eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Bilet Alanların Mağduriyeti ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
Online Durum: Offline
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2009 saat 22:06
geçen sene okuyordum. her hafta gelip gidemiyordum. kombine aldım. mağdurmuşum gibi hissetmedim. 1liraya bilet satıldığı zamanlarda bile.
bilet fiyatları umrumda değil. umrumda olan, stadın tamamının dolu olması.
bu senede kombine aldım, artık bursum yok, mezun olalı 8 ay geçti işim yok malum kriz ve tecrübem yok diye iş verenlerden geri çevrilmem, sadece babamdan tek kalan maaşla annemle geçinme derdindeyiz. hala kendimi mağdur hissetmiyorum. hem sıra beklemiyoruz, direk stada girebiliyoruz. ama bedava piyango bileti bence yönetimin 200bin adet basmasını hata olarak kabul edip, tükürüğünü geri yalamasıdır.
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2009 saat 22:13
Sevgili Ahmet(Apples26),esasinda önerdigin  mevzu belki bir ticari amac icin yapilmis girisimde kullanabilirsin ve bu ticari hayatta vardir.Ama sen bu kombineni hem takimina destek vermek icin hemde kombinenin bütün sene icin maca gidenlerde daha ekonomik oldugunu düsündügün icin aldin.Ticari hayatta sen bunu deneyebilirsin o senin  anlayisina kalmis bir sey fakat gönülden destekledigin bir takimin icin bu sekilde düsünmem birazda ayiba kacmis bence.Simdi düsünüyorum sen gibi biride kalkip bir gün "gittigim macta takimim yenildi ben parami geri isterim derse "gibi bir olay bu.Veya diyelimki sen kombineni cok ucuza aldin ve diyelimki normal her maca bilet alanlarin cok pahaliya geldi ve arada fahis bir acik var;O zaman kalkip "ya benim kombinin cok ucuza maal oldu ,bunu ben kabullenemem ben kombinemin üzerine biraz daha sene ortasinda klübe yatiracam dermiydin?Big%20smile.........
Yukarı
kesdal Liste gör
Usta Yazar

mehmet kesdal
Yer: istanbul
  Alıntı kesdal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2009 saat 23:07
Kombineyi alırken taraftarın aklından geçen tek şey,kulübüne fayda sağladığıdır.Daha sonra ucuza mı ,pahalıya mı gelir diye hesap yapmamalıdır.Eğer ki ekonomik durum taraftarı zorluyorsa ya da ailenin rızkını kesip kombine alınıyorsa,bu kabul edilemez bir durumdur.Böyle durumda ya kombine alınmamalı ya da alınmışsa sonradan kar-zarar hesabı yağılmamalı.Bence.
Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.
Yukarı
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
Yer: Turkey
  Alıntı zawur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2009 saat 23:14
helali hoş olsun
Yukarı
oscares Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan kararman
Yer: Raykent
  Alıntı oscares Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2009 saat 23:19
kombine aldık hala taksit ödüyorum helal olsun ama bu kriz şartları ve içerdeki maçlar sürekli c tesi olursa seneye almam artık Allah tan deplasman maçlarını pazar günü oynuyoruz da takımı oralarda destekliyebiliyorum.
tek dost efes tek aşk ES ES
Yukarı
muhammed Liste gör
Usta Yazar

Muhammed
Yer: Eskişehir
  Alıntı muhammed Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2009 saat 23:37

Stadımız dolsunda varsın kombineler bizi pahalıya patlasın...

www.facebook.com/pages/Eskişehirsporum/149380141891106 Destek verelim lütden
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2009 saat 23:49
Alıntı yapılan güven

bence seneye elinde bu sezonun kombinesi olanlara indirm yapılsın derim isim nunara almaya gerek yok eskiyi getir yeniyi götür olsun

O zaman kimin alıp almadığı nasıl belli olacak? Saçma bir öneri...
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
tatarserdar Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
  Alıntı tatarserdar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2009 saat 01:14
suan her maca giden kisi 275 tl ödemis kalan 4 anadolu takımıyla oynayacagımız maca 15tl dersen 4x15=60    4 eziklerden 2 siyle oynayacagımız maclarda hadi 30 olsun ordanda 60 gelir toplamda 275+60+60=395 tl eder kombine 380 tl degilmiki ne zararından bahsediliyo

kardesim ben 380 verdim sen niye 600 tl verip mac izlemedin diye dusunuyosan kendince haklısın yonetim bizi az sagmıs  olacak bu konuyu acan arkadasın gozunde

artı  bu iş yürek isi su hesabı yaptıgım icin kendimcden utandım hic bir zaman maddiyatı dert etmedim kendime bi sekilde bulup bulusturum gittim maclara o yuzden boyle gereksiz konularlada kafa yorulmasın isterim etrafımda kombine alan insanların neden kardesim mac fiyatları ucuzladı dedigini hic duymadım
üc buyuk yok Tek buyuk var oda tarihiyle taraftarıyla ES_ES
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2009 saat 03:04
Alıntı yapılan esesreha

Başımızda bu paragöz başkan olduktan sonra yolunmaya devam. taraftarın sevgisini kullanıp işin içinde para getirisi varsa her yol mubah onlar için. Kombinede kandırıldık. Eşya piyangosunda kandırıldık. forma satışları ve ürünlerde kazık yedik. Havada uçuşan ve yerine getirilmeyen sözlerde keklendik. Demek ki layık olduğumuz gibi yönetiliyoruz. Gerçi tüm yaptıklarımız takımımız için ama nemalanan insanlara yarıyor. Beni de üzen bu zaten.

Keşke en başından uygun bir fiyattan satılsaydı kombineler bence yine aynı hesaba gelecekti satışlar artacaktı, sürümden yana olmak lazım , ama büyük kulüp olmak istiyorsak bazı fedakarlıklarda yapmak lazım, herşey süper ligde parayla dönüyor, eskişehirsporda yıllar sonra ilk sezonunu yaşıyor süper ligde , maddi açıdan sıkıntıların hayli fazla olduğunu tahmin edebiliyorum, tabi taraftarda haklı malum kriz sıkıntıları var, konu eskişehirspor olunca gerisi teferuattır çoğu renkdaşımız için ,ben hakkımı helal ediyorum şahsım adıma ,seneye biçok şeyin daha iyi olacağını ümit ediyorum LOL
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
microprocessor26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Kaan DEMİR
  Alıntı microprocessor26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2009 saat 10:30

Bilet fiyatları ucuzlayınca saytışalrın arttığı yok. Stadda doluluk durumu çok artmadı . Büyük taraftarlık lafla olmaz . kulübüne 3 kuruş fayda getirecek destek yerine yöneticileri paragözlükle suçlamak taraftarlık değil. bu kulübün tek ve en önemli gelir kaynağı tarftarı ve dolayısıyla bilet satışlarıdır. bizler kombineler çıkar çıkmaz aldık . sırf kulübümüze destek olalım diye , ne zaman gelecek o büyük gece diye yıllardır özlemle baklediğimz gün geldi eses imiz süper lige çıktı diye , eses imizin bu ligte çok daha fazla maddi desteğe ihtiyacı var diye . ama bazıları sağa sola heryere verdikleri miktardaki parayı eses ten esirgedi . çığırtkanlık yaptı . sömürüldüğünü iddiaa etti İşte o bazıları bence büyük eses tarftarı falan deil . eses i eğlence olarak kullanmaya çalışan ve eğlencesininde ucuz olmasını isteyen topluluk sadece bunlar .

Yalnızca ESES
26-26-26
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,477 saniyede hazırlanmıştır