eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

UNİESES-tanışma

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 121314
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
NegRO_26 Liste gör
Yazar

Levent ERGÜLER
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı NegRO_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2008 saat 01:09
öncelikle herkese iyi geceler...bende 3 eylülden sonra inşallah bir ünieses olacağım EStanbul Teknik Üniversitesinde okuyacagım... okul hakkında ve EStanbul hakkında tüm ordaki abilerimin ve özellikle İTÜ'lü abilerimin yardımlarını bekliyorum...özele mesaj atarsanız sevinirimx26
BKaldırıŞ

Sensiz İstanbul'a DÜŞMANIM..!!
Yukarı
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Turkey
  Alıntı Tulpar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2008 saat 01:41
Öncelikle herkese merhaba. Bu sene Kırıkkale üniversitesinden Anadolu Üniversitesi Basın Yayın bölümüne dikey geçiş yaptım. Fakat bu sene hazırlık okuyacağım. Aranızda olmaktan mutluluk duyacağım...
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
fatalrhymer85 Liste gör
Yazar

Fatih
Yer: Ankara,ESES
  Alıntı fatalrhymer85 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2008 saat 03:07
Fatih YILMAZ
Kara Harp Okulu 2'nci sınıf

Ankarada'ki her maçta tribünde olucam tabi diğer ESES taraftarı kardeşlrimle beraberSmile
ESKİŞEHİRSPOR_-_BOZÜYÜKSPOR
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2008 saat 23:38
sevgili arkadaşlar, üniversite hayatınızın başarı ile geçmesini temenni ediyorum. bulunduğunuz yerlerde ünieses ve diğer eses oluşumlarına elinizden gelen desteği vermenizi sizlerden bekliyor ve yüksek eskişehirsporluluk ahlakına sahip üniversiteliler olarak bizleri temsil etmenizi diliyorum.
eskişehirdeki üniversiteli arkadaşlarımızın www.uniese.org sitesini takip etmelerini ve yapılan etkinliklere, katılım göstermelerini rica ederken, en yakın  katılım göstereceğimiz, destek vereceğimiz etkinliğin 27-28-29 tarihleri arasında stadyumun orada kan bağışı olacağını da hatırlatırım.    
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
bbeerrkkaayy Liste gör
Yazar

Berkay
Yer: Kapalı Sağ !
  Alıntı bbeerrkkaayy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2009 saat 14:19

Koç da okuyan ya da sarıyer taraflarında olan arkadaşlar varmı ?

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 121314

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır