eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Bursa ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BursaESES-Taraftarlar Arası Dostluk Maçı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 789
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26eseses1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan Hasan
Yer: Bursa
Online Durum: Offline
  Alıntı 26eseses1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2009 saat 17:20
Alıntı yapılan omerbihlar

<H3>Bursalı yönetici hakeme saldırdı</H3>
<DIV =z01 id=metin>Turkcell Süper Ligi'nin 24. haftasında yarın oynanacak olan Eskişehirspor-Bursaspor maçı öncesi her iki takım taraftarları kendi aralarında dostluk maçı yaptı.

BURSASPORLU YÖNETİCİ HAKEME SALDIRDI

Çekişmeli geçen maçta Bursasporlu taraftarlar, sahadan 3-1'lik galibiyetle ayrıldı. Bu arada senaryo gereği sahaya giren Bursasporlu bir yönetici, kendi futbolcularıyla hakeme saldırdı. Bu mizanzen gülüşmelere sebep oldu.

Bursa Merinos Stadı'nda yapılan karşılaşma renkli görüntülere sahne oldu. Eskişehirsporlu taraftarlar, Bursasporlu taraftarların davetine çok sevindiklerini ve seve seve kabul ettiklerini söyledi. Eskişehirspor taraftarlarından Murat Çelen, "Bursasporlu arkadaşlar, böyle bir maçla ilgili davetlerini ilettiler. Biz de bu daveti seve seve kabul ettik. Bursaspor zaten bizim kardeş takımımız. Eskişehirlisporlu taraftarlar olarak Bursaspor'un galibiyetine seviniyoruz, mağlubiyetine üzülüyoruz. Anadolu kardeşliğinin bu şekilde başlaması çok güzel. Bundan sonra da böyle devam edecek. Buradaki maçın sonucu önemli değil. Önemli olan dostluk. Biz de bu maçın rövanşı için Bursasporlu taraftarları Eskişehir'e davet edeceğiz" diye konuştu.

Bursaspor'un amigolarından Fikret Yorgun ise, bu dostluğun Türkiye'ye örnek olması gerektiğini belirterek, "Beni Eskişehirspor formasıyla görenler şaşırıyor. Ben dostluk pençinleşsin diye bu formayı giydim. Ben 40 yıldır Bursasporluyum, 30 yıllık amigoyum. Hiçbir zaman Bursaspor'u satmadım. Benim tek amacım Eskişehirspor-Bursaspor dostluğunun pekişmesi. Bu dostluğu bütün Türkiye görsün ve bütün Türkiye'ye örnek olsun bu organizasyon. Benim hayatımda hiç unutamadığım anım, Akçaabat'ta hayatımda yediğim en büyük dayaktı. 30 kişi bana saldırdı, ama yine Bursaspor'dan vazgeçmedim. Bursaspor için ölmeye hazırım" dedi.

İHA

akçaabatlılar zaten bi kişiye 30 kişi saldırır,delikanlılıkları bu.Bursa-sebat maçında sebatlı taraftar yoktu?nerdeydi o 30 kişi? bize her yer trabzon diyen delikanlılar,atkıyı formayı nereye soktunuz Bursaya gelirken?Bursayı,fink attığınız istanbul zannetmeyin,adamın iflahını keserler.Unuttunuzmu polise sığınmak için attığınız deparları siz ancak kocaelini kafalarsınız anadolu ayağına,Bursa her ikinizin birden iflahını keser,akçaabatlı kardeşlerinize sorun Bursadaki maç neden 1 saat gecikmeyle başlamış anlatsınlar.Sonra devlete sığınmayın can güvenliğimiz yoktu Bursada diye..
Yukarı
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
Yer: BURSA
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2009 saat 17:24
BursaESES
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Mar/2009 saat 17:50
Yüreğıinizin en derininde taşıdığınız ES ES'i Bursa'da çatışma ve gerilimden uzak dal dal, budak budak büyüten BursaESES'e teşekkür ederiz.
İyi ki varsın ve her zaman olmanız dileğiyle.. Tebrikler Bursa ESES...
EStanbul'dan sevgilerWink
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 789

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır