eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Filistin için Ortak Duruş

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 272829
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2009 saat 01:50
Alıntı yapılan şimşek65

Alıntı yapılan winterwind

Başbakanımızı onurlu duruşundan ve Şehit ,gazi olmuş filistinlilerin hakkını bebek katillerinin yüzüne cesurca haykırmasını haklı buluyor ve tebrik ediyorum.
darısı bizim öz şehit ve gazilerimize,pardon başbakanın deyimiyle kellelerimize...
Net olarak Clap 
+ nokta...
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2009 saat 03:27
Bunların hepsi şovdu şov.Bunu anlamıycak kadar aciz insanlar var...
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
  Alıntı samich_backtash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2009 saat 04:41
Shimon Peresin özür falan dilediği yok..bizim yalama medyayı okuyup gururlananlar var; özür dilediler bizden falan diye.adamlar açıklama yaptı özür dilediğimiz yok sadece öyle bir olay yaşadığından dolayı üzgünüz dedi.bizim goygoycu medya nasıl çevirdiyse artık..sorry ayrı apologize ayrı..girin internete bakın uluslararası sitelerden..adamların telefon konuşmasının dökümünü verdiler açıklamasını son kısmı;
Peres' office issued a statement insisting that the words "I'm sorry" were never spoken by the president.

http://www.haaretz.com/hasen/spages/1060289.html

Peres said he and Erdogan did not take the spat personally.

"I called him up and said, yes, it's nothing against you, nothing against Turkey. We consider you as a friend," Peres said. He said Erdogan reciprocated.

Although there was no mention of an apology, Peres said there was a polite exchange between the two leaders.

"I didn't take it personally. I didn't go for a personal fight. I answered unfounded accusations. It was my duty. And they didn't change my mind," he said.

http://edition.cnn.com/2009/WORLD/europe/01/30/davos.erdogan.peres/index.html

http://www.groundreport.com/Politics/Israeli-refuse-regret-to-Turkish-PM_1

rtenin yaptığı hareketten dolayı bazıları gibi gururlanmadı diye vatan haini, rte yi çekemeyen (neyini çekemeyeceksek), vahşet yanlısı gibi şeyler deniyor..

ben demiyorum ki iyi yaptı kötü yaptı.ben demiyorum ki israil haklı..ama bak nasıl sistematik işliyor herşey.bi olay arkasından davos fatihi karşılamalar sonra özür dilediler bizden diye çığırtkanlık yapan haberler, gelir gelmez davos ile ilgili soruların arasına bile seçim muhabbetini karıştıran başbakan...zannetmiyorum ki şimdi ülkeler arası kriz olsun ortam gerilsin herşey yine rayında devam edicek onlarda oturdukları koltukta oltaya gelenleri gevrek gevrek gülerek izleyecek..

ben filistin halkının yanındayım; hamasın, israilin, ülkemi soyanların değil, 1,5 milyon sivil ıraklıyı öldüren "abd askerlerinin evine sağ sağlim dönmeleri için dua ediyorum" diyen boşbakanın değil....

kusura bakmayın ama ben bu adam ağzıyla kuş tutsa inanmam.hayatımı kurtarsa kesin bir çıkarı vardır...
http://www.youtube.com/watch?v=feWNvbXrz3s&feature=related
SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
semihk Liste gör
Deneyimli Yazar

semih
Yer: Turkey
  Alıntı semihk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2009 saat 18:05
abd başkanı önünde iki büklüm olmuş bir başbakan yerine bizi hiçe sayanlara karşı rest çekmeyi bilen bir başbakan görmek güzel oldu.
orada şov yapıldığından ve önceden planlanmış bir düzmece olduğunu falan söyleyenler var ama dikkatli izlendiğinde olay çok ani gelişmiş ve pek de önceden planlanmış gibi durmuyor.
millet ve devlet olarak her zaman  zalimin karşısında mazlumun yanında olmuşuz.. biz buyuz.
Başkalarının kusurlarını görmeye başladığın an, kendi kusurların için aynanın karşısına geçmen gereken andır.
Yukarı
serhattunga Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
  Alıntı serhattunga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2009 saat 18:59
  Başbakanın tepkisi yerinde olmuştur.Türkiye Cumhuriyetinin başbakanına yapılan terbiyesizliğe öyle veya böyle tepki verilmeliydi.
  Ancak , mazlumların yardımna koşalım ama sünni ve şii diyerek birbirine düşman olan , içlerindeki bir avuç yahudinin esiri olan araplara arabulucu olmaya çalışmayalım.Sevilmediğimiz bir bataklıkta ancak sivrisinek oluruz.
Varlığım , Türk varlığına feda olsun !
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2009 saat 19:28

Sn.Dr Yıldıray; Siz mevzuyu başka yerlere çekip demogojiye sürüklüyorsunuz.Ne yani Başbakanı bu durumda tebrik etmemizin sakıncasımı var.Tek tipmi düşünelim.Herkesin yorumuna saygım var benim.Sadece İsraile ayıp oldu deyip içimizdeki İsrailden çok israillilere saygım yoktur.

Havadan nem kapmaya gerek yok.Eğerki Başbakan sessiz ve tepkisiz kalsaydı bu defa pısırıklık yaftasını boynuna asacaklar kuyruğa girecekti.
Tebrik ettik hepsi bu.Yapmamalımıydık?
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2009 saat 19:33
Bu çok kötü hareketler karşısında Başbakan'ı tebrik ediyorum.Bu hareket Başbakan nezdinde Türk Halkına yapılmıştır.O da gerekeni yapmıştır.

Yalnızca bir şey söyleyeceğim.Keşke Başbakan R.T.Erdoğan ingilizce konuşabilseydi.Çünkü kulaklıktan çevrilene kadar bir sürü zaman geçiyor.İngilizce konuşabilse anında karşılıklı bir konuşma yapabilirdi.
Yukarı
tatarserdar Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
  Alıntı tatarserdar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2009 saat 19:39
bu olanlar show du sistematik sekilde bu olay buraya cekildi diyenlerin ardında baska sebepler ararım bi takim imedyanın yaptıgını burada bagzı arkadaslar yapıyo o arkadaslara sunu soyleyim basbakan israilden özürde dilemelimi :)))
üc buyuk yok Tek buyuk var oda tarihiyle taraftarıyla ES_ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 272829

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır