eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BKŞ'den 29 Mart adayına başarılar

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 9>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2009 saat 10:32

Bir gurbet oluşumunu siyasete alet etmek iyi birşey olmasa gerek.

BKŞ İstanbul'da yaşayan Eskişehirsporluların bir oluşumu mudur? Yoksa başka amaçları mı vardır? Biri beni aydınlatsın.
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2009 saat 10:40
Hayırlısı olsun Selahattin abi,öncelikle bu işin bir lobi faaliyeti ve orada yaşayan eskişehirlilerin bir temsilcisi olacak olmasından dolayı sadece gurur duyun arkadaşlar.Başka söze hacet yok.
Yukarı
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
Yer: Turkey
  Alıntı es_bil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2009 saat 10:41
Selahattin abimize başarılar...
Yukarı
tatar Liste gör
Deneyimli Yazar

kerem akgören
Yer: Argentina
  Alıntı tatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2009 saat 10:41
eskişehirspor isimli bir oluşumun herhangi bir siyasi partiyi bir seçimde desteklemesinin çok etik olmadığını düşünüyorum... hangi parti olursa olsun bir gruba liderlik eden yada başkanlık eden bir kişinin bu tarz bir oluşumda olmaması gerektiğini düşünüyorum...

selahattin abiyi şahsen tanırım ve severim,ancak bu tarz da bir girişim kendisi için kafalarda soru işareti oluşturacaktır... yinede başarılar...
herseyde biraz sen varsin...
Yukarı
forum26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Cote D'Ivoire
  Alıntı forum26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2009 saat 10:44
     Siyaset yapmayalım burada ama belirtmeden geçemeyeceğim oy verirkende körü körüne partiye vermeyelim.İsimlere bakalım.Selahattin beyi seviyoruz.
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2009 saat 11:26
Öncelikle bu başlığı açan sevgili Alper kardeşime ve iyi temennilerinden dolayı başta Ateş Başkanımız olmak üzere tüm dostlara teşekkürlerimi sunuyorum...

Son derece acımasızca olarak nitelendirmek durumunda kaldığım "Eskişehirspor'u Siyasete alet etme" suçlaması benim için hayatım boyunca görebileceğim en büyük suçlamadır. Bu suçlamaya cevap vermek dahi çok ağırıma gidiyor. Ben Beyoğlu'nda, Kasımpaşa'da doğdum büyüdüm... Ve bugün yine aynı bölgeden aday oldum. Beyoğlu'nda Eskişehirsporluluğumdan dolayı bana oy verme ihtimali olan ve benimde Eskişehirspor sevdamı bu yolla istismar edebileceğim tek bir Allah'ın kulu yoktur. Eğer bir tek kişi çıkarsa pazartesi günü hemen adaylığımı geri çekeceğim...
Hiç kimse burada benim Eskişehirspor sevgimi muhakeme etmeye kalkışmasın.
Ben Beyoğlu'nda mensubu bulunduğum siyasi partinin teklifi ile bu adaylığı kabul etmedim. Beyoğlu'nda bulunan bir çok Alevi dostumun desteğiyle aday oldum. Bir çok roman dostumun desteğiyle aday oldum. Bir çok doğu kökenli dostumun desteğiyle aday oldum. Şu an aday olduğum partinin dışında 2 önemli partiden daha teklif almış olmama rağmen kabullenmedim. Eğerki ben kendi doğup büyüdüğüm yerde bu kadar seviliyorsam çıkar aday olurum. Az evvel de belirttiğim gibi istismara açık tek bir kişi yoktur benim bölgemde...

Alper kardeşim bu başlığı açarken gerek olmadığını söylediğimde "Abi bu haberi seni seven tüm Eskişehirsporluların duymaya hakkı var" dedi ve bende pekala dedim... Şeytan bunun neresinde anlayamadım.... Keşke parti adı zikredilmeseydi...

Keşke her ilde bir Eskişehirspor sevdalısı çıkıp bir yerlere aday olsa ve kazansa... Eskişehirspor'u gerçekten istismar eden insanlar siyasi arenada cirit atarken gerçek Eskişehirspor sevdalıları bir kenara çekilip sinmemeli...

Dualarınızı ve iyi temennilerinizi her zaman bekliyorum...

Son olarak şunu söylemek istiyorum eğer ki bu başlık dostlarımızı rahatsız ediyorsa admin kardeşlerim hemen silebilirler bu başlığı...

SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2009 saat 11:30
- Çok açık ve net yazdım, birinci sayfanın en üstüne... Burada siyaset yapmayalım diyenler... Evet siyaset de yapıyoruz ve diyoruz ki; "Belediye başkanlığı ve ilçe belediye başkanlığı seçiminde istediğiniz adaya oyunuzu verin ama il genel meclisi için adayımız Selahattin ErdoğanWink(MHP)"

- Siyasetten ve benim yazdıklarımdan rahatsızlık duyanlar, rakip takım taraftarı "Unakıtan ..... dönsün şaşkına" tezahüratlarını yaparken neredeydiniz??? Biz açığız, netiz ve dürüstüz...

- BKŞ siyasete alet edilmiyor, BKŞ'yi kuran ve yürüten biziz ha bırakın alet edeceksek de BKŞ'yi siyasete ona emek verenler alet etsin değil mi?

- Nezaketen herkesten beklediğimiz 29 Mart'ta EStanbul'da oy versin vermesin Selahattin Erdoğan'a usulen de olsa bir başarı dilenmesidir ki bunu yapamayacak kadar incelikten yoksun olan varsa buraya yorum falan yazmasın.
EStanbul'dan sevgiler
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2009 saat 11:44
     Hayatımda en son oy vereceğim parti ve nefret düzeyinde sevmediğim görüştür Selahattin abinin aday olduğu parti.Ancaaakk, burada başka bir durum var.Burada parti söz konusu değil şahıs söz konusu..Şahsen tanımam etmem Selahattin abiyi.Ama yaptıkları açık ve net bir şekilde harikadır.İşin içinde Es-Es'imizde var hem.

2 yıldır takım siyasete peşkeş çekilirken sesini çıkarma, o siyaset febeli dernek başkanlarını yönetime sokunca sesini çıkarma, siyaset bedava kombine dağıtırken sesini çıkarma... Sonrada bir Es-Es sevdalısı meclis üyeliği için aday olunca aman siyaset karıştı takıma.

Anadolunun hangi şehrine giderseniz gidin Eskişehirspor demiyorlar bizim için, Unakıtanın takımı diyorlar.Unakıtana pankart açanlar, ya da Unakıtanın rakip partileri Es-Es'i siyasete bulaştırmayın deyince üzerine saldıran dernek başkanları neredeler? Vallahi Unakıtanın takımı diyeceklerine Selahattin'in takımı desinler daha iyidir.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2009 saat 11:48
Alıntı yapılan Dorylaion

Hayatımda en son oy vereceğim parti ve nefret düzeyinde sevmediğim görüştür Selahattin abinin aday olduğu parti.Ancaaakk, burada başka bir durum var.Burada parti söz konusu değil şahıs söz konusu..Şahsen tanımam etmem Selahattin abiyi.Ama yaptıkları açık ve net bir şekilde harikadır.İşin içinde Es-Es'imizde var hem.

2 yıldır takım siyasete peşkeş çekilirken sesini çıkarma, o siyaset febeli dernek başkanlarını yönetime sokunca sesini çıkarma, siyaset bedava kombine dağıtırken sesini çıkarma... Sonrada bir Es-Es sevdalısı meclis üyeliği için aday olunca aman siyaset karıştı takıma.

Anadolunun hangi şehrine giderseniz gidin Eskişehirspor demiyorlar bizim için, Unakıtanın takımı diyorlar.Unakıtana pankart açanlar, ya da Unakıtanın rakip partileri Es-Es'i siyasete bulaştırmayın deyince üzerine saldıran dernek başkanları neredeler? Vallahi Unakıtanın takımı diyeceklerine Selahattin'in takımı desinler daha iyidir.

Sevgili kardeşim iyi dileklerin için teşekkür ederim...
Sen benim partimden nefret ediyorsun ama ben mevcut siyasi partilerin hepsinden nefret ediyorum Big%20smile
Ne varki bizim siyasi sistemimiz ve partilerimiz bunlar...
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2009 saat 11:57

Alıntı yapılan esesim

Sevgili kardeşim iyi dileklerin için teşekkür ederim...
Sen benim partimden nefret ediyorsun ama ben mevcut siyasi partilerin hepsinden nefret ediyorum Big%20smile
Ne varki bizim siyasi sistemimiz ve partilerimiz bunlar...

Umarım herşey gönlünce olur sayın abim, sana başarılar siyaset hayatında, ben maça çıkıyorum, İnsallah 5te eve geldiğimde 3 puan daha yazdırmış oluruz.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 9>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır