eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > İzmir Eskişehirspor'lular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

IzmirEsEs Toplantısı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 13141516>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Online Durum: Offline
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 00:33
Onlar kaybolmaya mahkûmdur zaten ağabey, söz herkesten çıkar eylem için harekete geçmek adımdır ki o adımı atanlar (Hangi konuda olursa olsun Es Es için atılan adım) bu kulübün sahipleridir.
EStanbul'dan hürmetle...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 03:35
3-4 sene öncesini düşününce izmir-ESES 'in bugünkü geldiği noktaya inanamıyorum. Kendi ailemden ayırmayacağım (aynı şekilde onlarında biz üniversite öğrencilerini öz evlatları, kardeşleri gibi gördüğü) bir çok insan bir anda ortadan kayboldu. Bize karşı bi küskünlüklerimi vardı yoksa başka nedenlermi hala daha merak ediyorum. Defalarca sitede bu konuyu açmama rağmen bir tanesi çıkıpta 2 satır yazmaya tenezzül etmedi, ne diyeyim canları sağolsun. Üzülerek söylüyorumki lig tırmandıkça izmir-ESES dibe vurdu. İnşallah bu işi hakkıyla yapabilecek biri çıkarda yeniden izmirde güçlü bir grup toplanır.
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
anadolu_fatihi Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil
Yer: Turkey
  Alıntı anadolu_fatihi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 03:59
Alper kardeşim nedir bu serzeniş. Özledim sizi. İnşallah yeni bir deplasman organizasyonunda görüşürüz. Başka türlü görüşeceğimiz yok.
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 04:16

Eskileri özlüyor insan Halil abi o zamanlarda sizlerle tanışmamıştık galiba. Keşke yeniden düzenli toplantılar, bir aile gibi deplasmanlar yapabilsek. Ama şunuda biliyorum bazı şeyler düzelmedikçe ne bahsettiğim kişiler geri döner ne de ben izmir-ESES bünyesinde bir organizasyonda maça giderim. Manisa maçında görüşmek dileğiyle halil abim saygılar.

Yukarı
anadolu_fatihi Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil
Yer: Turkey
  Alıntı anadolu_fatihi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 04:22

Görüşmek üzere Alper.

Yukarı
emrahaydogmus104 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı emrahaydogmus104 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 13:57
arkadslar bnde gelmeyi cok istedim hatta son ana kadar gelcektim foruma da yazmıstım ama cuma aksamı eskişehire gitmek zorunda kaldım düğün dolayısıyla gelemedim..

sanki bazı arkadaslar sadece yazıo icraat yok dedi ya o zoruma gitti ben gerktiğinde tek başıma otobüse atlayıp esk.e sadece maç için gidip dönen birisiyim..alındım acıkcası..
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 14:52
Alınmanı gerektirecek birşey yok emrah normaldir işin çıkar gelemezsin. Kimin yazdığını görmedim ama direk sana yazılmış birşey olduğunu sanmıyorum o sözün. Bir dahaki toplantıya bekleriz.
Yukarı
ES_KUS Liste gör
Yazar

Bilal
Yer: Turkey-İzmir
  Alıntı ES_KUS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 21:40
Alıntı yapılan emrahaydogmus104

arkadslar bnde gelmeyi cok istedim hatta son ana kadar gelcektim foruma da yazmıstım ama cuma aksamı eskişehire gitmek zorunda kaldım düğün dolayısıyla gelemedim..

sanki bazı arkadaslar sadece yazıo icraat yok dedi ya o zoruma gitti ben gerktiğinde tek başıma otobüse atlayıp esk.e sadece maç için gidip dönen birisiyim..alındım acıkcası..
Bende aynı şeyi belirtmek istiyorum burda,icraat yok diyen arkadaş bunu tanıdığı birisine söylüyosa kendine iletsin yok eğer tanımadığı birisine söylüyosa zaten söylediğinin kusura bakmasın ama yanlış bi eleştiri bence...
Biz ESKİŞEHİRliyiz işte FARKIMIZ
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 21:58
Organizasyonun haber verildiğinden itibaren tüm yazılanları okudum bahsettiğiniz şekilde bi yazı göremedim. Kim yazdı acaba?
Yukarı
26_kskliseli_35 Liste gör
Yeni Yazar

emre özdemir
Yer: izmir
  Alıntı 26_kskliseli_35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2009 saat 23:00
alper abi ankaraspor maçı için bişey konuştunuzmu birlikte izlemek gibi ???
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 13141516>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır