eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

espana'yı benimsemek

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 27282930>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Online Durum: Offline
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 00:17
Alıntı yapılan mecek

Arkadaşlar bu işi biraz büyütmüyormusunuz trabzonspor ESPANA yapmış ne var bunda. Şu forumda bir sürü besteyi kendi arkadaşlarımız bestemiz diye bize yutturmaya kalkmıyormu. Sonuçta ESPANA da adımıza tescil edilmiş özgün bir beste değil sadece türkiyede ilk kullanan biziz o kadar daha ilerisi değil. Bu espana kavgasını başka forumlara taşıyıpda bence alay konusu olmayın...

Abi iyi hoş diyorsun da, Trabzon taraftarının balon şovlarını yere göre sığdıramayan boyalı basın, şimdi yine ballandıra ballandıra anlatır bu olayı. Bana da dokunan bu, diğer renkdaşlarımın da öyledir tahminim.
Yukarı
Esborahan Liste gör
Deneyimli Yazar

B.G.
Yer: se Bekleriz
  Alıntı Esborahan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 00:49

Diyecek birşey bulamıyorum bunlara Allah'a havale ediyorum.Censored Allah'tan bir şeye benzemedi yaptıkları şey.Bir duysanız maç boyunca tezahuratları alayı çalıntı.Galibiyet görmek nasip olmaz inşallah.Angry

Sensiz Hayat Bir İşkence
Dilimdesin Gündüz Gece
Satır Satır Hece Hece
Şarkılarım Senin İçin.
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 01:03
Akın kardeş boşver bizi bilen biliyor biz işin reklamında değiliz...
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 01:15
Bu Espana turkiye de ilk degil dunyada ilk kez (futbol)tribunlerde Eskisehirspor taraftari yapmistir cunku ben daha hic bir baska takimlarda gormedim.
Ama benim nedense gucume gidiyo, trabzon veya fenerbahce espanayi kullandigi zaman,

Bence biz eskisehirsporlu taraftarlar olarak en iyisini yapip, ve Espana ya sahip cikmak ozaman belli olur, espana kimin oldugunu.

Bu arada baska beste/tezahuratlar dusunulse guzel olur hep aynisinda kalmamaliyiz......
Baska takimlar calacaksa tezahuratlari bizden calsin baskalarindan degil .!

PS: Aklima bir sey geldi, Simdi biz bu Espanaya ille sahip cikacagiz diyorsak, Bence buyuk bir pankart yapip, uzerine "ES ESPANA BIZIMDIR TA**AKLAR SIZIN" . Bence cok guzel olur, (tam espanayi yaparken acilirsa super olur ?Big%20smile)

Yukarı
dangerofayder Liste gör
Deneyimli Yazar

MURAT
Yer: TAKKALI
  Alıntı dangerofayder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 01:37
espana beste yapmamız %100 şart...
HERKEZİ BEKLİYORUZ GRUBUMUZA...
DİŞE DİŞ KANA KAN ANTİ CİNCON
http://www.facebook.com/group.php?gid=155195992392&ref=nf#/group.php?gid=155195992392&ref=nf
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 01:44
 Espana çalmakla yapmak ayrı birşey.Bugun Trabzonlular ilk devre yaptılar 2. devre seyretmedim bilmiyorum.Fenerliler sadece çalıyorlar onuda Guiza gol atarsa.Çalmakla yapmayı karıştırmayın bunlar çok farklı birşey olduğu gibi espana müziği bizim kendimize has olan bir müzik değil,İspanya ile bütünleşmiş  olan bir müzik dünyanın her yerinde duymanız mümkün.Bizim mehter marşı gibi.
S.nalbant
Yukarı
mr26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Emre Hoca
Yer: Turkey
  Alıntı mr26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 01:45
Yarın dosta düşmana gösteririz Espana nasıl yapılırmış!
"Gerçekçi olun,imkansızı gerçekleştirin"
Yukarı
es_PaSHa Liste gör
Deneyimli Yazar

Kadir Cem AKBAY
Yer: Bursa
  Alıntı es_PaSHa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 02:19
Alıntı yapılan dangerofayder

espana beste yapmamız %100 şart...

valla kardeş ben KONKŞ. atfen yazmıştım bir beste ama malum konya maçının gerginliğinde tribünde söyleyememiştik... ben buraya espananın üzerine yazdığım o sözleri ekliyim belki değiştirip daha güzel birşey yazanlar olur...

Aşkındır bizi yaşatan
Konyada (hayatta) ayakta tutan
Senin iste geliriz biz
Her zaman peşindeyiz

(temponun yavaş olduğu nakarat)

Gel dedinde gelmedik mi?
Sev dedinde sevmedik mi?
Uğrunda herşeyi
Birer birer yitirmedik mi?

(temponun hızlandığı nakarat)

Esesim, efsanem benim
Tek aşkım tek gerçeğim...

(tekrar temponun yavaşladığı yerdeki sözler)
Yukarı
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 03:21
bence espana ya beste cok sacma gibi geliyor bana
Yukarı
es_formen Liste gör
Deneyimli Yazar

MESUT
Yer: rusya-sochi
  Alıntı es_formen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2009 saat 07:59
espana'yı ilk duyduğum gün bandonun yanında kolum kopmuştu atkı sallamaktan.neden bilmem çok sevmiştim halada öyle.eve gelir gelmez ,espanayı benimsemek topiğini açma gereği duydum.geldiğimiz bu günde bakıyorum ki herkes sevmiş ve benimsemiş.trabzon,fb öteki beriki hiç farketmez bizim kadar iyisini yapacaklarını hiç sanmam çünki bir ayrıcalık var;türkiye liglerinde ve bir çok ülkede hangi futbol takımının bandosu var.üstelik bu işe gönül vermiş,takımına bir kızı sever gibi sevdalı?
biz eskişehirspor taraftarı değil sevdalısıyız bence.güzel olanı yapmak için herkesin birlik beraberlik içinde olduğu kaçtane tribün vardır acaba.nasılki tribünde olan en küçük olumsuz hareket hepimizi üzüyorsa;güzel olanda mutlu ediyor değil mi?
beste konusuda sanırım uygun olmaz.espana bandoyla güzel.yapılması gereken geçen yılki trabzon maçı gibi herkesin iştirak etmesini sağlamak.
krasny molnya
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 27282930>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır