eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yönetim Ya Hakkımızı Koruyun.! Ya da İstifa Edin.!

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Wanted Liste gör
Yazar

Ali
Yer: Eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Wanted Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 23:01
Bu başlık kilitlensin lütfen...!!
Ne hakla bu başlığı açıyosunuz amacınız nedir. takımı taraftarı bölüp küme düşürmek mi???
Yönetim iia..
Yukarı
mr26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Emre Hoca
Yer: Turkey
  Alıntı mr26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 23:01
Bence de konu kilitlenmeli!Bu işler sezon bitince konuşulur!Sanki herkes sırada kulübü yönetmek için!
"Gerçekçi olun,imkansızı gerçekleştirin"
Yukarı
fasfis_26 Liste gör
Yazar

hüseyin
Yer: yenibaglar
  Alıntı fasfis_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 23:08
 TFF Başkanı ve MHK Başkanı istifa diye acılmalı konu yönetim deyil kilitleyin  bunu
kombine no :0510
Yukarı
skinhead Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı skinhead Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 23:09
Bir kere de destek çıkın be kardeşim!!!

Esesimiz aslanlar gibi top oynamış, şerefsiz bir hakem dörtlüsü tarafından hakkı gaspedilmiş, destek çıkacağınıza, takımı alkışlarla karşılayacağınıza nedir bu kelle alma merakı, anlamıyorum...

Her kötü sonuçtan sonra yönetim istifa, yönetim istifa, nedir bu???

Amacınız nedir???Destek vermiyorsanız, köstek olmayın...

İNADINA HEP DESTEK, İNADINA TAM DESTEK...
Yukarı
MuratBayrak Liste gör
Yazar

Murat
Yer: izmit
  Alıntı MuratBayrak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 23:10

Su zamanda acilacak en sacma baslik. Kimin ne yazdigini - niye yazdigini bile okumadan bunlari yaziyorum. Allah askina hicmi baska zaman bulamadiniz yahu, ne oldu da bu konu hasil oldu. vahiy mi geldi. fesupanallah. tam en cok da boyle seylere ihtiyacimiz vardi. birlik beraberlik lazimken..... aferin yahu. aferin

Murat Bayrak
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 23:16
Konu başlığının acilen kaldırılması gerekiyor.Yanlışı yanlışla kapatmayalım lütfen!
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
Wanted Liste gör
Yazar

Ali
Yer: Eskisehir
  Alıntı Wanted Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 23:16
Bence Kayseri maçında Cevabımızı Vermeliyiz. tff ve mhk ye yönelik pankartlar açılmalı . tezahüratlar yapılmalı .. ama bu başlığın ne yeri ne zamanı.
zaman birlik zamanı..
Yönetim iia..
Yukarı
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
  Alıntı ramozotti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 23:17
derhal kitleyin...bunu halil ünal yönetimi elinden geleni yapıyo kardeşim adam daha napsın eleki imkanlarla en iyi kadroyu kurdu..transferleri yaptı...dere geçerken atmı değiştirceniz bu saatten sonra...siz halil ünalın zeyddanın h.içi hakemlere tepkilerin okumadunzmı nerde yaşıyorsunuz..halil ünal gereken kulisleri yapıyor bence ..kulüp yönetmek kolay işmi..o zman siz buyrunda yapın getirin batuhanı youlayı emre özkanı engini parasız bi şekilde
bizdeki aşk mum ışığında göz göze değil...meşaleler altında omuz omuza!!!!
Yukarı
MuratBayrak Liste gör
Yazar

Murat
Yer: izmit
  Alıntı MuratBayrak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 23:17
Suat Bey, simdi okudum yazilani ama fikrim hala ayni....... Basligida degistirin. Moderatorde topic'i silsin veya yoketsin. Bunlarin hic zamani degil. Takim hayatta kalmak icin savasiyor, herseye ragmen, sizce kotu olan yonetime, hakemlere, bizans oyunlarina ragmen (bana gore yonetim kotu degil). Hepimiz goruyoruz varlarini yoklarini ortaya koyup. Bunlar yonetim desteksiz olmaz...... Sizinki resmen sirttan bicaklamak. Moderator geregini yapmalidir.........
Murat Bayrak
Yukarı
kene26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı kene26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 23:19
arkadaslar admın suan sıvas yollarından donmye calısıyordur lutfen admın gordugunde kılıt bu konuya..
inadına sevgi inadına aşk inadına ESES diyoruz..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,203 saniyede hazırlanmıştır