eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > İzmir Eskişehirspor'lular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

IzmirEsEs Toplantısı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_es_216 Liste gör
Yazar

Uğur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı es_es_216 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2007 saat 21:17
arkadaşımızın söylediklerine katılıyorum unutmayın geçen sene süper lig şampiyonu olmasına reğmen eskişehirde kutlama yapılmadı nedeni belli adamların mekanında toplantı yapıyoruz yok maça gidiyoruz demek abesle iştigal
Tüm izmireses li arkadaşlarım lütfen bir organizasyon yapılacak ise bu asla izmir takımlarına karşı olmasın zira bu şehirde yaşıyoruz
bir ikinci önerim ise eskişehirdeki maçlara gitmek için organizasyonu çok iyi anlamadım amacımız ne eskişehire taraftar gitmediği için mi gidecez lütfen mantıklı taraftar olalım eskişehirde hepimizin bir bağı var zaten bu maçlara oraya gittiğimizde gidebiliriz bizim en büyük görevimiz izmir ili ve civarındaki eskişehirsporumuzun yapacağı maçlarda organizasyon yapmaktır.eskişehirde ki maçlara gitmek değil kanımca lütfen abuk sabuk ve tepki toplayacak yanlışlıklar yapmayalım derim bence hepinizi tekrar düşünmeniz konusunda dikkat çekmek için yazdım umarım tatsız bir olay yaşamayız derim
İZMİRESESFAN
Yukarı
es2635 Liste gör
Yazar

Ahmet ÇAKAL
Yer: İzmir
  Alıntı es2635 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2007 saat 23:47
Yediğiniz,içtiğiniz sizin olsun.Anlatın ne yaptınız,ne kararlar aldınız.Foto yok mu?.Kimler katıldı.
Yukarı
es_es_emrah Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

emrah
  Alıntı es_es_emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2007 saat 23:47
Alıntı yapılan es_es_216

arkadaşımızın söylediklerine katılıyorum unutmayın geçen sene süper lig şampiyonu olmasına reğmen eskişehirde kutlama yapılmadı nedeni belli adamların mekanında toplantı yapıyoruz yok maça gidiyoruz demek abesle iştigal
Tüm izmireses li arkadaşlarım lütfen bir organizasyon yapılacak ise bu asla izmir takımlarına karşı olmasın zira bu şehirde yaşıyoruz
bir ikinci önerim ise eskişehirdeki maçlara gitmek için organizasyonu çok iyi anlamadım amacımız ne eskişehire taraftar gitmediği için mi gidecez lütfen mantıklı taraftar olalım eskişehirde hepimizin bir bağı var zaten bu maçlara oraya gittiğimizde gidebiliriz bizim en büyük görevimiz izmir ili ve civarındaki eskişehirsporumuzun yapacağı maçlarda organizasyon yapmaktır.eskişehirde ki maçlara gitmek değil kanımca lütfen abuk sabuk ve tepki toplayacak yanlışlıklar yapmayalım derim bence hepinizi tekrar düşünmeniz konusunda dikkat çekmek için yazdım umarım tatsız bir olay yaşamayız derim
Amaç sadece izmir ve civarındaki maçlara gitmek değil eskişehir nerdeyse bızde elımızden geldiği kadar orda olmaya çalışıyoruz.eses ksk maçı var takım düşüşde bu zamanda destek vermiyecezde ne zaman destek vercez BİZ İYİ GÜNDE ESESLİ DEĞİL KÖTÜ GÜNDE ESESLİYİZ zaman destek olma zamanı köstek değil.
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY

(ÜNİESES-İZMİR KIZILCIKLI-EMRAH)
Yukarı
sulo2635 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

süleyman ulug
  Alıntı sulo2635 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 00:19
gurbetteyız dıye eskişehirdeki maclara gıtmıcezmı yanı bence sacma bu . ben kendı şehirdeki maca abılerımle babamla amcamla gıtmıcemde nereye gonul rahatlıyla gıtcem pekı. bunu kım soylucek bana elımızden geldıgı kadar eses im nerdeyse bızde ordayız. 
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY
(İzmir ESES)
Yukarı
hasanyuksel35 Liste gör
Yeni Yazar

sulo
  Alıntı hasanyuksel35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2007 saat 14:40
bence de sulo haklısın ınadına eses ızmıre geldıgımde denk gelen ılk maca gıdlım kardesım ne dıon
Semt-i mukaddes ÖRNEKKÖY (izmir ES-ES)
Yukarı
sulo2635 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

süleyman ulug
  Alıntı sulo2635 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2007 saat 11:04
Alıntı yapılan hasanyuksel35

bence de sulo haklısın ınadına eses ızmıre geldıgımde denk gelen ılk maca gıdlım kardesım ne dıon
kardesım senle nereye olsa gıderım hiç farketmez..yeterkı sen sag salım gel ..Smile
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY
(İzmir ESES)
Yukarı
kurtes Liste gör
Yazar

Önder KURTYILMAZ
  Alıntı kurtes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2007 saat 11:11
  Kurban bayramınız kutlu olsun ..............................................................
Ben Bornovadan Önder bundan sonraki toplantılara katılmak istiyorum ........

Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
  Alıntı es-es2641 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2007 saat 11:51
Alıntı yapılan kurtes

Kurban bayramınız kutlu olsun ..............................................................
Ben Bornovadan Önder bundan sonraki toplantılara katılmak istiyorum ........

İnanalım mı buna Wink Kusura bakmayın Es-Esli olabilirsiniz gerçekten ama ajanlar çok geldi de,Es-Esli oldugunuzu kanıtlarsanız güven sorunu olmazLOLLOL
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
sulo2635 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

süleyman ulug
  Alıntı sulo2635 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2007 saat 11:55
herkesın bayramı kutlu olsun .............
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY
(İzmir ESES)
Yukarı
çakır_26 Liste gör
Yeni Yazar

serkan mustafa
  Alıntı çakır_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2007 saat 17:40
herkezin mübarek kurban bayramını en içten dileklerimle kutlarımın
eskişehiri çok özledim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır