eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ESES Çıkartmaları(YeniLer Çıktı)

Cevapla Cevapla Sayfa  123 45>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: ESES Çıkartmaları(YeniLer Çıktı)
    Tarih: 05/Ağu/2007 saat 23:35
Daha önce açılmış olan şehri bayraklarla donatalım içerikli konu gibi bu organizasyonla da şehire bir hava getirebiliriz...

2 kartvizit boyunda 1000 Tanesi 40 ytl'den ESES logolu etiket yaptırıp şehirdeki bütün dükkanlara dağıtabiliriz...Eğer daha ucuza ayarlarım diyebileceğiniz yer varsa oraya yaptırırız...

Şöyle bir düşünün;

Başka bir şehirdesiniz ve bütün dükkanlarda bu şekilde takımlarının simgesi var eğer sempati duymadığınız bir takımsa moraliniz bozulur aksi takdirde ise helal olsun dersiniz...

Şehrimiz öğrenci şehri...ksklisi de var sakaryalısı da var çarşılısı da var...Bunların moralini bozmanın yanında kar olacağı şehri şampiyonluk havasına sokma çalışması gayet güzel olacaktır...

Her dükkanda ESES amblemini görmek  insanı baya bir keyiflendirir...

Düşüncelerinizi ve önerilerinizi bekliyorum...

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2007 saat 00:06
her arabayada yapıştırılabilir aslında park etmiştir adam arka camda güzel bir yere asarız çoğu insanında hoşuna gider beğenmeyen söker tabi güzel olur bence .
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
estalya Liste gör
Yazar

ufuk
  Alıntı estalya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2007 saat 01:03

arkadaşımın fikrine katılıyorum ve birşey ilave etmek istiyorum,her iş ywrine ve özellikle her otomobile etiket ve flamalar asılmalı..

antalya da yaşıyorum ve burda yaşayan ES-ES li taraftarlar birbirlerini arabalarındaki gördükleri ES-ES amblemleriyle tanıyor,çünkü çoğunun plakası 07..
ve emin olun ki bu etiket ve flama olayına ES-ES taraftarından başka önem veren yok..
haydi bir kampanya başlatalım ve özellikle gurbetteki taraftarlarımız arabalarına flama veya etiket taksın,böylelikle en azından birbirimizi trafikte gördüğümüzde tanışmış oluruz.

saygılarımla.. 

bir gün herkes ES-ES li olacak
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2007 saat 01:10
Maliyeti de çok büyük birşey değil...4 YTL'ye 100 adet etiket denk geliyor...

İster 10 kişi toplanır 1000 adet yaptırır 4er ytl verip...(kişi başı 100 adet düşer...)
İster 1 kişi 1000adet yaptırır 40 ytl verip...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
estalya Liste gör
Yazar

ufuk
  Alıntı estalya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2007 saat 01:18
bence sıfırdan yaptırmak cok kişinin işine gelmez bunun yerine piyasada hazırda satılan çıkartma ve flamalar kullanılabilir..
es emre arkadaşım bunların eskişehir de nerelerde satıldığını biliyorsan adreslerini yazarsan sevinirim..
saygılar..
bir gün herkes ES-ES li olacak
Yukarı
26hako35 Liste gör
Yazar

HAKAN ÖZKURT
Yer: izmir
  Alıntı 26hako35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2007 saat 01:21
estalya Liste%20gör
Yeni Yazar

Online Durum: Online
Arkadaşım ,fikrin çok güzel ama bir sakıncası var.İzmir'de bende her arabama binişte flamayı ve ESES kokusunu takıyorum ama bir yere park ettiğim zaman çikartmak zorunda kalıyorum çünkü takılıyken boydan boya çizmişler. Neyse feda olsun ESES'ime.
Mesaj%20seçenekleri Mesaj seçenekleri   Alıntı estalya Alıntı  CevaplaCevapla bullet Posted: Bugün saat 01:03

arkadaşımın fikrine katılıyorum ve birşey ilave etmek istiyorum,her iş ywrine ve özellikle her otomobile etiket ve flamalar asılmalı..

antalya da yaşıyorum ve burda yaşayan ES-ES li taraftarlar birbirlerini arabalarındaki gördükleri ES-ES amblemleriyle tanıyor,çünkü çoğunun plakası 07..
ve emin olun ki bu etiket ve flama olayına ES-ES taraftarından başka önem veren yok..
haydi bir kampanya başlatalım ve özellikle gurbetteki taraftarlarımız arabalarına flama veya etiket taksın,böylelikle en azından birbirimizi trafikte gördüğümüzde tanışmış oluruz.

saygılarımla.. 
siz hiç bedensiz bir ruhu sevdiniz mi?
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2007 saat 10:07
Alıntı yapılan estalya

bence sıfırdan yaptırmak cok kişinin işine gelmez bunun yerine piyasada hazırda satılan çıkartma ve flamalar kullanılabilir..
es emre arkadaşım bunların eskişehir de nerelerde satıldığını biliyorsan adreslerini yazarsan sevinirim..
saygılar..

Hazır olanlardan satın almaya kalksak daha pahalı..Bu şekilde tanesi yanlızca 25 ykr'a denk geliyor....Ayrıca istediğimiz bi tasarımıda yaptırabiliriz...
Çok daha kârlı oluyor bu yol daha iyi... Wink

Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2007 saat 10:41
Bu amblemlerden stadın önündeki tırda var , satılıyor.
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
ESkiya26 Liste gör
Yazar

ahmet
  Alıntı ESkiya26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2007 saat 13:26

size canı gönülden katılıyorum

artık eskişehirspor sevgisini herkese vermeliyiz   ben  ufacık kardeşlerimi bile istanbulda eskişehirsporlu olarak büyütüyorum

bu sevgiyi herkes tatmalı

NE MUTLU BANA Kİ ESKİŞEHİRLİ DOĞMUŞUM...

Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2007 saat 14:07
Alıntı yapılan esgun

Bu amblemlerden stadın önündeki tırda var , satılıyor.

Bildiğinz gibi biz BKŞ olarak daha önce bu tarz ürünleri yapıp dağıtıyorduk. Ancak bundan böyle ESES logolu ürünlerin resmi ürünlerden tercih edilmesi gerektiğine inanıyoruz. Amaç her ne olursa olsun, kulübümüzün kurumsallaşma yolunda attığı adımlara destek olmak için ESES logolu ürünleri tırımızdan alalım.
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 45>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır