eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Omuz Omuza (Belgesel)

Cevapla Cevapla Sayfa  123 17>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
Online Durum: Offline
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Omuz Omuza (Belgesel)
    Tarih: 05/Şub/2009 saat 15:00
yakın bir zamanda Anadolu universitesinde calısan bir kac ogr. gorevlisinin Eskişehirsporun tarihi ile ilgili belgesel yapacaklarını duymustum. insallah takımızı anlatan ve gelecek nesillere esesli olma duygusunu asılayabilecek bu tarz calısmalar artarak devam eder...

konu ile ilgili bir alıntı:

doç. dr. nedim gürses tarafından hazırlanan ve eskişehirspor 'un kuruluşundan efsane haline geldiği 1972 yılına kadar olan süreci anlatan belgeseldir.

trt'nin açtığı profesyonel belgeseller yarışmasına da katılan bu eserde, efsane kadro oyuncularının yanısıra, aziz bolel, nafiz yazıcıoğlu ve ismail alkılıçgil gibi eskişehirspor tarihinin köşe taşları olan isimlerle vefatlarının hemen öncesinde yapılmış röportajlar da yer alıyor.

belgeselin galası, dönemin efsane kadrosunun da katılımıyla  eskişehir anadolu üniversitesi yunus emre kampüsü'nde yapılacak.

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2009 saat 15:16
Bu çok güzel bir haber.
Özellikle yeni nesil yani bizim için
Sabırsızlıkla bekliyoruz.
Yukarı
runo26 Liste gör
Yazar

onur
Yer: Turkey
  Alıntı runo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2009 saat 15:18
İletişim bilimleri fakültesi hocalarımızın da içinde bulunduğu bir ekip tarafından yapıldı diye biliyorum.O yüzden çok güzel bir çalışma olacakmış gibi duruyor.Eskişehirde de sinemalarda gösterime girer inşallah.Üniversite kültürü ile yapılacak her türlü işin artarak devam etmesi; kulübümüzü daha da ileriye taşıyacaktır.
açık!
Yukarı
runo26 Liste gör
Yazar

onur
  Alıntı runo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2009 saat 16:40
Salonda olmaz bence. Fuaye alanında kokteyl tarzında olur herhalde.Dışarıdan giriş olabilmesi için Abimizin de dediği gibi tanıdık aracılığıyla olur.Etkinlik takviminde koyarlardı eğer öyle bir imkan olsaydı.
açık!
Yukarı
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: Genoa
  Alıntı must-ang Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2009 saat 16:42
anadoluda üniESES'teki arkadaşlar ESogü'deki arkadaşlarına birer davetiye ayarlarlar heralde ayarlarlar ayarlarLOL

ESogü'nün Anadolu'dan başka dostu yok siz farkında değilsiniz ama biz toplantılarımızın 3.dakikasında ANADOLU çekerizBig%20smile
Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2009 saat 16:43
her alanda farklıyız, şimdiden emek verenlere teşekkür etmek istiyorum...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
runo26 Liste gör
Yazar

onur
  Alıntı runo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2009 saat 16:47
Alıntı yapılan must-ang

anadoluda üniESES'teki arkadaşlar ESogü'deki arkadaşlarına birer davetiye ayarlarlar heralde ayarlarlar ayarlarLOL

ESogü'nün Anadolu'dan başka dostu yok siz farkında değilsiniz ama biz toplantılarımızın 3.dakikasında ANADOLU çekerizBig%20smile
Big%20smile 
Pazartesi okula gidicem.Belgeselde emeği olan hocaları bulmaya çalışacağım.Bakalım ne diyecekler.Ünieses olarak yer almak lazım...
açık!
Yukarı
remmer Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı remmer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2009 saat 16:55
Yönetmenliğini Nedim GÜRSES'in yaptığı ve imkansızı başarmak için omuz omuza vermiş bir gurup insanın hikayesinin anlatıldığı Eskişehirspor belgeseli "Omuz omuza"nın ön gösterimine katılımınızı dilerim.
Prof. Dr. Fevzi SÜRMELİ
Rektör

Film Gösterimi, Fotoğraf Sergisi ve Kokteyl.

Rektörlük ve AKM'de davetiye yok.
Davetli listesini Nedim Gürses'in hazırladığı bilgisine ulaştım.

Dediğim gibi bu ön gösterim.
Belgesel 1 saatlik bir çalışma.
Ön gösterimin ardından sanıyorum Eskişehir'de bir sinemada izleme olanağı olacak.

Amatör kümede de olsan hep seni, tek seni seveceğim.
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
Yer: Eskişehir
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2009 saat 16:57
Çok güzel bir haber
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2009 saat 17:00
Bu çok çok güzel bir haber..Merakla bekliyoruz..
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 17>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,539 saniyede hazırlanmıştır