eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTRT 1 Nasılsınız Programı 27 Nisan Pazartesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 51>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Qwerty_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Qwerty_26
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 18:37
http://gelgidersin.blogspot.com/        

izleyemeyenler video olarak izleye bilirler bu programı..
I LOVE YOU ESES
Yukarı
ÇerkEs Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 19:15
burak kardeşim alkol testini söyleyen selim abiydi
NeFeR//ESparta
Yukarı
Hicri Liste gör
Yazar

Hicri
Yer: Gökmeydan
Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 19:19
Alen'in Söylediği Laf Ben Kendi Takımımı Düşünürüm Diyor
Bizde Aynısını Yapıyoruz Zaten Kendi Takımımızı Düşünüyoruz Eskişehir'de Hiç Bi İstanbul Takımını Gezdirmiyoruz. ;)
Sevişmek 1dk Destek 7/24 KIZILCIKLI Gökmeydan Tayfa...!
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 19:25
Alıntı yapılan eses_serkan

Alıntı yapılan hamdiozen

Alıntı yapılan eses_serkan

"8000 kişinin ağzına sok sok sok... Birde aynı çubuk.. Sanki araba kullancaz içerde."
Yıktı geçti beni bu cümle..
Seviyorum tribün insanlarını. Orada Mustafa Abi değilde bizden daha deli dolu makara yönü ağır basan biri olmalıydı. Yoksa bir kaç kişi haricinde herkes dalgasındaydı.

2 tane palyanco gönderseydik.İyi makara yaparlardı.

Ne demek istediğimi sanırım anlamadın Abi.. Neyse..

Makara yapacak durumumuz mu var!!  12 sene kasaba takımları ile köy takımları oynayıp yıllarca o liglerde sürünüp Süper lig'e çıktığımız ve yeniden küme düşmemeye oynadığımız şu dönemlerde, Kesinlikle tribünde adam gibi adam olan birkaç adamdan birisi olan nam-ı değer Tatar Mustafa'nın orada Eskişehirspor'u tanıtması ve programa ağırlığını koyması çok güzel birşey.
Programı en başından sonuna kadar izledim..Gözlemlediğim bir kaç söz, anekdot; 
Ankaragüçlüler;
Koray (Süpermen Koray) : "Sevgi pankartı yaptırmak isitiyoruz" . "İstanbul takımı taraftarlarını şehirin çıkışında 30-40 km ileride çiçekler ile karşılıyoruz"  LOLLOL
Ali İmdat: Heyecandan pek konuşamadı.
Ankaragüçlülerden bir de bayan  temsilcinin katılması ile toplam 3 taraftar temsilcisinin orada olması beni şaşırttı.
galatasaray; çanakkale takıntısı ile birkaç dakikadan fazla söz almadı. fazla yorum yapamayacağım.
fenerbahçe; gfb'li sefa'yı o programda fb'yi temsil etmek amacı ile o programda görenen kahromuş ve heralde Aziz Yıldırım'ın ne kadar haklı olduklarını anlamışlardır. Adam ne oturmasını, ne konuşmasını biliyor. Bence mustafa abi'nin yanına yakışmadı zaten programın ilerleyen dakikalarında Alen'e yakınlaştı.
beşiktaş; Alen sanki buranın ve Türkiye'de ki tribünlerin kahyası , sahibi  benim havalarında idi. Sivas, bursa, diğer anadolu kulüpleri beni ve camiamı ilgilendirmez derken herşeyi açığa vurdu. anadoluda bjk'ye sempatisi olanlar daha iyi görme fırsatı buldu. Ancak Bursaspor'lu Selim ile girdikleri tartışmada ise konuda haksız bile olsa Selim'in konuşmayı bilmemesi ve geri vites yapması üzerine tartışmadan haklı çıkmış gibi oldu.
Bursaspor; Selim özellikle tribün ağzı ile konuşması samimi de olsa daha ilk başta Teksas isminin nereden geldiği hakkında bi bilgisi olmayan ve sallayan bir Teksaslı Bursaspor'un reisi vardı..  Alen ile tartışmasında ise Alen bastırdıkça biz seninle dostuz diyerek tartışmayı sürdürmek istememesi çünkü birazda bence söylediğinin saçma olduğunu kendide anladı (yıldırım demirören söz verdi muhabbeti). Bir sezonda sen ilk maç almadıysan karşı takım taraftarını, sen nasıl böyle birşey beklersin buda benim görüşüm.
Kocaelispor; Haluk Bozo; tam bir istanbul yalakası olduğunu programda gösterdi. Bursa ve Eskişehir'den zerre kadar bahsetmeyen gs, bjk ve fb ile dostluklarını öne sürmeye çalışan bir çabası vardı.
Karşıyaka; beyefendi bir insan portresi çizdi. doğruları söyledi.
Göztepe; "And olsun ki döneceğiz kuytu köşelerden" lafı ile başlayıp programı o anlayışla bitirdi.
Trabzonspor; kendilerini öven konuşmalar yaptı pek samimi bulmadım.
Sivas; gerçekleri söyledi basını şikayet etti, Alen ile tartışmasında sonuna kadar haklı idi zaten programda ki herkes o yönde görüş belirtti hatta Sefa bile..
Adanademirspor; çok iyi bir taraftar kitlesi olmasına ve aynı bizim gibi 2. B'de onbinlere oynamalarına rağmen programda kendini gösteremedi.
Gençlerbirliği; Türkiye'nin olmayan taraftarı ile en centilmen taraftarlarıymışlar Big%20smile Tam bir Ankara'lı memur tarzında ki abimiz çok akıllı güzel konuştu.
Diyarbakırspor; Ayrımcılıktan söz etti, Bir ara Mustafa Abi sözleriyle( inönü'de yaşananlar) mat ettikten sonra yalan söylerek siz bize "pkk dışarı" diye bağırdınız dedi. Sinir oldum..
Eskişehirspor; Mustafa Akgören'i konuşmaya bile gerek yok telefonum bir an bile susmadı. Ancak bu kadar güzel temsil edilebiliriz. Teşekkürler Tatar Mustafa Wink
Adıyamanspor niye orada idi anlamadım Smile

Program ise genelde çok güzel düşünülmüş ve o kadar taraftar temsilcisi ile çok güzel tartışma yapılan bir program oldu. Tayfun Talipoğlu'na da tekrar teşekkürler. Sadece devlet televizyonunda o kadar reklam niye konulur onu anlamadım Ouch

Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
emremix26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emre çalışır
Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 19:31
Alıntı yapılan ESafa

Alıntı yapılan andy

http://gelgidersin.blogspot.com/2009/04/naslsnz-programnn-ilk-50-dakikas.html
ilk 50 dakikasını buradan indirebilirsiniz.

link için teşekürler andaç abi

50 dakikayı izledik ama sonrası?
elinde olan varsa paylaşabilir mi?
haykırdığım aşkım yalnızca senindir esesim...
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 20:05
Alıntı yapılan levos26

Alıntı yapılan ati26

Alıntı yapılan POTTER

ya beyler, oraya cikan insanlara bakiniz insan diyorum, etmediginiz hakaret kalmamis...sigirdan girip at hirsizindan cikmissiniz. Alen'e Ermeni diye etmediginiz laf kalmamis...yaptiginiz terbiyesizlikten baska birsey degil. Moderasyon ekibinden bu mesajlari silmelerini rica ediyorum. Hic yakismamis buyuk Eskisehirspor taraftarina.

Harry Potter?
 Eskişehirli olmadığın herhalinden belli..aleni kimse sevmek zorunda değil. ermenileride sevmek zorunda değil. Abartılacak bişeyde söylenmedi, kimseye.

Mustafa Arkadaşımız gerçekten duruşu ile oradakilerden farklı olduğunu gösterdi kendisine sonsuz teşekkürler.
         Fakat bazı arkadaşlarımızın Alen'e yalnızca Ermeni olması noktasında eleştri getirmesi de son derece yanlış tribünler dil din ırk siyasi görüş gibi insanların etiketlerinin tamamını dışarda bıraktığı kerdeşlik ortamlarıdır bu bizim tribününmüz içinde BJK içinde Bursa Tribünleri içinde aynıdır o yüzden (Bilerek söylüyorum) ALEN Kardeşimizde sırf bizim gibi sevdasının peşindedir ona yapılan ırkçı eleştrileri kınıyorum

Benim mesajımdan alıntı yapmışsınız ama ben ırkcı bir eleştride bulunmadım. Siz bejeke tribün liderini kardeş gibi sevebilirsiniz, keza ermenileride ama herkes sizin gibi düşünmek zorunda değil.

Ben bejeke tribün liderinide, ermenileride SEVMİYORUM.. Ama şunuda belirteyim, bejeke tribün liderine, ermeni olduğu için değil, hal ve hareketlerinden dolayı antipati duyuyorum. Bunlar farklı iki konu. Birbirine karıştırılmasın.

Programda da gördük, kimseye saygı göstermedi. Bu yüzden saygı görmeyide haketmiyor.

Ermenileri sevmemek için de çok fazla sebebim var.  Geçmişte ve günümüzde yaşananlar sizin kanınıza dokunmuyorsa, benim söyleyecek bir lafım yok.
      Geçtiğimiz günlerde hakkaride kötü kadının teki çıkıp "kürdistan (sözde) sınırlarını belirledik" diye bilme cürretini hiç çekinmeden, korkmadan gösterebildi. Bizde başka milletlere karşı çok saygılıyız, ırkcı değiliz diye sevinip oturalım.

Ayrıca; tribünler yeri geldiğinde ırk ayrımı gözetip, ülkemize en iyi şekilde sahipte çıkmıştır. Mustafa Ağabeyim bunun örneğini dün gece çok güzel bir şekilde gösterdi.

Tepkim sert olduysa kusura bakmayın. Bu tepki size değil, anladığınız üzre yukarıda mevzu bahsi konu olan insanlara. Ama hala bu söylediklerimi, ırkcılık olarak algılıyor, kınamaya devam ediyorsanız, bende, sizi ve sizin gibi düşünen insanları kınıyorum. Böyle bir durumda Türklüğünüzden de şüphe ederim.
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
serhattunga Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 20:21
  Programı seyredenlerden futbolla alakası olmayanlar korkmuştur.M.Akgören ve 2-3 kişi hariç ; iki lafı bir araya getiremeyen , argodan başka birşey bilmeyen ve sığ fikirli insanların oluşturduğu bu program gurubu , hiçbir şeyi tam anlamıyla paylaşamadı.Bu adamların liderlik ettiği taraftar gruplarından ne insanlığa ne de bu memlekete hayır gelmez.Sevgili Talipoğlu Türk sporuna hizmet edeceğim diye kendi kariyerine yazık etme.
Varlığım , Türk varlığına feda olsun !
Yukarı
cebe26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 21:11
tatar çok düzgün ve anlaşılır bir şekilde konuştu,eskişehirsporu en iyi bir şekilde temsil etti .teşekkürler.Clap
inadına eses
Yukarı
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 23:15
     Talipoğlu'nun yönettiği program güzel bir yeniliktir.Mutlaka yararı olacaktır.Genel olarak bütün temsilciler güzel mesajlar verdiler.Kendi kulübünü şikayet edenler de oldu.Belki de
herkesin değişik sorunları olabileceğini öğrendik.Mustafa Akgören konuşması ve verdiği mesajlar ile çok başarılı oldu.Kendisini kutlarım.
     İnşallah bu program Talipoğlu'nun söylediği gibi senede 2-3 defa yapılır.Bu dialoglar devam ederse Küfür ve Şiddet gibi sorunların çözümüne de yardımcı olabilir.

Ateş Ülker
Yukarı
Kızılcıklı Liste gör
Yazar

GereK yok
Yer: C.C.C.P.
Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2009 saat 00:38
Yorumlara şöyle bi bakayım dedimde ne ermenilik kalmıs ne at hırsızlıgı üzüldüm bu forum bu kadar seviyesiz degildi .. Tamam rakip tribundur sevmezsin,duzgun konusmamıstır ama burda tutup Sefa abiye denenler, Alen abinin Ermeniligi, diger abilere  at hırsızı gibi ithamlar hiç yakısık almamıs..

Mustafa abimiz bizi nasıl orda layıkıyla temsil ettiyse su forumda yazılanlar o derece beni rahatsız etmiştir.
Senin için Yaşıyor, Senin için Savaşıyoruz ...
Sevdam Büyür Direnince!!

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748 51>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,439 saniyede hazırlanmıştır