eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES Denizlispor Deplasman Organizasyonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tarık26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tarık
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı tarık26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2009 saat 22:50
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan tarık26

Alıntı yapılan Darkevil_26

Maç bileti 25 olmayacak.. Değişik bi sistemleri var bi maç kapalı bi maç açıktan yer ayırıyolar deplasman tarafına.. Kocaelilere kapalı yani 25 lik yer gelmişti biz büyük ihtimal 5 ytlye izlicez

Bunları nerenizden uyduruyorsunuz ya.Pes vallahi.Yok bir maç kapalı bir maç açıkmış.böyle saçmalık mı olur?Çocuk oyuncağı mı bu?Sezon başında misafir takım tribünü belirlenir ve federasyona bildirilir.Biz de kapalının sağında 25 tl. vererek izleyeceğiz maçı.(İkinci yarı bir maçta 15 lira olmuş.Düşük bir ihtimalle bizim maçta da olabilir)

Aynen öyle yapıyorlar. Deplasmana gelecek taraftarı çok olan takımlarla oynadıkları maçlarda 25 liralık yerden veriyorlar, deplasmana gelen taraftarı olmayan takımlarla oynadıkları maçlarda kale arkasını veriyorlar. Böylece hem hasılatlarını artıyorlar hem de pahalı bilet fiyatları nedeni ile deplasman taraftarının sayısını azaltıyorlar. Bize de 25 liralık yeri verirler muhtemelen. Ama biz alışığız pahalı fiyatlara. Oraya 1200 kişi gidersek, ki fazlasıyla gideriz, esir alırız Denizli stadını, bir daha da rakip taraftara orayı vermezlerSmile
Müjdat Bey;1.yarıda oynadıkları maçlarda kale arkasını veriyorlardı sanırım.Ama 2.yarıda böyle bir uygulama olmamış.Yani herkes kapalıya.
Denizli de görev yaptığım için çok maçlarını izledim.Dediğiniz gibi onları rahatlıkla susturacağız inşallah.
-TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR!

Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2009 saat 23:05
emrecan: "Ulan bunlar bizdende fenaymış.."akşam akşam güldürdüm ya beni. allahta seni güldürsün, emrecan.

valla bizim 5-25-35 hiç fark etmeyecek. tabii ki ucuz olsun, gelen taraftarımız artsın, ünieses olarak otobüsle gidelim. öyle de olsa, böyle de olsa bu maça gidilip takıma destek verilmeli. şimdiden 15 kişi kayıt olmuş. minibüsle gidişimiz kesin, otobüse ya nasip.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
tarık26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tarık
  Alıntı tarık26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2009 saat 23:16

......

-TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR!

Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 01:28
Daha 1 hafta var maça ancak şimdiden hızlandırmak lazım organizasyonları . Denizli maçı çok önemli bir maç bizim için . İmkanı olan herkes gitmelidir .
Yukarı
tarık26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tarık
  Alıntı tarık26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 10:09
Biz bu takımı karşılıksız sevdik.Futbolcusundan yöneticisine,taraftarından gazetecisine hiçbir zaman küfür etmedik.Kızdık,sinirlendik bağırdık en fazla onlara.Ama her zaman her yerde destek verdik.Yalnız bırakmadık bugüne kadar.Ve bırakmayacağız.
AŞKIM DENİZLİ'DE DE YANINDAYIZ!
Pazar sabahı yola çıkıyoruz Allah kısmet ederse.İçki,sigara,taşkınlık yok.Destek var,coşku var,insana saygı var.Organizasyonumuza katılmak isteyenler için kayıtlarımız devam ediyor.
-TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR!

Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 10:42
Şimdiye kadar olduğu gibi Denizli ve Konya deplasmanlarındada yerimi mutlaka alacağım ve takımımı destekleyeceğim.Nasıl  yıllarca takımımı yalnız bırakmadıysam şimdide en zor günlerinde bırakmayacağım.Ben hep inandım ESES mutlaka layik olduğu yere gelecek,belki yaşım dolayısıyla ben görmeyebilirim, ama mutlaka bir gün şampiyon olacak. Tongue
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
alkiza Liste gör
Yeni Yazar

umut
  Alıntı alkiza Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 11:05
arkadaşlar benim üni-eses'le bir bağlantım yok, dışarıdan bu organizasyona dahil olabiliyormuyuz acaba?
Yukarı
tarık26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tarık
  Alıntı tarık26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 11:08

Dahil olabilirsiniz elbette.Organizasyon kurallarına uyulduğu müddetçe hiçbir sıkıntı olmaz.

-TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR!

Yukarı
tarık26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tarık
  Alıntı tarık26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 11:31

Denizli organizasyonuna yeni formalarımızla katılırsak,hem yolculuk sırasında hem tribünde çok güzel görüntüler olacaktır.(Forma dağıtımı devam ediyor)

-TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR!

Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2009 saat 11:44
ünieses 'e 2kişi olarak (17) yaşlarımız futbolcuyuz kesinlikle sigara alköl almıyoruz fakat fiyat tam olarak belirlenmemiş gibi bana şöle ilgili birisi kafadan gidiş geliş ne kadar para yapar bilgilendirirmisiniz?
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,297 saniyede hazırlanmıştır