eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yönetim Ya Hakkımızı Koruyun.! Ya da İstifa Edin.!

Cevapla Cevapla Sayfa  123 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Yönetim Ya Hakkımızı Koruyun.! Ya da İstifa Edin.!
    Tarih: 22/Şub/2009 saat 22:07

İlk yarının son maçından sonra verdiği demeçte "Artık bundan sonra daha büyük tepkiler vereceğiz diyen YÖNETİM KURULUMUZ bakın bu demeçten sonra bakın başımıza neler gelmiş...

1- İkinci yarının ilk maçı olan Gaziantepspor maçında bir penaltımız verilmedi ve Youla'nın attığı gol iptal edildi...  
2- İ.B.Belediye maçında Arif ERDEM'in sinkaflı sözlerine seyirci kalındı ve Engin BAYTAR'ın savunması yapılmadı..  
3- Hacettepe maçında Batuhan'ın attığı nizami gol ve Youla'ya yapılan penaltı ve kırmızı karta tepki verilmedi...
4- Gençlerbirliği maçında verilmeyen penaltımıza ses çıkarılmadı...  
5- Eskişehirspor'un yönettiği her maçında olay olan ve sahada bizim puanlarımızı gasp eden hakem "Kuddusi Müftüoğlu"'na "Geçmiş Olsun" mesajı gönderildi...(Bunda acaba Hakem K.Müftüoğlu'nun Alanya AKP Belediye başkan adayı olmasının bir etkisi var mıdır? Birilerine acaba şirin mi gözükmek istemiştir..)  
6- Eskişehir basınında hakemlere ağır eleştiriler getirip,İstanbul basınına "Hakemlerimizin Arkasındayız" demecini verildi...  
7- En son Sivasspor maçında puanlarımız gasp edildi....

Şimdi herkesin kabul ettiği gibi Teknik Direktörümüzde bir sorun yok gayet iyi,takımımız iyi,kadromuz iyi,seyircimiz süper...Peki bizim eksik olan tarafımız nedir sizlere sorarım...??

Masa başı oyunlarında neden bizler hep yenik oluyoruz...Sesimiz ne zaman gür çıkacak merak ediyoruz...Yukarıda saydığımız Teknik Direktör,Futbolcu ve Seyirci faktörleri tamam iken bu çarkın en zayıf halkası KİMLERDİR....

Sevgili YÖNETİM KURULUMUZ...Ya sesinizi gür şekilde duyurunuz,ya da sesiniz çıkmayacaksa İSTİFA EDİNİZ...

Çünkü sizler bizim haklarımızı korumakta inanın son derece başarısızsınız...Allahtan sesiniz gür çıkacakmış...Ya hiç çıkmasaydı biz ne yapardık...Federasyona gönderdiğiniz temsilcininde hangi takımın kökenli olduğunu sanırım sizlere hatırlatmaya gerek yoktur....Daha söylediğiniz vaadler ve kırdığınız potları yazmaya bile gerek yok...

Saygılarımla...

Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 22:12
Yönetim istifa derken??

Eskişehirsporda bir yönetim mi var...Ben pek görmedim de.Acaba bunlar giderken kaç 8 trilyon takıp gidecekler..Nebi giderken 4 verdim isterim dedi, diğersi gün 8 olduğu anlaşıldı.Bi 8 de bunlar alır tamamdır..Başka bir niyetleri mi var sanki...

Takımı yönetim mi yönetiyor, siyaset mi? Bu da başka bir soru.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 22:14
Sevgili Suat Ağabey,

Bu karar bizi küme düşürür.Yönetim istifa ederse küme düşeriz, Rıza Hoca istifa ederse küme düşeriz.Süper Lig'de ilk yılımızda böyle birşey olması bizi bataklığa sürükler.Keşke böyle bir konu açmasaydın.Önümüzde çok önemli bir Kayserispor maçı var.Bu konu taraftarlar arasında yayılıp bir anda tribünde söylenirse, çok kötü olur.

İstifa etmesi gereken birileri varsa bu TFF Başkanı ve MHK Başkan'ıdır.
Yukarı
eseslifirat Liste gör
Deneyimli Yazar

Fırat
  Alıntı eseslifirat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 22:18
serkan arkadaşıma katılıyorum, bu konu başlığının şu anda yeri ve zamanı değil. şu ligde kalmayı bir garantileyelim, işte o zaman bu tepkinin önünde yönetimde dahil olmak üzere kimse kalamaz...
BİZİ ESKİLER TANIR,YENİLER ÖRNEK ALIR...
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 22:19
Şu önemli sezonumuzda bence bunlar konuşulmamalı. Bence de kulüp iyi yönetilmiyor, yönetimi beğenmiyorum fakat şimdi sırası değil diye düşünüyorum. Sezon sonu konuşulması gerekir bunların.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 22:19
Yönetimin istifisı bu saate olmaz konu kilitlensin bence

Bizi bu saate düşen tam destek her zaman yanındayız Eskieşhirspor takımımız çok iyi oynuyor
DSİ Es Es
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 22:19
Yönetim orada Eskişehirsporun haklarını korumak için,Eskişehirsporun menfaatlerine çalışmak için var.

Klubün değilde bazı kişilerin menfaatlerine çalıştıkları düşüncesi oluşursa taraftarı kimse sakinleştiremez.

Çıkın adam gibi hakkımızı savunun.Federasyon temsilcimiz nerede?kaç maç oldu.Çıksın açıklama yapsın,Eskişehirsporun haklarını savunsunlar.
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
VarolAydin Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı VarolAydin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 22:20
Ya bildiğim bazı şeyler var ama konuşamıyorum işte. Çünkü hukuki problem yaşayabilirim.

Sadece geçen hafta şu 3 maç ile ilgili tüm yazışmalar ve ilgililerin telefonları kontrol edilsin istiyorum.

Eskişehirspor - Gençlerbirliği
Ankaragücü - Gaziantepspor
Denizlispor - Konyaspor

Bu hafta içinde sadece tek bir maç...

İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Ankaragücü

Bu maçların sonucunun ben önceden belli olduğuna ''inanan'' ve bu maçlar hakkında herhangi bir fikri olmayan birisiyim. Bu inancı paylaşan birileri varsa , bu maçlar hakkında yaptırımda bulunulması adına birilerini harekete geçirebiliyorsa geçirsin. Yoksa bu lig dönmeyecek böyle.
http://baskabirfutbol.blogspot.com/

**** Fuleli koşanların , diyagonal pasların ve kontrpiyede kalanların blogu ****
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 22:22
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Sevgili Suat Ağabey,

Bu karar bizi küme düşürür.Yönetim istifa ederse küme düşeriz, Rıza Hoca istifa ederse küme düşeriz.Süper Lig'de ilk yılımızda böyle birşey olması bizi bataklığa sürükler.Keşke böyle bir konu açmasaydın.Önümüzde çok önemli bir Kayserispor maçı var.Bu konu taraftarlar arasında yayılıp bir anda tribünde söylenirse, çok kötü olur.

İstifa etmeyeceklerse sesleri çıkacak...Eskişehir bölgesinin bir hakemi vardı...Hakan SİVRİSERVİ onun ne kabahati vardı da ona sahip çıkmadık...Bir Kayseri lobisi Hakan SİVRİSERVİ'nin hakemlik hayatını bitirdi...Bizimkiler armut mu taşlıyor...

Bu karar bizi küme düşürür diyorsun...Zaten böyle giderse biz nereye gideriz sen düşün...Artık yönetim de kendisini eleştirecek ve üzerinde bir baskı hissedecek...Ortalık bundan sonra boş değil anlasınlar azıcık...Eleştiriler bundan sonra kime olacaklarmış görsünler...Belki bu topiği açmakla onları kendilerine getiriz...Başlık İSTİFA yazıyor ama ya görevinizi yapın ya da İSTİFA edin diyor...Tercih kendilerinin...
Çok geç kalınmış bir başlıktır bana göre...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2009 saat 22:22
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Thumbs%20Up
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,408 saniyede hazırlanmıştır