eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

OMUZ OMUZA Belgeseli İzlendi resimler 7 sy.

Cevapla Cevapla Sayfa  123 10>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: OMUZ OMUZA Belgeseli İzlendi resimler 7 sy.
    Tarih: 02/Mar/2009 saat 17:01
Sevgili Eskişehirspor taraftarları, yaklaşık 10 gün evvel galası yapılan, 8 yıllık bir emeğin ürünü olan ve efsane takımımızın nasıl kurulduğunu ve nasıl efsane haline geldiğini anlatan Omuz Omuza isimli belgesel, yönetmeni sayın Nedim GÜRSES'in de katılımı ile üniversitemizde tüm taraftarlarımıza ücretsiz olarak izlettirilecektir. tüm eskişehirspor taraftarları davetlidir.

Tarih: 12 Mart 2009 Perşembe
Yer: ESOGÜ Eğitim Fakültesi Konferans Salonu
ZEMİN KAT
Saat: 19:30
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2009 saat 17:44
Semih hocam tek gösterim mi yapılacak? Konferans salonunun kapasitesi nedir?
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
DENİZSRSGT Liste gör
Yazar

Deniz Sırasöğüt
Yer: İstanbul
  Alıntı DENİZSRSGT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2009 saat 17:48
biz ne olacaz,gurbettekiler Cry
Siyah ile Kırmızı karışır
Şampiyonluk bize yakışır.
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2009 saat 19:31
tek gösterimle başlayacağız, salonlarımız çok, ilgi olursa arkası gelir. 160 kişilik bir salon, bakalım doldurabilecekmiyiz Smile
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2009 saat 19:36
Beyler, bu CD bizim tarihimiz ve şanlı tarihi birçok insanla paylaşmamız gerekir. Bu nedenle mutlaka en kısa zamanda nereden, nasıl temin edeceğimiz konusunda bilgi verirseniz sevinirim. D&R'larda satılacak mı meselâ... Özellikle spor basınındaki genç kuşaklara ders niteliğinde faydalı bir çalışma olduğunu düşünüyor, emek verenleri yürekten kutluyorum...
EStanbul'dan sevgiler
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2009 saat 19:41
alper bey, kısa sürede raflarda göreceğini zannetmiyorum. eskişehirde elinde cd olanlardan kopyalama yoluna gidilebilir. daha önceden de dediğimiz gibi emeğe saygı söz konusu olacağı için bu yolda şu an için tercih edilemez. hocamıza bu konuyu soracağıma emin olun. eğer kopyalanması benim için problem değil derse, seri bir şekilde sizlere ulaştırırız.

gösterim için Anadolu üniversitesinin yönetim kademesinden izin alacağımı da belirtmek isterim. çünkü bu belgesel bir bilimsel araştırma projesinin ürünü ve anadolu üniversitesinin malı sayılıyor şu an için. 
Yukarı
nefer_t.t.l Liste gör
Deneyimli Yazar

İlker TOPÇU
Yer: Turkey
  Alıntı nefer_t.t.l Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2009 saat 19:52
ESOGÜ Eğitim Fakültesi Konferans Salonu
 tam olarak acıklayabılırmısnız kusura bakmayın bılmıormda:S
Ne sevdam bitti, ne kavgam ..
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2009 saat 19:57
Hocam önceden bir rezervasyon gibi bir şey yapılsa daha iyi olmaz mı? İsim yazdırma gibi bir şey mesela. Çünkü eğer katılım fazla olursa sıkıntı yaşanabilir.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2009 saat 20:02
Belgesel eninde sonunda, bir gece ansızın mabede gelir..
# Direnmüdavim....

Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2009 saat 20:33
Eğitim fakültesi, otobüsler ESOGÜ içine girince durdukları ilk duraktan sonraki durağın olduğu yerde. emin olun çok kolay bulacaksınız. gerekirse resim de eklenir.
160 kişilik salonun yeteceğini düşünüyorum. yetmezse mekan bizim, yerlere, sağa sola otururuz yine de sığarız, endişeye gerek yok.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 10>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır