eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > İzmir Eskişehirspor'lular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

IzmirEsEs Toplantısı

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cem26 Liste gör
Yazar

cem
Yer: tunceli
Online Durum: Offline
  Alıntı cem26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2007 saat 19:06
selam arkadaşlar.toplantı iyi olmuş.katılım fazla olur umarım.
erciyes maçı için toplanalım derim bide.ne dersiniz.
EEEESSSSSSKKKKİİİİİŞŞŞŞŞŞEEEEEHHHHHİİİİİİRRRRR......
Yukarı
sulo2635 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

süleyman ulug
Yer: Turkey
  Alıntı sulo2635 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2007 saat 12:02

09 ARALIK 2007 PAZAR

ESKİŞEHİRSPOR

KARŞIYAKA

ESKİŞEHİR ATATÜRK

13:00

mac gunu bellı oldu .maca gıtmemek için hiç bir engel kalmamıştır. izmir den bu maca cok saglam gıttmemız gerek .01-12-2007 cumaartesı gunu toplantıda gorusmek uzere...Wink 
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY
(İzmir ESES)
Yukarı
26hako35 Liste gör
Yazar

HAKAN ÖZKURT
Yer: izmir
  Alıntı 26hako35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 13:16
yarın akşamki yemeğimize 2 öğretmen arkadaşımla birlikte katılıyorum.görüşmek üzere.
siz hiç bedensiz bir ruhu sevdiniz mi?
Yukarı
26hako35 Liste gör
Yazar

HAKAN ÖZKURT
Yer: izmir
  Alıntı 26hako35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 13:17
yarın akşamki yemeğimize 2 öğretmen arkadaşımla birlikte katılıyorum.görüşmek üzere.
siz hiç bedensiz bir ruhu sevdiniz mi?
Yukarı
SEFA Liste gör
Yeni Yazar

SEFA
  Alıntı SEFA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2007 saat 16:49
bir aksilik olmazsa bende
geliyorum..

Yukarı
es_es_emrah Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

emrah
  Alıntı es_es_emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2007 saat 17:33
sülo nerdesin a.....
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY

(ÜNİESES-İZMİR KIZILCIKLI-EMRAH)
Yukarı
es_es_emrah Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

emrah
  Alıntı es_es_emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2007 saat 21:25
                                          HERKEZ BİZİ BİZDEN DAHA İYİ TAKİP EDİYOR

Biz toplandık KARŞIYAKALILAR toplantı olduğunu öğrenmiş bir grup karşıyakalı cafenin civarında dolaştı içerisine girdi sürekli bizi izledi.Dışarda karşılılkı kaf kaf cektıler.Ben ve süleyman ikimizdede eses atkısı vardı .Biz toplantıya giderken 10 tane karşıyakalı  biz ikimiz  birden ne oluyor felan dediler o atkı ne dediler biz döndük ne oldu bilader dedik.nerde toplanıyorsunuz haftaya maça gidecekmişiniz 35 ytl mıs mac bıletlerı felan demeye basladılar bende evet aynen öyle dedim.Sen ksk de oturuon neden esesi tutuon dediler ben cocuklugumdan beri ksk de oturuom ama bız babamızdan böle gördük esesliyiz dedim.O arada cocugun bırısıde bızde babamızdan fenerbahceyı gorduk ama bız ksklıyız dedı bende o senın sorunun dedım.Fazla olaylar büyümedi yatıştı.büyüseydi bilmiyorum artık baya olaylar cıkardı yer yerınden oynardı.ARKADAŞLAR DEMEK İSTEDİĞİM BU SİTEDE BİZİ HERKEZ BİZDEN DAHA İYİ TAKİP EDİYOR HERKEZ NE YAPACAGIMIZI ONCEDEN BILIYOR..Haftaya cumartesı otobus ornekkoyden kalkacak tahmınımce orayada gelecekler  yer yerinden oynayacak buyuk ıhtımal neyse hayırlısı olsun
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY

(ÜNİESES-İZMİR KIZILCIKLI-EMRAH)
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2007 saat 23:33
Emrah, takip konusunda haklısın. Aynı ülkeden insanların futbol için ortamı germesi çok kötü bir durum. Siz üniversitelisiniz  ben inanıyorum ki her zaman yukarıda olduğu gibi akl-ı selim ve sağ duyulu olacaksınız. Herkese sağ duyu temennisiyle.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
  Alıntı izzetiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2007 saat 01:24
geçende eskde 3kişi caddenin karşisinda,sanirim üniversite ögrencisiler,atkimida görünce,sanirim karşiyaka dediler(eses atkisi,belirteyimde taktigim atkiyi),sanirim diyorum çünkü bir kez dediler ,dönüp baktim karşiya,boyunlari egmişler....ben kolay kolay yok söle yaparim böle yaparim demem,yapmamda(inşallah),yani efendi yetiştirildik,ama insan ya şaşar durumlari,sevgili büyükler böle durumlarda ne yapmali??üniversiteli olmakta bi olay yok yani,adam gelmiş buraya efendice okusun,veya söyleyebiliyosa ikinci kez slogan atsin....bence önemli olan akıllı olmakta efndilik heryerde prim yapar,akıllı insan ve kaybedecegi olan insan korkar,orda laf atan 3tane salak için kendimi harcamam ama burasi türkiye belki o arkadaslarda bu forumu takip ediyolarsa,onları orda harcayabilecek çok kişi olabilir,herzaman şanslari yaver gitmez,o an aklı selim düşünemiyecek çok kişi var,herkes kendi takimini tutsun,bi gün gelir tutacak takımları kalmaz bu gidişle,erkek adam efendi olur,
Yukarı
Global MOD Liste gör
Moderatör

Site MOD'u
  Alıntı Global MOD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2007 saat 02:23
Bu bölümdeki bazı mesajlar silinmiştir.

Arkadaşlar;

Yapacağınız faaliyetleri herkesin görmesinin mümkün olmadığı kanallardan duyurun. Burda sildiğim bir mesaj var kabak gibi belli toplantının nerede olacağı, üstüne üstlük telefon numarası verilmiş. Neticede en fazla kavga çıkar, ya döversiniz ya dövülürsünüz ama gerek yok bunlara.

Bir de şunu düşünün. Eskişehir'de Kızılcıklı Caddesi'nde inatla toplantı yapmaya kalkanın hali ne olur? Faaliyetlerde amaç üzüm yemek olsun, bağcı dövmek değil. Burda o tür bir mesajda silindi. Herkes kendi işine baksın, başkaları ile sidik yarıştırmaya, muhatap olmaya hiç gerek yok.

İzmirESES'ten önemli ricamızdır. Karşıyaka taraftarının bize bu sene özel olarak bilendiği ve her zamanki geleneksel reklam çalışmalarını bu sene Eskişehirspor taraftarı üzerinden yapmayı düşündüğü sağlam kaynaklardan kulağımıza geldi. Hepimiz biliyoruz ki her sene gereksiz atraksiyonlara girerek reklamlarını yapma derdine düşer Karşıyaka taraftarı. Bu sene de hedef biziz. Bahaneleri de her maçta onlara küfür edilmesi imiş. Şahsım adına ben çok uzun zamandır Karşıyaka'ya küfür edildiğini hatırlamıyorum ama dediğim gibi Karşıyaka taraftarı her sene kendi reklamı için birilerini seçer. Önceki senelerde Bursaspor idi bu, bu sene bizi seçmişler. Onlara uymak abesle iştigalle eşdeğerdir. İzmir'deki gönüldaşlarımız ne yapacaklarsa herkesin görmeyeceği şekilde organize olsun.

Karşıyakalı arkadaşlara da tavsiyem kendi işlerine bakmaları. Genel olarak bizim onlarla bir alıp veremediğimiz yok, kulvarlarımız ayrı. Mastürbasyon için kendilerine başka hedef seçsinler. Hala hedef illaki bizsek de ne yapalım, başa gelen çekilir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,766 saniyede hazırlanmıştır