eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Beste ve Tezahürat Arşivi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 424425426427428 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2017 saat 20:31
Alıntı yapılan Sipaly

Alıntı yapılan SerifOkan

Bu beste hep döndü Türkiye tribün forumlarında ama kimse beceremedi ya da yapamayız diye yeltenmedi.

Şu bir gerçek ki harika bir beste ritmi, yeri geldiğinde tüyleri diken diken edecek bir melodisi var.

Keşke söyleyebilsek.

bi kac facebook sayfasına attım, hatta bando eses'e bile attım uyarlamayı ama bakalım neler olacak.

Nefer'in youtube sayfasıyla bayağı ilgileniyorlar. Oraya da bırakılabilir bu şekilde mesaj.
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
Sipaly Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı Sipaly Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2017 saat 20:36
artık şampiyonluk çok uzak değil söylemeyelim lütfen. böyle yeni güzel besteler kazanmaya çalışalım. şampiyonluk çok uzak gerçekten çünkü.

besteyi tekrar atayım buraya belki biraz rağbet görüp, tribünlerde söylenmeye başlanır.

OoOoOoOoO
OoOoOoOoO
OoOoOoOoO
Hadi x3 ooooooo
hadi ooooooo
hadi ooooooo
Hadi x3 ooooooo
hadi ooooooo
hadi ooooooo
haydi şanlı esesim
saldırr
saldırrr
haydi şanlı esesim
bizim için
saldırrr
inan esesss
her şey, düzelecek.
inan bize
güzel günler gelecek.
haydi saldır esesim,
bizler burdayiz.
haydi şanlı esesim,
bu taraftar arkanda.
inan esesss
her şey, düzelecek.
inan bize
güzel günler gelecek.

https://www.youtube.com/watch?v=9WhjLUnFIHo

(bu besteyi uyarladım. okununca ritim bozulmuyor kesinlikle. öneriler varsa yazabilir, beğendiyseniz tribün liderlerine ve bandoya iletilirse çok güzel bir havaya sokabilir takımı. hem tetikleyici hem de duygusal. şu anki durumumuza çok uygun diye düşünüyorum. bu besteyi uygulayabilirsek, tükenmiş nefeslere kadar ses getirecektir.)

Sen Cansın
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2017 saat 23:39
Bestede sözlerde çok güzel tribğnlerde söylersek efsane olur ama bunu ya Bando EsEs'e yada tribün gruplarına iletmek lazım.
Yukarı
Sipaly Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı Sipaly Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2017 saat 01:05
Alıntı yapılan oğuz26

Bestede sözlerde çok güzel tribğnlerde söylersek efsane olur ama bunu ya Bando EsEs'e yada tribün gruplarına iletmek lazım.

valla ben facebook üzerinden eskişehirsporun tüm taraftar sayfalarına attım bando dahil ama geri dönüş bile yapılmadı

bu arada sizler tarafından yapılan geri dönüşlere teşekkür ediyorum. bana kalırsa söylediğimiz çoğu beste (beste demeye pek dilim varmıyor ama :D) değişmeli, artık takımı ateşleyecek birşeyler bulmalıyız.

eskiden şinanari yapardık uzun uzun, karşılıklı besteler girerdik. ama artık ne yazık ki şampiyonluk çok uzak değil gibi şeyleri çok anlamsız uzatıyoruz ve çok anlamsızca söylüyoruz. (benim görüşüm)

umarım dikkate alırlar da yeni besteler kazandırabiliriz esesime ve türk tribünlerine.
Sen Cansın
Yukarı
Sipaly Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı Sipaly Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2017 saat 13:02
Bandodan cevap geldi, gercekten guzel diye. Hadi insallah :D
Sen Cansın
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2017 saat 16:19
Alıntı yapılan Sipaly

Bandodan cevap geldi, gercekten guzel diye. Hadi insallah :D
Emeklerin için teşekkürler. Keşke tribün reisi diye geçinenenlerde senin kadar uğraşsa.
Yukarı
Mer Liste gör
Usta Yazar

Mertcan
Yer: İst - Plovdiv
  Alıntı Mer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2017 saat 20:32
Alıntı yapılan Sipaly

artık şampiyonluk çok uzak değil söylemeyelim lütfen. böyle yeni güzel besteler kazanmaya çalışalım. şampiyonluk çok uzak gerçekten çünkü.

besteyi tekrar atayım buraya belki biraz rağbet görüp, tribünlerde söylenmeye başlanır.

OoOoOoOoO
OoOoOoOoO
OoOoOoOoO
Hadi x3 ooooooo
hadi ooooooo
hadi ooooooo
Hadi x3 ooooooo
hadi ooooooo
hadi ooooooo
haydi şanlı esesim
saldırr
saldırrr
haydi şanlı esesim
bizim için
saldırrr
inan esesss
her şey, düzelecek.
inan bize
güzel günler gelecek.
haydi saldır esesim,
bizler burdayiz.
haydi şanlı esesim,
bu taraftar arkanda.
inan esesss
her şey, düzelecek.
inan bize
güzel günler gelecek.

(bu besteyi uyarladım. okununca ritim bozulmuyor kesinlikle. öneriler varsa yazabilir, beğendiyseniz tribün liderlerine ve bandoya iletilirse çok güzel bir havaya sokabilir takımı. hem tetikleyici hem de duygusal. şu anki durumumuza çok uygun diye düşünüyorum. bu besteyi uygulayabilirsek, tükenmiş nefeslere kadar ses getirecektir.)

Yeni gördüm gerçekten güzel , keşke olsa diyeceğim ama her şey keşkelerde kalıyor
Yukarı
Sipaly Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı Sipaly Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2017 saat 00:47
yorumlar icin tesekkurler yaparsa bando yapar bunu. Onlar da begendi ama neler olur bilemiyorum.
Sen Cansın
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
Yer: eskişehir
  Alıntı irfnzcn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2017 saat 14:51
Alıntı yapılan Sipaly

OoOoOoOoO
OoOoOoOoO
OoOoOoOoO
Hadi x3 ooooooo
hadi ooooooo
hadi ooooooo
Hadi x3 ooooooo
hadi ooooooo
hadi ooooooo
haydi şanlı esesim
saldırr
saldırrr
haydi şanlı esesim
bizim için
saldırrr
inan esesss
her şey, düzelecek.
inan bize
güzel günler gelecek.
haydi saldır esesim,
bizler burdayiz.
haydi şanlı esesim,
bu taraftar arkanda.
inan esesss
her şey, düzelecek.
inan bize
güzel günler gelecek.

bu besteyi uyarladım. okununca ritim bozulmuyor kesinlikle. öneriler varsa yazabilir, beğendiyseniz tribün liderlerine ve bandoya iletilirse çok güzel bir havaya sokabilir takımı. hem tetikleyici hem de duygusal. şu anki durumumuza çok uygun diye düşünüyorum. bu besteyi uygulayabilirsek, tükenmiş nefeslere kadar ses getirecektir.

mükemmel olmuş, bunu tribün liderleri ve bando eses'in değerlendireceğini umuyorum emeğine sağlık.
SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
dolpinesk Liste gör
Deneyimli Yazar

BURAK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı dolpinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2017 saat 15:10
Bize trübin lideri değil AMİGO lazım.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 424425426427428 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,611 saniyede hazırlanmıştır