eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Fenerbahçe:3- Eskişehirspor:0 (FTK)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
it was 1965 Liste gör
Yazar

Ufuk
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı it was 1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 08:25
Şimdi sırada (geçen hakkımızı mükemmel savunmuştu!!! ) Gültekin güvensoyda..Namı diyar Eski ankara fenerbahçeliler derneği başkanı..Yaşanan olaylara karsı federasyona bıseyler soyler ınancındayım :) aziz abisi ni kızdırmadan..Tabi büyük başkanımızda!!! 4 buyukler olmasa nasıl hasılat elde ederdık ıyıkı onların macları var dıyen buyuk baskanımızda sessız kalmaz kaanatındeyım :) !!! hale bak be...
Geçmişini unutan,Küçük planlarla bugünü kurtarmaya çalışanların,geleceği olmaz...
Yukarı
Abdullah Palaz Liste gör
Deneyimli Yazar

S.F.
Yer: İstanbul
  Alıntı Abdullah Palaz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 08:51
emre kırmızı kart görene kadar ortaya koyduğumuz oyun benim izlediklerim arasında sezonun açık ara en iyi oyunuydu. ilk kez takımı hücum ederken bu kadar organize ve etkili gördüm. kırmızı karttan sonra baskımız sürse de pozisyon üretemedik. fenerbahçe ilk yarıdaki ilk ve tek pozisyonunda gol ile sonuçlandırdı. ikinci yarı tamamen oyundan düştük bunda poljak'ın beklenen katkıyı yapamamasının da etkisi var. yine de sezon başındaki olumlu futbolununun kredisi sebebiyle çok yüklenmemek gerek.
yeni transferlerden emre konusunda yorum yapamayacağım ancak batuhan ve el saka'nın takıma katkı sağlayacağı aşikar. batuhan'nın oyunun içinde biraz daha fazla olması gerekiyor, ki rıza hoca'nın en iyi yaptığı şeyin oyuncularına mücadele etmeyi öğretmesi olduğunu düşündüğümüzde 4-5 hafta içerisinde bu sorunun da çözüleceğini düşünüyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=nmLL84pvtOA
Yukarı
haşhaşlı Liste gör
Yazar

gökhan
  Alıntı haşhaşlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 09:16

eskişehirspor verilmeyen gol ve haksız kırmızı kart sonrası demorolize olup oyundan kopmuştur atak bir futbol malesef sergilememiştir akşam maçtaydım taraftarımızın maça olan ilgisizliği ayrı bir üzüntü tabiki  gelenlerin ayaklarına sağlık ama biz çok yalnız bırakılıyoruz istanbulda ,burada yaşayan eskişehirli sayısı hiçde küçümsenmeyecek kadar ama ilgisizler dün akşam bi avuç taraftar tezahurat yapma çabası içerisindelerdi ama bi ahenk  yakalanamadı vesselam takımda taraftarda sönüktü

haşhaşlı
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 09:25
Lig tv ye bende bi msj yolladım aslında cok kaba tabirler kullanmak istiyordum ama ne olursa olsun bizim gibi sadece takımına bağlı buyuk ESES taraftarına yakışmıyacagını düşündüm.gönderdiğim msj altta

Sizin yayıncılık anlayışınızı kınıyorum dünkü fb-eses macından once ve mac esnasında arasında bir kere bile eses taraftarını göstermemeniz sizin ayıbınızdır.Şansal bey tarafsızız derken pekde doğruları söylemiyor onca yol katedip eses imizi destekleyen taraftarımıza tskler.Biraz saygı lütfen acaba merak ediyorum bu mailime bi cevap yazacakmısınız pek zannetmiyorum ama bi cevap yazar iseniz bir mazaret bildirirseniz gerçekten çok şaşırırım.
...
Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
  Alıntı hutemel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 09:29
Maçı iki bölümde incelemek doğru olur herhalde kırmızı kart ve sonrası 26. dakikaya kadar oynayan takım Eskişehirspor gol kaçıran, pas yapan, pres yapan mücadele eden. Kırmızı karttan sonra ise hemen  gelen gol takımın düzenini alt üst etti sonrası malum.Ligin ikinci yarısı için transfer edilen futbolcuların takıma uyumu ve katkıları gerçekten sevindirici. Maçlara olan motivasyonda üst düzeye çıkarılırsa rahat bir ikinci yarı seyrederiz.
önce eses sonra eses
Yukarı
eseslix Liste gör
Yazar

ÜMİT
  Alıntı eseslix Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 09:32

2. yarı öncesi yine rezalet devam ediyor anlaşılan hakemler 2. yarıya hazır değil

bizim başkan veya yöneticiler bu hafta içi fb maçında yaşanan hakem hataları için nasıl bir açıklama yapacaklar merak ediyorum

tek ses tek nefes şampiyon ESES
AYDER & NEFER & KIZILCIKLI
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 09:38
Bide macla ilgili bir değerlendirme yapmak istiyorum.mac 11 e 11 oynansa kesin yenerdik hakemler sağolsunlar çok formdalar gene ; benim söylemek istediklerim rıza hoca ya hoca ya karşı olan biri deilim fakat bu kadar cok adam kayırması beni sinirlendiriyor emre özkanı oynattı güzel hoş ama o dakkadan sonra yaptığı değişikliğe hayret ettim ahmet sağlam gibi bir adam varken kalkıp serkanı alması oda olmadı takımda ayagında top tutup rakip sahaya taşıyabilen belki tek topçumuz bülenti çıkarması (bülente de ayrı bir gıcıgı var galiba her mac onu cıkarıyor) takımdaki iyi oynayanlardan biri olan emre toramanı cıkarıp poljak ı alması ve o poljak a 45 dk dayanması (ben olsam aldığım gibi geri cıkartırım oyle umursamaz bi top oynanırmı yafs) ve son olarakda selçuk alibazı 80 kusuruncu dk ya kadar yanında tutması (zaten yeniliyorsun al bari çocuğu erkenden oyuna biraz kendini göstersin ) rıza hocanın hataları ve kendi adamlarına olan zaafiyeti olarak görüyorum.
Rıza hocanın kesinlikle takımda uzun vadeli kalması gerektiğine inanıyorum fakat hatalarından biraz dersler cıkarması gerekli.
...
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 09:39
Maç geneli Gerçek Şu

EsEs:%49 (10 kişi ile)
Federasyon Bahçe:%51 (14 Kişi ile hakemler dahil)

Demek şu ki; Eğer Allah nasip ederde hameklerde izin verirse 11 kişi ile fb maçını 90 dakika tamamlarsak sanırım sonuç lehimize olur. Ama bu hakemlerle değil 90 dakika lig bitmez gibi
Yukarı
rbicer Liste gör
Deneyimli Yazar

remzi biçer
  Alıntı rbicer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 09:50
Maçın ardından akılda kalanlar:
-Taraflı tutum sergilemeye devam eden,tüm takdir haklarını karşı takım lehine kullananOuchAngry sözde hakem triosu,
-90 dakika boyunca susmayan (ERDAL Hoca eşliğinde) ve farkını haykıran taraftarımız.
-Bitmek tükenmek bilmeyen karşılıklı yakışıksız küfürler,
-fener tarafına hiç yakışmayan ve değerlendirilmeyen ISITICILARI dahi bulunan  muhteşem bir stad.Clap(bizim yöneticilerin gözüne gözüne)
HOP HOP HOP
GÜM GÜM GÜM
KIRMIZI ŞİMŞEK
HEY HEY HEY
Yukarı
tcyx Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih Çavdar
  Alıntı tcyx Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2009 saat 09:55
her ne kadar gazozuna oynansa da es es'imin yine bal gibi harcandıgı bir maç oldu, iki hafta once federasyona yürüyen taraftarların bundan sonraki eylem planları toplu intihara dönüsmek üzere. iddiamız olmayan maçta, gittik takımımızı destekledik, maçtan sonra tribüne cagırdık alkısladık, eskişehirde insan gibi karsılanan fenerlilerden, toplu halde küfür yedik ama sallamadık, fenerbahce seyircisinin çapını ogrendik, bu takıma, bu tarihe, bu stada bu taraftarın yakısmadığını, aziz yıldırımın, taraftarlarını neden sevmediğini bir kez daha anladık. takımımızın 11 kişilik oyunundan çok umutlandık, batuhanı, haksız yere atılana kadar emre'yi cok begendik. 10 kişi kalınca takımın moralinin bozulmasını, oyunu bırakmasını üzülerek izledik.

bir de adamlar stadın her tarafına ufo döşemişler, alışmamışız kat kat giyinip içerde piştik, montları bırakacak vestiyer aradık. 25 milyon lira verip hazırlık maçı izledik.
Fatih Çavdar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır