eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > İzmir Eskişehirspor'lular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İzmirEsEs Denizlispor Organizasyonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 6>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
b.ali Liste gör
Yazar

Ali
Yer: Manisa
Online Durum: Offline
  Alıntı b.ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 15:59
18- Barış Ali (manisa dan)                   (Serhan özelden bi ulaş da telefon no nu bana yolla)
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 20:38

1-Serhan
2-Eren
3-Cem abi
4-Alper
5-Şahin
6-Gürkan
7-Emrah
8-Mert
9-Taha Yasin
10-Fatih
11-Eren

12-Halil

13-Çağrı

14-Hakan+oğlum

15-Özer
16- Hüseyin Emrah DİNAR (Ankaradan yenı geldım Izmıre bana haber verırsenız nerde toplanıldığı nerden kalacak araçlar sevınırım 554 628 1060)
17-uğur (arkadaşlar gelmek isteyen arkadaşlara yeni tşört yaptırdım bu hafta toplu maç seyredersek tşörtü göstere bilirim fb maında talak görmüştünüz hatırlarsanız tşört ücreti 5 tl bu hafta söylemek lazım maça yetişsin görüşmek üzere)

18-EmRaH(BAYRAKLI)
19-Barış ali (manisadan)

listemizin şu andaki hali budur. eğer bir değişiklik olmazsa ve 20 kişilik minibüs ayarlandıysa son bir kişilik yerimiz kaldı. bakalım bu şanslı isim kim Wink
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
anadolu_fatihi Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil
Yer: Turkey
  Alıntı anadolu_fatihi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2009 saat 22:44
Alıntı yapılan mr zenco

1-Serhan
2-Eren
3-Cem abi
4-Alper
5-Şahin
6-Gürkan
7-Emrah
8-Mert
9-Taha Yasin
10-Fatih
11-Eren

12-Halil

13-Çağrı

14-Hakan+oğlum

15-Özer
16- Hüseyin Emrah DİNAR (Ankaradan yenı geldım Izmıre bana haber verırsenız nerde toplanıldığı nerden kalacak araçlar sevınırım 554 628 1060)
17-uğur (arkadaşlar gelmek isteyen arkadaşlara yeni tşört yaptırdım bu hafta toplu maç seyredersek tşörtü göstere bilirim fb maında talak görmüştünüz hatırlarsanız tşört ücreti 5 tl bu hafta söylemek lazım maça yetişsin görüşmek üzere)

18-EmRaH(BAYRAKLI)
19-Barış ali (manisadan)

listemizin şu andaki hali budur. eğer bir değişiklik olmazsa ve 20 kişilik minibüs ayarlandıysa son bir kişilik yerimiz kaldı. bakalım bu şanslı isim kim Wink

20. Halil
21. Bahadır

Alper biz iki kişiyiz. Artık birimiz merdivene oturur. Bizi Antalya'ya giderken yaptığımız gibi Torbalı'dan alıp, Belevi gişelerinden otobana girmeniz gerekir. Aksi halde Bornova'ya gelmemiz imkansız.
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2009 saat 02:29

aracımız büyük otobüs olacak. örnekköy tayfasıyla birlikte gitmeye karar verildi. bu yüzden yer sorunumuz yoktur fiyat 25 lira. dediginiz yoldan gidecegiz halil abi yol üzerinden alırız yine sizi.

Yukarı
hydr Liste gör
Yazar

HAYDAR
Yer: İZMİR
  Alıntı hydr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2009 saat 09:12
abi örnekköy tayfa ile beraber gidilecekse fiyatların biraz daha düşmesi gerekiyor daha kalabalık oluyoruz
ÖLMEDİK GELİYORUZ İZMİRESES
Yukarı
kırımlı Liste gör
Yazar

Serhan Turgut
Yer: İzmir
  Alıntı kırımlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2009 saat 16:50
örnekköyle sanırım beraber gidicez...torbalıdan geçeceiz...

@çerkes
eyw kardeşim sen ne sanmıştın kii?:D
Es-Esimin emekçisiyim!!
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2009 saat 16:53
Alıntı yapılan hydr

abi örnekköy tayfa ile beraber gidilecekse fiyatların biraz daha düşmesi gerekiyor daha kalabalık oluyoruz
valla anca bu kadar düşürebildik tanıdık otobüs bulabilen varsa daha ucuza ayarlayalım hepimiz için iyi olur.
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2009 saat 16:58
birde serhan ilk yazdıgın isimlerin soyadlarınıda yazarsan iyi olur hacım. listede şu anda 2 tane eren iki tane halil var bunlar aynı kişilermi? şahin ve fatih benim sıpalarmı:) eğer öyleyse şahin gelemiyormuş bitirme projesiyle ilgili bir durumlar varmış.
Yukarı
hydr Liste gör
Yazar

HAYDAR
Yer: İZMİR
  Alıntı hydr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2009 saat 18:32
Alıntı yapılan mr zenco

Alıntı yapılan hydr

valla anca bu kadar düşürebildik tanıdık otobüs bulabilen varsa daha ucuza ayarlayalım hepimiz için iyi olur.
abi 30 kişiden daha fazla olucaz buda 900 tl gibi bi rakam falan olucak denizli için bu çok değil mi?bence çok 
ÖLMEDİK GELİYORUZ İZMİRESES
Yukarı
serhat_kepirli Liste gör
Yazar

serhat özkaya
Yer: KOCAELİ
  Alıntı serhat_kepirli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2009 saat 20:21

Arkadaşlar ben Sakaryanın Kırmızı Şimşeklerindenim cuma günü izmire geleceğim. organizasyona katılma ihtimalim var organizasyonu yapan arkadaş bana ulaşabilirse sevinirim.

tel:0543 606 26 26
KANDIRA'NIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 6>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,562 saniyede hazırlanmıştır