eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Bilet Alanların Mağduriyeti ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 5>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı apples26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2009 saat 16:03
bende indirim yapılmasını istiyorum atıyorum seneye 300 liraysa kombine sahiplerine 200 olabilir.

ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
FairPlay Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: Turkey
  Alıntı FairPlay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2009 saat 16:48
Kombine bilet almak kar-zarar  analizi yapılacak bir olgu değildir.
Kombine bilet almak,takımına bağlılığın bir gereğidir (maddi durumu uygun olanlar için.)
O kombine kart,cüzdanında olduğu zaman,aslında yüreğindedir,
Manevi hazzı yüksektir.

Bu yıla kadar satıldığı her yıl kombine aldım kapalı tribünde,geçen sene 65'lilerdeydim.
Bu foruma katıldığım yıldan itibaren sürekli kombine bilet almaya teşvik edici yazılarda yazdım.
Ancak özellikle son iki yıldır kombine bilet uygulamalarındaki aksaklıklar;fiyat/dağıtım  ve pazarlama şekli/ mağduriyetler vb. hususlarda  çok eleştiriler de yaptım.Kombine teşviği için yapılması gerekenleri uzun uzun listeledik.Kimin umurunda?
Baktım ki dinleyen yok,yönetimin gözü körleşmiş,taraftarla inatlaşıyor.
Bireysel tepki olarak,içim cız etsede,BU YIL KOMBİNE ALMADIM.

Bu kafayla giderlerse,önümüzdeki yılda almam.
Seneye kaç tane satılır,daha doğrusu kombine basmaya,bu sefer hiç satılmazsa iyice rezil olmaya cesaret ederler mi,bekleyip göreceğiz.

Taraftarın içindeki kombine hevesinide yok ettiler ya...
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2009 saat 17:21
Kombinem var verdiğim parada sonuna kadar helal olsun ...
İsterse bilet bedava olsun İSYAN etmem ..
Gerçek bi Eskişehirspor'luda etmez zaten ...
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
  Alıntı Murat Diri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2009 saat 17:26

Cümleten Selamün Aleyküm

Belki Sitemkar Konuşmalar Geçiyor Ama Ben Sezon Başında Kombine Alan Ve Şimdi Şikayette Bulunan Arkadasları Zerre Haksız Bulmuyorum Sezon Başında 10000 tane Kombine Bile Satılabilirdi Fakat Uçuk Fiyatlar Taraftarıda Olumsuz Düşündürdü Ve Kimi Taraftarlar Nasılsa  Önceki Yıllarda Olduğu Gibi Bilet Fiyatları Düşer Ve Maçbaşı Bilet Alır Gideriz Dedi Kendilerine Göre Haklıydılarda Ülkemizin Ve İnsanlarımızın Gelir Düzeyi Belli Yiyeceğinden İçeceğinden Çoluğunun Çocugunun Rızkından Feragat Edip Kombine Alan Taraftarlara Bi Ayrıcalık Olması Gayet Doğal Bi Davranış Olur Önümüzdeki Sezon İçin Fakat Kendinizi Kandırılmıs Aldatılmıs Gibi Görmeyiniz Bence İnsanlar Sevdikleri Uğrana Fedakarlık Herzaman Yapar Ama Sonuçta Pişman Olmamak Gerekir Hele Bu TEK AŞKIMIZ ESES'imizse Hiç Gerek Yok Neyse Açıkcası Hayıflanmaya Gerek Yok Çünkü Sevdiğinizin Peşinden Gidiyor Ama Seneye Bu Arkadaslara Ayrıcalık Olabilir Abonelik Sistemi Gibi...
Yukarı
burrak Liste gör
Yazar

burak
  Alıntı burrak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2009 saat 17:41
çağıl abicim şu apples26 denen adama uyarı ver yada sustur provakatör gibi her konuya enayiyiz deyip duruyo milleti baştan çıkarıo kombine fiyat zamanımı ya şuan
Eses'imsin sen bizim canımız
Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı apples26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2009 saat 17:54

uyarı vermesine gerek yok.konu kapansın.ben taraftarı düşündüğüm için açmıştım.

Böyle sustukça yönetim de devam eder.Seneye 500 olsun fark etmez almayız maddi durumdan ötürü.

Volkan 17 kardeşim senn yasındayken bende sen gibiydim.Ew geçirdir çoluğa çocuğa karış görcem ben seni.

Konu kapanmıştır arkadaslar.biz türk halkı olarak sustukça ezilmeye devam ederiz..
Kayseri ve Kocaeli maçlarını alalım yeter.
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2009 saat 17:57
Tepki doğru ama zamanlama hatası var.Önümüzde çok önemli maçlar var takımızının sonuna kadar arkasında olduğumuzu göstermemiz gerekir.Sene sonu herşey tartışılır...
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2009 saat 18:12
kombinemizi aldık kulübümüze yardım edelim dedik, bilet fiyatları düştü hiç gocumnadım hatta bu riskli haftalarda 5 TL. olsunki taraftar stadı ful çaksın takımıza herkez destek versin şu kriz ortamında en pahalı maçı biz seyrediyoruz yönetimin en büyük yanlışlarından birisi bu haftaki maçta maç bileti alana çekiliş bileti bedava demesi biz kulübümüze yardım ettik kötümü yaptık sanki kombine alanları cezalandırıyorlar yönetim bu kafayla gittiği müddetçe bidahaki sene zor kombine satar
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
es_formen Liste gör
Deneyimli Yazar

MESUT
Yer: rusya-sochi
  Alıntı es_formen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2009 saat 18:16
arkadaşlar sinek te küçük ama mide bulandırıyor.lütfen kapatın bu konuyu.bu forumda yazan ve takip eden bir çok arkadaşın kombinesi var.fakat ben dahil mağdur olduğumuzu hiç düşünmedim.biz ki büyük taraftar sevdamıza koştuk herzaman.yaklaşık 45 dakika sonra bu soğukta eylem yapıyoruz.yarın çok önemli maçımız var.böyle şeylerle uğraşmayın artık. 
krasny molnya
Yukarı
güven Liste gör
Deneyimli Yazar

güven
  Alıntı güven Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2009 saat 21:13
bence seneye elinde bu sezonun kombinesi olanlara indirm yapılsın derim isim nunara almaya gerek yok eskiyi getir yeniyi götür olsun
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 5>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır