eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Filistin için Ortak Duruş

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 29>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Online Durum: Offline
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2009 saat 15:09
başımıza çuval geçirirken neredeydin demezler mi adama???
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
sezginsecil Liste gör
Deneyimli Yazar

Sezgin Seçil
Yer: Eskişehir
  Alıntı sezginsecil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2009 saat 16:13
Alıntı yapılan tcatu

Alıntı yapılan eroncel

İsrail Cumhurbaşkanı telefon edip özür diliyor.Biz hala kendi Başbakanımızı eleştiriyoruz. Nereye gidiyoruz acaba merak ediyorum.Neyse ...

Özür dileme olayı olmamış bugun israil cumhurbaskanı özür dilemedim dedi.
Telefonda konustuklarını üzgün oldugunu söylemiş,basbakan da moderatöre tepkili olduğunu anlatmış.

Evet , sadece Erdoğan'a ve Türkiye'ye saygı duyduğunu söylemiş , herhangi bir özür dilememiş.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2009 saat 16:34
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Filistin'e gerekli tepkinin verildiğin sanıyorum.Artık abartıyoruz.Kendi iç meselelerimizi halletmeliyiz.Ortada bir terör sorunu var.Bizim böyle bir sorunumuz var iken Filistine bu kadar zaman harcamamız doğru değil.....

Aynen katılıyorum . Dün akşam Siyaset Meydanı'nda emekli albay Sn. Erdal Sarızeybek'i dikkatle dinledim adam çok doğru konuştu . Ülke olarak çok ciddi sorunlarımız varken enerjimizi Ergenekon'a ve başka işlere harcamamız çok yanlış dedi . Sevr'in yeniden canlandırılmak istendiğini , Ermeni soykırımı iddasını , Kuzey Irak'ta kurulan ve tanınmayı bekleyen Kürt devletinin kurdurulmaması gerektiğini , Kıbrıs'a gerekli hassasiyetin gösterilmediğini , Kerkük'te yaşayan soydaşlarımızın bskı altında olduğunu söyledi . Bunlardan kimsenin bahsetmediğini son 1-1,5 yıldır varsa yoksa Ergenekon konuşulduğunu bu nedenle düşmanlarımızın bu süre zarfında güçlendiğinden bahsetti . Haklı değil mi sizce ? Sayın başbakanı eleştirmiyorum dünkü tepkisinden dolayı çünkü haklı idi ancak daha ciddi sorunlarımız varken Filistin olayına ve Ergenekon'a çok fazla vakit harcıyor . Daha öncelikli konularımız ve sorunlarımız var bizim .
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2009 saat 17:39
Ben burada Akp nin bu olayi kendi cikarina kullandigina inanalardanim.Cünki  secim öncesi oy kaybetmeye baslamis bir partinin böyle bir olayi veya böyle bir konusmayi  Filistin degil kendi cikari icin yapabilecek  bir kurulustur .Olaylar patlak verdiginden beri neredeyse kayde deger bir tepki vermeyen parti simdi arslan kesilmesinin altinda olsa olsa kendi cikari vardir.En güzel örnegide sabaha karsi neredeyse coluk cocuk tüm destekcilerinin havaalanina  karsilamaya  gelisi  Fatih Sultan Mehmet  Istanbulu fehtettiginde bile böyle girmemisti.Ama baliklar hemen oltaya olayi .Sayin Erdogan  iyi bir sovmen fakat kötü bir parti baskani ...........
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2009 saat 18:23
Erdoğan açıkça rol yaptı.BOP'un eşbaşkanı olan birinin israille temasları kesmeyen birisi..Abd yıllardır müslüman öldürüyor o zaman sen nerdeydin diye sorarlar adama?O zaman nerdeydi bu onur..Erdoğan'da zaten söyledi tepkim moderatöreydi diye abartmaya gerek yok yani..Lafla peynir gemisi yürümez
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2009 saat 18:26
Alıntı yapılan ES_Kadir

Filistin'e gerekli tepkinin verildiğin sanıyorum.Artık abartıyoruz.Kendi iç meselelerimizi halletmeliyiz.Ortada bir terör sorunu var.Bizim böyle bir sorunumuz var iken Filistine bu kadar zaman harcamamız doğru değil.....

Aynen katılıyorum . Dün akşam Siyaset Meydanı'nda emekli albay Sn. Erdal Sarızeybek'i dikkatle dinledim adam çok doğru konuştu . Ülke olarak çok ciddi sorunlarımız varken enerjimizi Ergenekon'a ve başka işlere harcamamız çok yanlış dedi . Sevr'in yeniden canlandırılmak istendiğini , Ermeni soykırımı iddasını , Kuzey Irak'ta kurulan ve tanınmayı bekleyen Kürt devletinin kurdurulmaması gerektiğini , Kıbrıs'a gerekli hassasiyetin gösterilmediğini , Kerkük'te yaşayan soydaşlarımızın bskı altında olduğunu söyledi . Bunlardan kimsenin bahsetmediğini son 1-1,5 yıldır varsa yoksa Ergenekon konuşulduğunu bu nedenle düşmanlarımızın bu süre zarfında güçlendiğinden bahsetti . Haklı değil mi sizce ? Sayın başbakanı eleştirmiyorum dünkü tepkisinden dolayı çünkü haklı idi ancak daha ciddi sorunlarımız varken Filistin olayına ve Ergenekon'a çok fazla vakit harcıyor . Daha öncelikli konularımız ve sorunlarımız var bizim .

Siz nasıl insansınız anlamıyorum.Orada yüzlerce çocuk,bebek katlediliyor siz yok akp prim yapıyormuş,yok vakit harcanıyormuş,yok abartılıyormuş diye yazıyorsunuz.Orada katledilen insanlara biraz saygınız varsa bari hiçbirşey yazmayın.
Yuh be insanlık ölmüş.
Bunun ne parti ile ne de iç sorunla alakası var.İnsanlık onuru için,orada öldürülen insanlar için hiç mi vicdanınız sızlamıyor.
İnsanların evlatları kimyasal bombalarla yakılıyor.Siz uyuyun.Varsa yoksa kendi rahatınız.

Yukarı
ceyhad Liste gör
Usta Yazar

cihad uyanusta
Yer: Tunceli/Hozat
  Alıntı ceyhad Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2009 saat 18:55
Alıntı yapılan blackandred

Alıntı yapılan ES_Kadir

Siz nasıl insansınız anlamıyorum.Orada yüzlerce çocuk,bebek katlediliyor siz yok akp prim yapıyormuş,yok vakit harcanıyormuş,yok abartılıyormuş diye yazıyorsunuz.Orada katledilen insanlara biraz saygınız varsa bari hiçbirşey yazmayın.
Yuh be insanlık ölmüş.
Bunun ne parti ile ne de iç sorunla alakası var.İnsanlık onuru için,orada öldürülen insanlar için hiç mi vicdanınız sızlamıyor.
İnsanların evlatları kimyasal bombalarla yakılıyor.Siz uyuyun.Varsa yoksa kendi rahatınız.

bunun insanlıkla bir alakası yok gereken tepkiyide desteğide hiç bir ülkenin hiç bir milletin yapmadığı kadar yaptık.

ama fazlada abartmamak gerek bende öyle düşünüyorum filistindeki çocuklar için üzüldük ağladık ama gerek tepkiyide desteğide verdik

ama artık biraz da kendi ülkemize bakmamız lazım küresel mali krizden bizlerde etkileniyoruz her gün binlerce kişi işsiz aşsız kalıyor onlarca işyeri iflas ediyor

üstüne üstlük bir de son zamanlar içinde artan
tecavüz - sapıklık - çarpık ilişki - cinayet
sorunlarınada çözüm bulmamız lazım

her gün daha önce duymadığımız anlam veremediğimiz garip garip haberler okumaya başladık herkez farkında değilmi
bu millet bu devlet nereye gidiyor dememiz lazım

pkk sorununu zaten söylemiyorum yıllardır bitiremedik

şimdi filistine destek olmayalım demiyorum zaten yapabileceğimizin çok fazlasını yaptık ama filistinlilere üzüleceğiz derken kendi halimize üzülmeyelim sonra

saygılarımla....
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
umutugur82000 Liste gör
Yazar

umut
Yer: Turkey
  Alıntı umutugur82000 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2009 saat 19:17
memleketi sat ona buna israillilere sonra çık davos bitmiştir siz anca adam öldürmeyi bilirsiniz falan...hepsi göz boyamadan ibaret başka hiç bişey değil.ne güzel dünya be !!!
Biz Sevilmek için Sevmedik
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2009 saat 19:32
Başbakanımızı onurlu duruşundan ve Şehit ,gazi olmuş filistinlilerin hakkını bebek katillerinin yüzüne cesurca haykırmasını haklı buluyor ve tebrik ediyorum.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2009 saat 20:04
başbakan davos zirvesinde sinirden gerilmiş, patlama noktasına gelmiş moderatör bi yandan perez biyandan tahrik ediyor bazı arkadaşlarda çıkmış kendi çıkarına kullandı diye yorum yapıyor. sanki o anda durum değerlerndirmesi yapabilecek bi konumdaymış gibi. seversiniz sevmezsiniz bunu bikenara bırakın. yapılması gereken, verilmesi gereken tepki verilmiştir. belki sert olmuştur,duygusal olmuştur ama yapılması gerekiyordu. şu ülke neder, bu kızarmı, menfaatelerimize tersmi diye düşünmeyi bazen bikenara koymalıyız ve dik durmalıyız. biz TÜRK milletiyiz gücümüzün farkında değiliz. uzun zamandır buna ihtiyacımız vardı ve inşallah dik duruşun devamı gelir. şuanda siyasette erdoğanda dahil 1 tane başarılı siyasetçi görmüyorum ve desteklediğim hiçbir parti yok ama doğrunun yanında olmayı bilmeliyiz. bukonulardada bütünlük sağlayamazsak vay halimize. sonuçta savunan bizim başbakınımızdır ve bizi temsil etmiştir, partisi önemli değil.  hernekadar çok uzak olsada umarım Türk devletleri-İslam devletleri birlik olmayı öğrenirler. kendi adıma başbakınımızın arkasındayım, tebrik ediyorum...
ES-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 29>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır