eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yönetim Ya Hakkımızı Koruyun.! Ya da İstifa Edin.!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
Online Durum: Offline
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 22:25
Yönetimin rezalet olduğu konusunda eminim çoğumuz hemfikirizdir.
Yani çok gerekli bi konu ama zaman kötü ne yazıkki.Çok kritik bi noktadayız.
Bence bu zamanlarda sadece tüm gücümüzle takıma destek olmalıyız.
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 22:26
Bu konu ne ya?
SAÇMALAMAYIN Aklınızı başınıza toplayın gün birlik günü..
Konu kilitlensin.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 22:27
Beyler ne oluyor ne istifası şu zor günlerde yapmayın ALLAH aşkına  site yönetimi konu kapatılsın lütfen...
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
ktasan Liste gör
Yazar

Kadir TAŞAN
Yer: Turkey
  Alıntı ktasan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 22:27
Aklınızı başınıza alınız,yönetimin istifa etmesini gerektirecek hiç bir şey yoktur.Ayrıca bu tür söylemler kulübümüze zarar vermektedir.Bu topiğin açılmasını zararlı görüyorum.Forum yöneticilerini göreve davet ediyorum.
Kanım Siyah Kırmızı
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 22:28
Konuyu acan abim  başlıgı değiştirirse iyi olur Yönetim tepkini koy artık gibi bişey daha mantıklı 
DSİ Es Es
Yukarı
erdues Liste gör
Yazar

eren duru
Yer: Cuba
  Alıntı erdues Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 22:28
yönetimin bu isteği dikkate alacağını düşünmüyorum.böyle konuşmalar bize zarar verir.yönetime her kızdığımızda bu tarz konular açacak olsaydık...
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 22:33
Alıntı yapılan turker

Alıntı yapılan Cumhuriyet

İstifa etmesi gereken birileri varsa bu TFF Başkanı ve MHK Başkan'ıdır.

Thumbs%20Up

Bu akşam ikiside istifa etti diyelim ne olacak..Yarın bir başkası seçilecek..Bir iki maç güzel-dürüst görüntü ortaya çıkacak..Eeee sonra..Sonra yine lobi faaliyetleri başlayacak, yönetimlerin etkisi devreye girecek..Bugünkü maçın aynısını oynayacağız 3 hafta sonra..Bizim şu anda yönetimimiz yok arkadaşlar.Klüpler birliği toplantısında 3 eziklerin arkasına saklanan onlara minnettarlıgını sunan bir başkanımız, febeli bir TFF temsilcimiz, tamamen siyaset amaçlı bir yönetim kurulumuz var..Bunlar oldukça TFF-MHK istifa etse ne etmese ne Allahınızı seviyorsanız.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
ESserdarES Liste gör
Yazar

serdar
Yer: Turkey
  Alıntı ESserdarES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 22:34
özellikle son iki yılda çok hakem hatalarına maruz kaldık.nebi hatiboğlu döneminde halil ünal ı aradık,halil ünal döneminde nebi hatiboğlu nu arar olduk.artık ikisinide aramayacağımız bir yönetim gelsin.geldiklerinden beri bol keseden atmaktan başka bişey yapmadılar.hiç bir vaatlerini yerine getirmedikleri gibi haklarımızı dahi koruyamadılar.şimdi yönetim giderse düşeriz  diyen arkadaşlarıma soruyorum.ben bu külübün başında her hangi bir yönetimin varlığını hissetmiyorum.siz hissediyormusunuz?
alsada bu sevda canımızı
hayatın anlamı SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 22:36
Türk futbolu böyle arkadaş kabullenmek lazım, parası olan el altından düdüğü çalıyor..
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 22:58
bu başlığı açan arkadaş amacın ne ? tam çingenin karı boşadığı zaman ne diye böyle gereksiz konu başlığı açarsın?

birlik beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde böyle lüzumsuz konu başlıkları bizi daha çok kutuplaşmaya yöneltir..

mod lar  göreve böyle gereksiz,böyle saçma bir konu başlığını kapatın lütfen..
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,359 saniyede hazırlanmıştır