eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BandoESES'e Destek Kampanyası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 25>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
harun 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

harun AKDAĞ
Yer: Eryaman/ANKARA
Online Durum: Offline
  Alıntı harun 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 14:45
ya dün bir kez daha gördüm fb golden sonra espana çalıyor ben anlamadım bu durumu daha önce tartışılmış olabilir özür dilerim
ne zaman gelecek o büyük gece
Yukarı
Es es Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: Estanbul
  Alıntı Es es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 14:55
Alıntı yapılan harun 26

ya dün bir kez daha gördüm fb golden sonra espana çalıyor ben anlamadım bu durumu daha önce tartışılmış olabilir özür dilerim
,

fb HER GOLDEN SONRA ÇALMIYOR SADECE GUİZA NIN GOLLERİNDEN SONRA ÇALIYOR.Guiza ispanyol ve espana ispanyolların daha doğrusu matador ların şarkısıdır.
Yukarı
BURDM Liste gör
Yazar

Burak Demirsoy
Yer: İstanbul
  Alıntı BURDM Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 21:26
Selam. Bandoese'e teşekkürler. İşyerimdeki arkadaşım, TV'den gelen yoğun trompet sesleri nedeniyle sesleri nedeniyle, maçı sesi kısarak izledim dedi.
Yukarı
es_ado_es Liste gör
Yazar

Adnan
Yer: ESES
  Alıntı es_ado_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2009 saat 22:29
Alıntı yapılan mert.ES

Yeni indirme linkleriWink

LuisCobos-Pasodobles-EspanaCani

http://s1.dosya.tc/LuisCobos-Pasodobles-EspanaCani.mp3.html

GipsyKings-EspanaCani-PasoDoble

http://s1.dosya.tc/GipsyKings-EspanaCani-PasoDoble.mp3.html
Hocam ben indiremedim bende mi problem var linkler mi kırık.
Türkün türkten başka dostu yoktur. Ülkemize ve dilimize sahip çıkalım. Çıkmayanları Uyaralım.
Yukarı
civileng Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı civileng Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2009 saat 00:39
Sizinle gurur duyuyoruz...
Yukarı
26şimşek26 Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: manisa
  Alıntı 26şimşek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2009 saat 03:13
 Bando esesin sesinin yüksek çıkması için gereken tesisatın satın alımına istinaden  yardımlar devam etmeli bence şu an yardımlar durmuş gözüküyor üzücü Cry
yaşa varol SEN sonsuza kadar ES-ES im
Yukarı
sağlığın gülü Liste gör
Deneyimli Yazar

HÜSEYİN ZEYBEK
Yer: EStanbul :(
  Alıntı sağlığın gülü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2009 saat 01:43
evet  bencede   devam edilmelii?????
AntiBizansss!!!aşkı- DEPLASMAN

SAĞLIĞIN GÜLÜ 26 HAYAT KURTARMAK O KADAR ZEVKLİKİ ANLATILMAZ...
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2009 saat 01:49
 Gerekli ensturumanlar karşılandığı için son verildi diye biliyorum kampanyaya.Eğer deplasmana götürülen bando stad içine sokulabilseydi devam edecekti.Fakat en son gidilen gecen seneki fener ve bu seneki gençler deplasmanında içeriye alınmadığı için bu işe baş koyan insanlarada stada girememe sebebinden dolayı gına geldiği için son verildi.Ne zaman deplasmanda içeriye alınmaya başlar destek devam eder.
S.nalbant
Yukarı
sağlığın gülü Liste gör
Deneyimli Yazar

HÜSEYİN ZEYBEK
Yer: EStanbul :(
  Alıntı sağlığın gülü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2009 saat 02:02
tşk bende bandodayım   örn/ kendi  borumu kendim para birikitirip aldım ve arkdaşalrım yardım etti. bilgi için tşk keşke gene devam edilmeli... 
AntiBizansss!!!aşkı- DEPLASMAN

SAĞLIĞIN GÜLÜ 26 HAYAT KURTARMAK O KADAR ZEVKLİKİ ANLATILMAZ...
Yukarı
RASTMETHAL Liste gör
Yeni Yazar

ARIKAN
  Alıntı RASTMETHAL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2009 saat 01:44
merhaba arkadaşlar ben öncelikle şunu açıklamak istiyorum,bando es es çok güzel bir olay
devamını sağlıkla ve yeni marşlar katarak ama bütün tribünler aynı anda olmak kaydıyla diliyorum ve bekliyorum selamlar ayrıca bugünkü ts maçında hakem beyler aynı ofsaytları gs.fb.bjk maçlarında verebilecek cesaretleri varmı çok merak ediyorum 1.2.3. yeterbe hangisi sayılacak acaba gol gibi gol değilse sağlık olsun hakem beyleri bu cesaretlerinden dolayı kutlarım tff duyurulur selamlarOuchSleepyShocked
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 25>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır