eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Beste ve Tezahürat Arşivi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 426427428429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
Online Durum: Offline
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2017 saat 09:57
Alıntı yapılan crazykarakas

Durun yazmayın ne güzel cincon tezahürat ı söylüyoruz işte !!
Daha ne istiyonuz??

Her seferinde tv nin sesini kesiyorum
......

Bende türübünde eşlik etmiyorum.. Ama millet çıldırmış gibi eşlik ediyor.. Anlam veremiyorum.. Böyle şeyler bizi biz olmaktan çıkartır.. Sıradanlaştırır.. Bu beste hırsızlığı ancak günü kurtarır bizim için..

Bundan herkese sesleniyorum, bu cincon bestesine eşlik etmeyin..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
  Alıntı ekinoks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2017 saat 11:39
Her maç aynı besteyle başlıyoruz ve bu futbolcuyu motive etmez,aynı filim yeniden izlemek gibi bir şey bu.

Bugün santra ile birlikte Bando Esesle 3 kere oleyyy çekip Espana ile maça girelim.Tüm tribünlerin katılacağı daha güzel bir atmosfer olacağına eminim.
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
dokoa Liste gör
Yazar

altan
Yer: Türkiye
  Alıntı dokoa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2017 saat 14:39
Arkadaşlar ESESimden başka maç izlemiyorum.cinconun bestesi hangisi.
Yukarı
crazykarakas Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Rasim Karakas
Yer: Rheinberg/Alm.
  Alıntı crazykarakas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2017 saat 15:22
Alıntı yapılan dokoa

Alayına inadına....

Bunu ilk çıktığından beri yazıyorum foruma, arkadaşın dediği gibi bütün stad deli gibi eşlik ediyor kendi bestemiz yokmuş gibi!

90 dakka Es-Es çekelim daha iyi
Yukarı
dokoa Liste gör
Yazar

altan
Yer: Türkiye
  Alıntı dokoa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2017 saat 17:50
Bende etmiştim haklısın
Yukarı
Sergüzeşt Liste gör
Yazar

Serdar-ı ESES
Yer: Eskişehir
  Alıntı Sergüzeşt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2017 saat 14:52
bu hafta maç öncesi takım ısınma çalışmalarına çıktığı andan itibaren güçlü ve aralıksız olarak "Şampiyon Eskişehir dertlerimin dermanısın...." tezahüratını söyleyelim. hatta bunun "Şampiyon Eskişehir ne istersen iste benden..." versiyonu da söylenmeli bence maç öncesi çok iyi motivasyon olur. futbolcuları tribüne çağırmak yerine takım lehine toplu tezahüratlar yapmak daha mantıklı.

maç başlarken çekilen üçlünün ardından hiçbir tezahürat girmeden top bizdeyken saldır Eskişehir, top rakibe geçtiği anda ıslık, yuhlama v.s. yapılmalı. maçın ilk saniyelerinden itibaren maçı nasıl takip ettiğimizi takımımızı nasıl hareketlendirmek istediğimizi hem takımın kendisi hem rakip takım anlamalı. hatta haklı haksız aleyhimize tüm hakem kararlarında ıslık ve yuhlamayla hakemi de baskı altına almalıyız ki herkes maça nasıl konsantre olduğumuz görsün.
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2017 saat 16:18

Alıntı yapılan dokoa

Alayına inadına....

Bunu ilk çıktığından beri yazıyorum foruma, arkadaşın dediği gibi bütün stad deli gibi eşlik ediyor kendi bestemiz yokmuş gibi!

O beste anonim. Gs de Fb de Bjk de Bursa da Trabzon da o melodiyle söylüyor. Üçlü nasıl çekiyoruz bu da öyle. Yani çalıntı falan değil söylemeyen yok. Bizim çalıntı olan bariz tek bestemiz seni sevmeyen ölsün asıl bu Galatasarayın. Tribün liderleri bu besteyi nasıl söylüyor anlamıyorum bu tam rezillik. Diğer çalıntı bestemiz esesim bak işte taraftarın her zamanki yerinde bu beste Kocaeli'nin onlarla kardeş iken beraber söylüyorduk pek çalıntı sayılmaz.
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2017 saat 16:27
Alıntı yapılan grezores

Alıntı yapılan dokoa

Alayına inadına....

O beste anonim. Gs de Fb de Bjk de Bursa da Trabzon da o melodiyle söylüyor. Üçlü nasıl çekiyoruz bu da öyle. Yani çalıntı falan değil söylemeyen yok. Bizim çalıntı olan bariz tek bestemiz seni sevmeyen ölsün asıl bu Galatasarayın. Tribün liderleri bu besteyi nasıl söylüyor anlamıyorum bu tam rezillik. Diğer çalıntı bestemiz esesim bak işte taraftarın her zamanki yerinde bu beste Kocaeli'nin onlarla kardeş iken beraber söylüyorduk pek çalıntı sayılmaz.

Hocam anonim dediğiniz beste GS'nin, 4 sene üst üste şampiyon olduk, bestesi.. Diğer söyleyenler de çalıyor.. Beni şaşırtan FB'nin bile bunu söylemesi.. Son maçlarında söylüyorlardı..

Anonim beste, "Pınarbaşı", "Mehter Marşı" vs gibi tüm ülkeye mal olmuş bestelerdir.. Bu beste düpedüz çalıntıdır..

Geçen yıl içeride oynadığımız Göztepe maçında tribünde açılan "Eskiler iyi tanır yeniler örnek alır" pankartının altını doldurabilecek bir türübün liderimiz olsaydı keşke..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
Sipaly Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı Sipaly Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2017 saat 17:42
nefret ede ede söylüyorum şampiyonluk çok uzak değil bestesini. benim gibi söylenerek söyleyen çok kişi vardır, eminim. başka beste yok diyecekler, beste yazıyoruz, umurlarında değil:) üstelik eski bestelerimiz söylense de razıyım. şınanari falan yapsak maç başında üçlüden sonra daha iyi.
Sen Cansın
Yukarı
Kızılcıklı Liste gör
Yazar

GereK yok
Yer: C.C.C.P.
  Alıntı Kızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2017 saat 23:38
Alıntı yapılan e^3_Nicola

Alıntı yapılan grezores

Alıntı yapılan dokoa

Alayına inadına....

Hocam anonim dediğiniz beste GS'nin, 4 sene üst üste şampiyon olduk, bestesi.. Diğer söyleyenler de çalıyor.. Beni şaşırtan FB'nin bile bunu söylemesi.. Son maçlarında söylüyorlardı..

Gs daha 4 sene şampiyon olamadan önce ne Fener ne cimbom nede beşiktaş diye söylenen beste değişik versiyonları tüm tribunlerde söyleniyor.
Senin için Yaşıyor, Senin için Savaşıyoruz ...
Sevdam Büyür Direnince!!

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 426427428429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır