eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Körfezin Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kocaeli-ES ES Maçı Org.(Kocaeli)

Cevapla Cevapla Sayfa  12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Bay_Kıbrıs Liste gör
Yazar

Volkan
Yer: Kocaeli
Online Durum: Offline
  Alıntı Bay_Kıbrıs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Kocaeli-ES ES Maçı Org.(Kocaeli)
    Tarih: 02/Mar/2009 saat 00:33

Arkadaşlar merhabalar, artık Körfezdeyim ve Kıbrısa veda ederek burada size katılmak ve Eskişehirsporumuzu desteklemek istiyorum. Bu güzel maçı kazanmak ve takımımızı desteklemek zorundayız. Maç ile ilgili planlamalarımızı burda yapar biletlerimizi temin eder ve beraber grup halinde maça gidersek sanırım daha güzel olur. Organizatörlerimizden gerekli işlemleri bekliyorum. Sizlerle tanışmak istiyorum. Haydi burada eski olan organizatörler ve tanıdıklar, tanışalım ESKİŞEHİRSPORUMUZU beraber destekleyelim.

Sanırım cumaya kadar planlamalarımızı bitirmeliyiz. Aranıza yeni katılacağım için yazılarınızı bekliyorum...
EsEs Heryerde Eses... KOcaeliden KKŞ'li Volkan
Yukarı
Bay_Kıbrıs Liste gör
Yazar

Volkan
  Alıntı Bay_Kıbrıs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2009 saat 01:23
Arkadaşlar okuyorsunuz notumuzu, katılabilecekler gelebilecekler nereden ve kim olduklarını kendilerini yazarsalar en azından iyibir sayıyada ulaşabiliriz. Toplanırız belli bir saatte ve hep beraber maça gideriz.  
Dediğim gibi artık Körfezdeyim ve buranın organizatörlerinin notlarını bekliyorum. Körfezin kırmızı şimşekleri buyrun bu sayfa yazılar notlar organizasyon sizin. Bekliyoruz...
EsEs Heryerde Eses... KOcaeliden KKŞ'li Volkan
Yukarı
SPOR_EGİTMENİ Liste gör
Yazar

GÖKAY Gökhan
Yer: Turkey
  Alıntı SPOR_EGİTMENİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2009 saat 13:32
KÖRFES DE KİMSE YOK GALİBA SEN GEL BİZE KATIL.
BKŞ'DEN SEVGİLER.
FORMANIZDA MAZİNİN; ZAFERLE ŞAHLANMIŞ RENKLERİ VAR
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2009 saat 17:40

KKŞ burda..Cumartesi günü takımın kaldığı otele gidilecek gerekli bilgi burdan verilir..

amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2009 saat 18:11
eses maç alcak bizim desteklerimiz ve takımımzıın oyunu ile alcaz bu maçı
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
es_formen Liste gör
Deneyimli Yazar

MESUT
Yer: rusya-sochi
  Alıntı es_formen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2009 saat 19:09
arkadaşlar ortam zaten gergin sakın ola ki burdan birbirinize tel yada buluşma yeri ve saati vermeyin. çünkü körfezin ortamı germeye çalışan sözde taraftarı şu an sitemizi takip ediyor.antalya'da nezih abi'ye yapılanları unutmadık.akıllı olun biraz.paslaşacaksanız özelden paslaşın.Wink
krasny molnya
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2009 saat 19:13

Alikan numaranı sil kardeşim sorun çıkmasın..Bizi izleyenlerede el sallayalım burdanLOL

amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
körf_es Liste gör
Yazar

ahmet
Yer: gölcük/KKŞ
  Alıntı körf_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2009 saat 19:36
gölcükten bende varımWink
alayına isyan ölümüne ES-ES
KKŞ
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2009 saat 19:48
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Bizi izleyenlerede el sallayalım burdanLOL

Kocaelisporlu arkadaşlarımla hiçbir problemim yok sanırım bazı kendini bilmezler kısacası klavyede atıp tutanlar çıkarıyor bu tarz sorunları.Ben 2 sezon üst üste Kocaelispor kombinesine sahiptim eniştemden dolayı.

Düştükleri sene Samsun maçındaydım ama onların çoğu yoktu.Klavye delikanlılarıyla uğraşmayalımWinkEfendice maçımızı seyredelim bize yakışan da budur.Yoksa herkes kavga eder,edenleri de görüyoruz

ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2009 saat 20:04

Umut senin problemin yoksa bizim hiç yoktur :)

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır