eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

1965'liler Derneği

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 46>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gullit Liste gör
Yazar

necdet dandan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı gullit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Mar/2009 saat 16:10
Alıntı yapılan palacell

Yılmaz Hoca sürekli kıvırıyosun,kanuna aykırı,sit alanı falan filan...İçinde gram es es sevgisi yok bunun,git opera yap,su sporları şehri yap...yardım et kardeşim bize,ya yeni stad yap ya da modernize et,hikaye okuma,heykel traşlama..

Oh be!Gerçekleri gören arkadaşlarımızda varmış.
Büyükerşen olduğu sürece Eskişehirspor'a ve stad'a en ufak bir şey yapılmaz.
Bahane,bahane.Hep bahane.
Stad'a bir şeyler yap.Alt yapıya birşeyler yap.
Buğün amatör sporlara yaptığın her kuruş harcamanın tamamı vergiden düşüyor.
Yılmaz Hoca bunların hepsini biliyor da,her zamanki gibi işine gelenleri kullanıyor.

Yukarı
hunter_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

SALİH
  Alıntı hunter_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Mar/2009 saat 16:22
Alıntı yapılan gullit

Alıntı yapılan emin

Yılmaz BÜYÜKERŞEN'e Eskişehirspor'a kalıcı gelir getiren adam gibi bir proje sunamayan yönetimi eleştirceğinize Yılmaz BÜYÜKERŞEN'i eleştiriyorsunuz.. Bu tür projeleri de Belediye Başkanı yapacaksa kulüp başkanının işi ne? Paraya sıkışınca başkanım para ver... Oh be ne güzel iş..  Her maçtan sonra Unakıtana teşekkür konuşması yapacağına adam gibi bir proje hazırla da Belediye Başkanına sun bir kere olsun.. İktidar partisine yalakalık yaparak siyasi geleceğin için harcadığın emeğin onda birini de başkanı olduğun kulüp için harca..

Halil Ünal'ı günahım kadar sevmem.
Ama seçildiğinden beri 1 kere gidip para istemiş mi Yılmaz Büyükerşen'den.
Yılmaz Büyükerşen'in ayak oyunlarına geliyorsunuz.
arkadaşlarım sana katılıyorum hoca herkesi kandırıyor yönetim proje üretmiyor sıcak para istiyor deniliyor nebi hatipoğlu döneminde tesislerin önündeki benzin istasyonu için bile hoca yönetimne 40 takla attırmıştır projeyle gelsinler diyor gelincede ne kadar zorluk varsa çıkartıyor meclisden plan değişikliği geçecene kadar yönetim akla karayı seçmiştir eskişehirde hoca ne derse o olsun istiyor böyle başkanlık olmaz herkesi açıklamalarıyla yanıltıyor 
Yukarı
arifff73 Liste gör
Yazar

arif kara
Yer: eskişehir
  Alıntı arifff73 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Mar/2009 saat 16:48
Alıntı yapılan exespor

Alıntı yapılan MSF

Alıntı yapılan d0rli0n

benim bu bilgilendirme toplantılarından anladığım şey, bu forumda sıkça tekrarlanan " eses e başkan seçmiyoruz. eskişehire büyükşehir belediye başkanı seçiyoruz." fikrinin 65 liler tarafından sahiplenilmediği.

Şahsım adına Eskişehir ve Eskişehirspor sevgisini birbirinden ayıramayacağıma göre Eskişeir Büyükşehir Belediye Başkanını şeçmek ile Eskişehirspor' a başkan şeçmek arasında da bir fark görmüyor aynı değerde kabul ediyorum.

Bravo yani arasındaki farkı ayırt edemiyorsan , ben de eskişehirsporumuzu çok seviyorum ama çok farklı şeyler olduğunun da bilincindeyim arada kaf sıradağları var , bi de pislik kokan ayak oyunlarıyla kümed üşmezsek inşalllah tabi ,eskişehirsporumuzu eskişehirspor yapan eskişehir halkının onurlu ve fikri hür bağımsız kimseye eywallah etmeyen karakteridir, eğer bi takım vaadlere kanıp da gelip gelmeyeceği de meçhul olan maddi değerlerin peşinden gidersek şayet işte o zaman eskişehirsporumuzun diğer illerin sıradan takımlarından hiçbir farkı kalmayacağı kanısındayım, bu siyasi oyunlar yüzünden  zamanla sıradanlaşacak ve özbenliğini yitirecektir şimşekler efsanesi de tarihin derinliklerine gömülecektir
Bu güne kadar bütün belediye başkanları eskişehirsporun yanında oldularda eskişehirspor efsanesi tarihin derinliklerine mi gömüldü? kanun yasa falan hikaye, kanunlara göre olması mümkün olmayan bissürü iş oluyorda eskişehirspora gelince mi kanun oluyor? bırakın bunları.
Yukarı
meto26es Liste gör
Yazar

METİN ENÇOK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı meto26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Mar/2009 saat 16:52

hoca kendisine dönmeyecek projelere karşı çıkar,es es içinde bi şiket kurarsa belki

BİR İSTANBUL MASALI BİTTİ ARTIK
Yukarı
arifff73 Liste gör
Yazar

arif kara
Yer: eskişehir
  Alıntı arifff73 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Mar/2009 saat 16:53
Biz 30 yıldır bu kulübün peşindeyim ne beledi başkanları gördüm ama hoca gibisini görmedim. Hoca Eskişehirspor'u gram sevmemektedir. Ama hala burada yazan bissürü kişi bunu görmek istememektedir. Eskişehirspor'un kapanmasını bile istemiştir hoca. Daha hala Eskişehirspor'la ilgili bir web sitesinde niye bu takımı sevmeyen kişiyi savunmakta ısrar ediyorsunuz anlayamıyorum?
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Mar/2009 saat 16:54

1965'liler Derneği 

konu başlıgı sanırım başka yerlere kayıyor...
DSİ Es Es
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Mar/2009 saat 16:59
yukarıda buyukersen kulube niye para vermiyolar diyenler 1.2 milyona mal olan gemi konusunda fakir fukara edebiyatı yapıyor.

2 dakka kendinizle celişmeyin beyaaa

bugun turkiyenin madi olarak en rahat takımı hangisi? genclerbirligi arastırın bakalım bi belediyeden nealıyolarmıs?

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
palacell Liste gör
Yazar

ömer
  Alıntı palacell Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Mar/2009 saat 17:03
  Proje getirsen ne olacak Hocaya,yine kıvırır her zamanki gibi,bunlar hep oyalama taktiği,edebiyattan başka bi şey değil..Bu adam es es için oy kaygısı olmasa 1 kuruş paraş harcamaz.
İSTANBUL SALTANATI SON BULACAK,
ULUSAL SPOR GAZETELERİNDE ESES'İN SAYFASI OLACAK..
PEK YAKINDA
Yukarı
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
  Alıntı BLoodY Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Mar/2009 saat 17:09
UYARI:
Arkadaşlar, bu konuğu başlığı Yılmaz Büyükerşen başlığı değildir, lütfen bugüe kadar 1 milyon kez açılmış olan Yılmaz Büyükerşen tartışmasını bu başlıkta yapmayınız.
Yukarı
weswas Liste gör
Yazar

volkan akdogan
  Alıntı weswas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Mar/2009 saat 17:32

bakanı ve hocayı esesimizin üzerinden oy toplama faaliyetlerinden dolayı kınıyorum.bu tertemiz sevdayı politikayla kirletmeyin lütfen....benim şahsi görüşüm hiç bir siyasetçi esesime yakın olmasın hiç bir siyasetci futbolcunun ve taraftarın emeğini sahiplenmeye çalışmasın...başarılardan kendine pay çıkarmasın...

ŞAMPİYONLUK İÇİN SALDIR ESKİŞEHİR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 46>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır