eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BKŞ'den 29 Mart adayına başarılar

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6789>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
Online Durum: Offline
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2009 saat 17:39
Önceliki sayfalarda SA.K.Ş başkanı Celal Abi'nin de dediği gibi Selahattin Abi Siyaset üstü bir kişidir....
Siyasal görüşümün Demokratik Sol olmasına rağmen Selahattin Abi'ye oyumu verirken bir dakika bile düşünmeyeceğim....
Başarılar Selahattin Abi....
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2009 saat 17:45
öncelikle selahattin başkana başarılar
bu memleketin onun gibi adamlara ihtiyacı var,
ayrıca dorlion arkadaşımızada fazla yüklenmemek gerek
sanırım ortada bir yanlış anlaşılma var.
Allah birliğimizi beraberliğimizi bozmasın.
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2009 saat 17:53
Alıntı yapılan mmt26

Ayrıca dorlion arkadaşımızada fazla yüklenmemek gerek.

Kesinlikle.. Saygı bekliyorsak önce saygı duymalıyız. Wink
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
orba Liste gör
Yazar

orhan barda
Yer: Turkey
  Alıntı orba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2009 saat 19:07
Sevgili Selahattin Erdoğan;seçimlerde başarılar diliyorum,her şey gönlünce olur inşallah canım kardeşim.
Konu Selahattin Erdoğan ise parti adı teferruattır benim için..
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2009 saat 21:27
benim kaygım başlığın değişmesiyle ortadan kaldırılmıştır. bunun için duyarlı olan abilere teşekkürler. herhangi bir saygısızlık yaptıysam, bazı abileri kırdıysam özür dilerim.

kaygım biçimseldi. konuyu siyasi  tartışmalara götüren ilk mesajı yazdığımda sağlıklı düşünecek konumda değildim. ama klavyenin ve dilin kemiği yok. o yüzden sıkıntı yaratmış olabilirim. ve şu anda da benim biçimsel kaygılarım giderildiğine göre bana da özür dilemek ve başarılar dilemek düşer. başarılar selahattin abi.

sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
  Alıntı metinyalin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2009 saat 22:24
Bu konunun ilk açıldığında içimden ;
ister istemez mutlaka siyasi görüşler yazılacak demiştim ve haliyle öylede oldu.
Ama ne kadar bilinçli bir taraftar kitlesiyiz  ki büyük bir oranda hem fikir olabildik.
Sonuçta herkezin siyasi görüşü aynı olmayabilir ama burada Selahattin abinin hangi partiden gireceği değilde,Eskişehir ve ES ES aşığı bir kişinin en iyi şekilde destelenmesidir...
Başarılar Selahattin ERDOĞANClap
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2009 saat 22:38
Alıntı yapılan d0rli0n

benim kaygım başlığın değişmesiyle ortadan kaldırılmıştır. bunun için duyarlı olan abilere teşekkürler. herhangi bir saygısızlık yaptıysam, bazı abileri kırdıysam özür dilerim. kaygım biçimseldi. konuyu siyasi  tartışmalara götüren ilk mesajı yazdığımda sağlıklı düşünecek konumda değildim. ama klavyenin ve dilin kemiği yok. o yüzden sıkıntı yaratmış olabilirim. ve şu anda da benim biçimsel kaygılarım giderildiğine göre bana da özür dilemek ve başarılar dilemek düşer. başarılar selahattin abi.

Hiç bir saygısızlık yapmadın, dile getirdiğin iç çatışma ve kaybedilen canlar bu toprağın insanlarıydı. Siyasi bir konuda siyasi tartışmaların olması kadar doğal bir şey olmaz. Özür dileyecek de açıkçası bir şey yok, düşüncenin özrü olmaz. Tescilli FB taraftarı GüGü'ye karşı 750 bin nüfuslu bir kentte oturup basın açıklaması hazırlayan yürekler(Pamukkale Ünv. Mak.Müh. Özgürümün de emeği vardır o işte), dünyanın neresinde olursa olsun bizim yüreğimizdir.
VARLIĞIN YETER DORLİON...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2009 saat 18:18
Tek tek alıntı yapamadıgım ve başarı dileklerini ileten tüm dostlarıma teşekkür ediyorum...

Dorlion kardeşim Alper/in yemek teklifini ES gecmeyelim :) Hem birbirmizi daha iyi tanıyalım hem de biz kardeşimizin bize bir kırgınlıgının küskünlüğünün olmadıgını iyice bi görelim... Herkese tekrar tesekkürler...
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
neferozkan Liste gör
Deneyimli Yazar

ozkan gundogan
  Alıntı neferozkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2009 saat 19:54
abicim duyunca gerçekten çok sevindim. inşallah herşey istediğin gibi gelişir. Allah yardımcın olsun. başarılar...
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Şub/2009 saat 20:50
Alıntı yapılan Baba

Alıntı yapılan eses_irsadinho

başlık yanlış anlaşılıyor. onu duzeltebilmemız ıyı olur.. selahattın abı sanada başarılar arkandayız..

Başlık niye yanlış anlaşılsın sevgili İrşad? BKŞ'yle ilgili en küçücük eleştiride ben delirmiyor muyum? BKŞ'nin kurucusu değil miyim, EStanbul'da gönül birliğiyle dün de bugün de eski ve yeni BKŞ'nin her kadrosuyla ilişki içinde değil miyim? Yani sevgili İrşad, ben BKŞ değilsem kim BKŞ şu .... istanbulunda?
Birincisi BKŞyim ve başlığı ben açtım. İkincisi konu başlığını BKŞ'yi ilgilendirdiği için ve ES ES'in Estanbul'daki sevdalılarının, BKŞ'nin siyasi alanda bir adımı olduğu için BKŞ sayfasına açtım. Sohbet konusu ya da eğlence değildir bizim attığımız adım, ördüğümüz tuğla. Ancak büyüğüm Ateş Baba konu başlığını oraya çekelim derse onun dediğince olur. Sevgiler...
alper abi zaten benım açımdan bır yanlış anlaşılma yok. bu yazılanlar (siyaset ile eskişehirsporumuzu birbirine karıştırma gibi) başlığa dayalı olarak yazıldığını duşunuyorum. zaten benım oyle bir goruşum olsa selahattın abıye başarı dilemez dırek onyargılı davranırdım. neyse ben yanlış anlaşıldıysam ozur dılerım açılan başlıkta hiç bir kotu nıyet olmadığını duşunuyorum.  
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6789>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,265 saniyede hazırlanmıştır