eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES Ankaragücü Deplasman Organizasyonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 13141516>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tnt Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Antalya
Online Durum: Offline
  Alıntı tnt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2009 saat 10:42
Alıntı yapılan gakkos26

"arkadaslar gun boyunca ancak şu an nete gırebiliyorum vede ank. macında olan kuçuk bir olayı adam oldurmeye nerdeyse çeviren ve de özel olarak tonlarca yazı yazan bazı arkadaslar olmuş dıger sıtelerde. sunu soylemek ıstedım sadece < burda unıeses < ısmıne laf geldıgı ıçın ozur dılıyorum sadece ama sadece unıeses de bulunanlar ıçın dıyorum bunu. bunun aksı olarak orda bılınçlı olarak bır koltuk kırmak yoktu sadece 2-1 onde ıken arka arkaya 2 gol vede üstune gelen penaltı neye ugradı mı zaten anlamadım ve o sınırle evet koltuga vurdum. ama amaç koltuk kırmak olsa ıdı emın olun tum koltukları kırardım orda sadece sınırle bı kere vurdum oda kırıldı. olay budur . tekrar soyluyorum sadece unı eses uyelerınedır benım ozrum tabı bunların ıçınde bı kaç kışı var onlarda harıç eger doğru ıse yazılarını okudum bazı kışıler var < onlara da yazık hatta. ayrıca gelmemı ıstemeyen kışılerde varmış sorun degıl gelmeyız allaha sukur muhtaç olmadım bu gune kadar allahım da muhtaç etmesın denızlı de stadda gorusuruz ama unıeses ıle degıl ne de taraftar gurupları ıle degıl madem rahatsız olanlar var ıse kımseyı etmeyız. burada çok sevdığım ve de unıeses uğruna yapmaya çalıştıgım bışıler var evet o seyler değişmıyecek sevdıgım ınsanları da evet çok sevıyorum ama otobuste ben yokum artık!!! saygılar . ekstra olarak bişey rıca edecegım onu da yaparsanız sevınırım çunku benım uyelığım yok sımdı bır yazı yazacagım onu eskısehırspor.com < benım nick name ım olan NeFeR < < ıle bırlıkte oraya aktarırsanız sevınırım saygılar"

Arkadaşımızın iletmemizi istediği mesaj.

ben eskisehirspor.com da  ankarada koltuk kırıp babası yasında < sozde saygısızlık yapan o yarma arkadasım. ADIM SERKAN < YASIM 24 < BABAM YASINDA DIYE YAZILAN KIŞI EN FAZLA 26-27 < bana orda o kadar sınırlı ıken vede o koltuga penaltı kararı ıle sınırımle sadece vurdugum ve de onun kırıldığı < amacın asla ve asla koltuk kırmak olmadıgını goz unune alırsak. sen orda donupte kırdın da b.. mu oldu dıye bana bır cevap verırsen benı orda tutan o buyuk ınsanlara, hocalara bence dua etmelısın arkadasım. tamam benım unıeses nick im NeFeR dir. takıldım yerde NeFeR TURBUNUDUR < unieses ıle maçlara gıtme sebebımı de o turbundekı vede unıeses dekı ınsanlar çok ıyı bılıyorlar bunları merak eden kışıler varsa 505 531 22 79 buyrun arayın gunun her saatınde yuzyuze gereklı tartısmaları yapalım ama o sıtede kı TNT nicklı arkadas ozellıkle sen oraya yazdın o yazı gıbı < bakalım bıde ozur yazısı yollıcakmısın - bundan sonra unıeses ıle deplasmanım yoktur. çunku o organızasyonu karalamaya çalışan hıç kımse bunu basaramayacaktır. ben oldugum surece NEFER TURBUNU SERKAN < herKES BILIYODUR VE DE TANIYORDUR ZATEN RESIMİ DE GOREN BI DAHA YAZI YAZMAMIŞTIR dıye dusunuyorum hala gorusu soyleyecegı lafı olan < telden ulasın buna herkes dahıl gerekıyorsa eskısehırspor yonetı mı de, benım herkese soyleyecek ve herkese yetecek cvb ım vardır saygılar ... (
NeFeR SERKAN & YARMA )

Alıntı yapılan tnt

Kusura bakma .... isimli arkadaş(ismini bilmiyorum) biz senin kadar Eskişehirsporumuzu sevemedik... şahsına değil zihniyetine dediğim laflar için çok çok özür diliyorum.

Bak bu dün yazdığım yazı... Kendi babam aynı hareketi yapsın 10 kat daha fazlasını derim.. Senin orda ana avrat sövdüğün adamlar arasında ben de vardım ki sadece koltuk kırma tepende kamera var dedim.. Eğer insanlara ana avrat sövmek bir anlık sinirse haklısın... Herkesten ayrıca bir daha özür diliyorum.. Keşke sen de küfür ettiğin onca insandan özellikle saldırmaya kaltığın o büyüğünden özür dileseydin... nasılsa birşey değişmez artık... sakın dediklerimi şahsi alma, benim derdim zihniyetle, kişilerle ya da başka renklerle değil...
Herkese saygılarımı sunuyorum...
Kırmızımız; aşkın, Siyahımız; kapkara da olsa umudun rengidir.
Yukarı
Estolga Liste gör
Yazar

Tolga
Yer: Eskişehir
  Alıntı Estolga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2009 saat 10:49
Hakikaten Yavuz Hırsız ev sahibini bastırırmış .

Yapılan açıklamaya bakarmısınız özrü kabahatinden büyük .

950 kişilik trübünde takımın mağlup duruma düşülmesine kimse  kafayı takmıyor  , kimse üzülmüyor ,kimse kahrolmuyor da bir tek bu efendi üzülüyor .
Bir tek bu efendi  gayri ihtiyari koltuk kırıyor ,bir tek bu efendi gayri ihtiyari sağına soluna saldırıyor , kendisine ; Neden koltukları kırıyorsun  Bize yakışmaz  diyen bir büyüğünün lafınıda kendine göre ;kırdın da b.. mu oldu şeklinde anlayıp o büyüğüne saldırmaya kalkıyor hakikaten  aramızda ne delikanlılar varmış be helal olsun  !

Bu zihniyete sahip bir kişiler trübünlerde olduğu sürece , merak etmeyin başımız hiç bir zaman beladan kurtulmaz !

Pazar günkü olayı küçük bir olay olarak algılayıp da  Bizlerin yazı yazmasına alınan Arkadaşlar ; Taraftar olarak Yağma yaptıktan sonra mı yazı yazalım  ? Trübünde cinayet işlendikten sonra mı yazı yazalım  ?

Yani her zaman olduğu gibi  iş işten geçtikten sonra mı yazalım ?

SENİN İÇİN ES ES SENİN İÇİN
Yukarı
tarık26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tarık
Yer: eskişehir
  Alıntı tarık26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2009 saat 10:58

Semih bey.Koltuk kıran arkadaş tam önümdeydi.Kimseye ana avrat küfür etmedi.Söylediği tek şey 'sana ne lan'dı.Elbette çok yanlış yaptı.Onu savunmuyorum.Ama küfür etti diyerek iftira atmayın lütfen.

-TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR!

Yukarı
okyees Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: ANKARA
  Alıntı okyees Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2009 saat 11:00
bende karşısında babamla ankaragücünün gecekondu tribünü içinde oturuyordum sesimiz çıkmadı niye çünkü suç topçumuzda onlar ani atakla seyircisinin baskısıyla biranda 2 gol buldular bu saatten sonra defansımız düştü baktıkki penaltı atamaz dedik atamadı koltuk kırmadık
bu arakadaşa tavsiyem nacizane biz başka takım değiliz başka tribün değiliz bizim farkımızda işte buradan geliyor
benim sevdam siyah kırmızı
http://img517.imageshack.us/img517/6845/es1qq9.jpg
ever,everywhere biggest ESES
Yukarı
tnt Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Antalya
  Alıntı tnt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2009 saat 11:03
Alıntı yapılan tarık26

Semih bey.Koltuk kıran arkadaş tam önümdeydi.Kimseye ana avrat küfür etmedi.Söylediği tek şey 'sana ne lan'dı.Elbette çok yanlış yaptı.Onu savunmuyorum.Ama küfür etti diyerek iftira atmayın lütfen.

Tarık abi ettiği küfür duydum bu bir ikincisi, ona hiç kimse krdın da b.mu oldu demedi... sadece uyardılar ki ben gerçekten tepede kamera olduğu için alını götürülmesin diye uyarmak istedim.. önce tepki vermedi güldü sonra ne olduysa birden saldırdı...  o saldırı anında diyeceklerini dedi sanıyorum siz de onu tutanlardan biriydiniz, o kargaşada duymamış olablirsiniz... saygılar...
Kırmızımız; aşkın, Siyahımız; kapkara da olsa umudun rengidir.
Yukarı
kitapcıES Liste gör
Deneyimli Yazar

Muharrem USLU
Yer: Turkey
  Alıntı kitapcıES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2009 saat 11:06
Sevgili Serkan (ÜniESES-Nefer) kardeşim ve ÜniESES'liler; burada verilen tepkiye lütfen gönül koymayın. Bunun sebebi, ÜniESES gibi bir camia üyesi kardeşimizden asla böyle bir hareket beklenmemesidir.
Olayın öznesi olan arkadaşımızdan beklenen tek şey, üzgün olduğunu belirtmesi ve o gün yaptıklarından dolayı özür dilemesiydi.
Maalesef o bunu yapmak yerine, aslında kendisinin de haklı olduğunu anlatmaya çalışan bir açıklama yapıyor...
Çok yazık...

"YA BİR YOL BULACAĞIZ YA DA BİR YOL AÇACAĞIZ" HANNIBAL
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2009 saat 11:07
Serkan (Nefer Tribünü Serkan);

Unieses'den özür dilemişsin gerisi umurumda değil beni oradaki insanlar iyiki tuttular yoksa dağıtırdım orayı gibisinden talihsiz bir cümle daha kurmuşsun gerçi yazdığın mesajı bir çok yeri talihsizliklerle dolu...

Eğer bu hareketi Unieses'e yaptığını düşünüyor ve sadece Unieses'den özür diliyorsan bu mesajının eskisehirspor.com'a aktarılmasını istemen bir anlam ifade etmiyor, unieses.org'da kalabilirdi orada kendi kendinize özür dileyebilirdiniz...

Ayrıca olayı kendi üzerinden atıp sanki eleştiren kişiler seni değil de Unieses'i eleştiriyormuş gibi bir ortam oluşturmaya çalıştırmışsın. Burada bu olayda kimse Unieses'i eleştirmiyor senin sebep olduğun sevimsiz ortamı eleştiriyor..

Bence özürün kabahatinden daha büyük olmuş, bir çok talihsiz cümle kurmuşsun, bu cevabınla Semih ve Murat Hocayıda bence zor durumda bırakmışsın.. Her defasında tribünde seni birileri tutmak veya kolaçan etmek zorunda değil hele hele Unieses'in için zamanlarını, emeklerini harcayan hocalar hiç tutmak zorunda değil...

Çok güzel bir söz vardır...

"Bir insanın hayatta yapacağı en büyük hata kendisini hatasız olarak görmesidir"

Umarım bir daha hiç böyle olaylar olmazda hiç kimsede böyle tatsız mesajlar yazmaz. Herkes özeleştiri yapmalı ve hatalarını görmeli ve bir daha yapmamalıdır...

Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
Yer: Turkey
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2009 saat 11:11
Bir yanlış yapılmış,özür de dilenmiş artık kapansın konu.Sonuçta ÜniEses organizasyonuyla gelen bir insanın hatası Ünieses'i bağlamaz.Bu noktada önemli olan bu arkadaşımızla konuşup olayı tatlıya bağlamaktır.Hepimiz aynı renklerin peşindeyiz.Bu arkadaşımız böyle bir hatayı yaptığı için bundan sonra organizasyonlara katılmasının engellenmesini de hoş bulmuyorum.Olay olmuş bitmiş,hataların fakına varılmış.Sağduyulu mesajlar atalım lütfen.Bu şekilde kimseyi kazanamayız.Koltuk kırıp taşkınlık yapacak adam organizasyonla gitmese de münferit olarak gider,yine yapar yapacağını.
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2009 saat 11:16
Alıntı yapılan kırmızışimşek

Yavuz hırsız ev sahibi tarzında bir açıklama olmuş...

Bu ve benzer olaylar gruplara mensup insanlar tarafından yapılınca hepimiz kınıyoruz ama forumda eşi,dostu olanlara bazı serbestlikler tanıyacağız demekki...

murat bey bahsettiginiz olayları gerçekleştiren arkadası tanımam, bilmem. ankaragücü maçında tribünde de değildim. bu yüzden bu konuda yorum yapmayacagım fakat üstte alıntı yaptıgım sözünüz hakkında birşeyler yazmak istiyorum.
kısa bir süre önce forumda sizin gibi yaşı büyük biriyle karşılıklı küfürleşmeleriniz ve hatta ortaokul , lise öğrencileri gibi telefon numaraları verme gibi son derece seviyesiz hareketleriniz oldu. sonuç itibariyle yazılarınız silindi olayın üstü kapandı. bu yaptıklarınızın karşılıgı ne olmalıydı dürüst bir şekilde söyleyebilirmisiniz? bazı eleştrileri yaparken kendimizede bakalım lütfen.
forumda eşi,dostu olanlara bazı serbestlikler tanıyacağız demekki...
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
oaae Liste gör
Deneyimli Yazar

Osman BAŞKAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı oaae Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2009 saat 11:22
ben serkan tekrar. < ya TNT < VEDE ESTOLGA < denilen arkadaslar < hani sozde kavga ettım ınsanla yan yana beraber oldunuzu soyluyorsunuzya < o kışı ıle sımdı 11:00 da telefonla konutum <sıteye hı yazıo yazmadını herhangı bı olay olmadını karsılıklı ozur dıledımızı telde konuştuuk. o ınsan da ben yazanları tanımıyorum benım yanımdan degıl dıyo. madem okadar yazı yazıyorsunuz yalan yere telefonumu vermıştım tekrar verıyorum arasana arkadasım benı senınlede konuşalım amacın ne gorelım < oğrenelım bılelım. ama emın ol pişman olacaksın bu konu uzerıne baska boş yazı yazan olmasın. telden ulasın canlarım oki < < 505 531 22 79 < olay olan kışı ıle konuşuyorum yazacaksa o bısey yazar ebe sıze ne yalan yanlış yazıyorsunuz niye ustunuze sarmaya calışıyorsunuz merak ettım buyrun dıle getırın telefonda Smile

Arkadaşın Üniesese gönderip eskişehirsporcom da yayınlanmasını istediği mesajı
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 13141516>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,265 saniyede hazırlanmıştır