sımdı
SeNsİz MERSİN bile sÜrGüN ES ES'im

www.marmariseses.com
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2009 saat 01:53
Mehmet Ali,Metin;
Siz 40 kişi olursunuz kesin,umutsuzluk yok.hiç olmazsa Metin'e biner gelirsiniz,yol çok uzun değil Big%20smile
Mabet daha uzak daa Smile
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2009 saat 02:44
Alıntı yapılan esmaris

Gelmemek için kıvıranlara birer daksil göndereceğim,
nüfus cüzdanında yazan" ESKİŞEHİR" ibaresini değiştirsinler..

Mehmet Ali abi, sprey boya al yüzlerine sık, ama rengi mutlaka kırmızı olsun...

Wink
# Direnmüdavim....

Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2009 saat 16:01
Alıntı yapılan hüsnü

Alıntı yapılan esmaris

Gelmemek için kıvıranlara birer daksil göndereceğim,
nüfus cüzdanında yazan" ESKİŞEHİR" ibaresini değiştirsinler..

Mehmet Ali abi, sprey boya al yüzlerine sık, ama rengi mutlaka kırmızı olsun...

Wink

Hüsnü abi ben alınlarına kara,yanaklarına pembe düşünmüştüm..
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/May/2009 saat 16:05
Mehmet'im insan bunlara bozuluyor.Ama insan kim delikanlı,kim hariçten gazel okuyor böyle zamanda iyi anlıyor.Kimi var gelmek için çırpınıyor ama işi ters gidiyor gözünden anlıyorsun,kimi de var topluluk içinde konuşurken sanırsın bayraktar..En önde gidecek,ama bakıyorsun kıvırıyor onuda belinden anlıyorsun,Asena halt etmiş yanlarında..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 6>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır