eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Filistin için Ortak Duruş

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 29>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Online Durum: Offline
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2009 saat 00:38
Big%20smile Tcatu kimse yahudileri chp destekliyor demiyor.Sadece  neden israille ilişkileri kesmiyorsunuz diyorlar.Bugun olanlardan sonrada başbakana bir sürü yakıştırmada bulunuyorlar.Örn.Kasımpaşa kafalı.Bunu yapanlar ismi geçen partililer.Bu yüzden o benzetilme yapıldı.
S.nalbant
Yukarı
tcatu Liste gör
Deneyimli Yazar

ÇAĞLAR
Yer: Turkey
  Alıntı tcatu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2009 saat 00:40
Alıntı yapılan wolfalone38

bu yahudileri savunanlar ya cahil ya CHP Lİ YADA YAHUDİ bunlara dikkat

evet demiyor Wink
benım demek istediğim bir kaç insanın görüşü ile chp değil herhangi bir parti yada kurumu kapsayarak bölücük bu forumda hoş değil.

EFSANE GERİ DÖNDÜ!  
Ama Açık Hala Açık......

Yukarı
boğazınşimşeği Liste gör
Yazar

Şeref ÖNCEL
  Alıntı boğazınşimşeği Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2009 saat 00:41
Helal olsun başbakana bu zalimlere en iyi cevabı verdi.
Yukarı
körf_es Liste gör
Yazar

ahmet
Yer: gölcük/KKŞ
  Alıntı körf_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2009 saat 00:42
filistinlileri müslüman kardeşlerimizi acımasızca canice öldüren devletin baskanına bunlar az bile biri bunu coktan israile yapmalıydı ve bunu basbakanımız yaptı ben takdirle karsılıyorum ara sıra chavez ahmedinejad uslubu takınmakta fayda var BİZ BÜYÜK OSMANLI TORUNLARIYIZ.
alayına isyan ölümüne ES-ES
KKŞ
Yukarı
sezginsecil Liste gör
Deneyimli Yazar

Sezgin Seçil
Yer: Eskişehir
  Alıntı sezginsecil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2009 saat 00:47

Ben , Yahudiler(!) ile ülkenin savunma sanayii gibi konularında iş birliği yapan bir adam tanıyorum. Bu adam , aynı zamanda Büyük Ortadoğu Projesi'nin (BOP) eş başkanı ama kendisi dediğine göre Rizeli ve Türk yani Yahudi değil , AKP kurucusu ve dolayısıyla CHP'li de değil , bu devleti yönettiğine göre de cahil olduğunu sanmıyorum.

Benim dini inanışıma göre , her insan Allah'ın kuludur. Yahudiymiş ,  Hristiyanmış , Budistmiş beni ilgilendirmez. Bunları yargılayacak varlık ben değilim. O yüzden İsrail Devleti'ni yöneten ve dini farketmeksizin binlerce sivilin ve özellikle çocukların katili yöneticilerin suçunu bütün Yahudilere yaymak bana göre değil. İsrail Devleti'nin Gazze'de sürdürdüğü politika bana göre insanlık suçudur ama yeryüzündeki bütün Yahudileri bu suça ortak etmek bence doğru değildir. Tabi bunlar benim görüşlerim.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2009 saat 00:53

özür dilerim recep tayyip kurban olurum sana davos duruşuna
benim gibi devrimcileri bile bitirdin .

bu yahudileri savunanlar ya cahil ya CHP Lİ YADA YAHUDİ bunlara dikkat
Sen ne diyorsun kardeşim AngryAngryAngry
yazmış olmak için yazıyorsan yaşının olgunluğuna asla yakışmıyor,Adam taa Davos'dan taa buraya oynuyor yani tribünlere oynuyor ve sazan gibi takılanlar hiçde gecikmiyor.Siz kendinizi devrimci,demokrat görüp işi bitiriyorsanız bende ırkçı kafatasçı olayımConfused
Kardeşim kim savunmuş terörist bir ülkenin saldırgan politikasını onu gösterirmisin.
Kendin ne olmuş isen, sonra başka olmuşsun kimseyi bağlamaz, ama yazarken daha dikkatli olman gerekiyorShocked
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
boğazınşimşeği Liste gör
Yazar

Şeref ÖNCEL
  Alıntı boğazınşimşeği Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2009 saat 00:53
Yıllardır süregelen anlaşmalar var, dış politika var ve orada yapılan bir insanlık suçu var. Tabi tüm yahudileri kimse suçlayamaz. Ama başbakanın onurlu duruşunada bari saygı gösterin.
Yukarı
körf_es Liste gör
Yazar

ahmet
Yer: gölcük/KKŞ
  Alıntı körf_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2009 saat 00:54
Alıntı yapılan sezginsecil

Ben , Yahudiler(!) ile ülkenin savunma sanayii gibi konularında iş birliği yapan bir adam tanıyorum. Bu adam , aynı zamanda Büyük Ortadoğu Projesi'nin (BOP) eş başkanı ama kendisi dediğine göre Rizeli ve Türk yani Yahudi değil , AKP kurucusu ve dolayısıyla CHP'li de değil , bu devleti yönettiğine göre de cahil olduğunu sanmıyorum.

Benim dini inanışıma göre , her insan Allah'ın kuludur. Yahudiymiş ,  Hristiyanmış , Budistmiş beni ilgilendirmez. Bunları yargılayacak varlık ben değilim. O yüzden İsrail Devleti'ni yöneten ve dini farketmeksizin binlerce sivilin ve özellikle çocukların katili yöneticilerin suçunu bütün Yahudilere yaymak bana göre değil. İsrail Devleti'nin Gazze'de sürdürdüğü politika bana göre insanlık suçudur ama yeryüzündeki bütün Yahudileri bu suça ortak etmek bence doğru değildir. Tabi bunlar benim görüşlerim.

gecenlerde televizyonlarda gösterildi israilliler sınırda savaşı dürbünlerle izliyorlardı ve cocuklarınada izlettiryorlardı spikerin sorularını cevaplayan isarailliler cok acımasız cevaplar veriyordu bence bunların hepsı aynı

alayına isyan ölümüne ES-ES
KKŞ
Yukarı
tcatu Liste gör
Deneyimli Yazar

ÇAĞLAR
  Alıntı tcatu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2009 saat 00:58

Başbakanımızın duruşunu eleştirmiyoruz sadece samimi bulmuyorum.

Aynı mantıkla DenizBaykalın bu zamana kadar ki sert türban tutumunu biliyoruz.Daha sonra partisine üye olarak çarşaflıları kabul etmesiyle bu sorunu çözdü mü sizce ?
Ne kadar inandırıcı geldiyse bu durum da aynen o kadar gerçekçi..

EFSANE GERİ DÖNDÜ!  
Ama Açık Hala Açık......

Yukarı
boğazınşimşeği Liste gör
Yazar

Şeref ÖNCEL
  Alıntı boğazınşimşeği Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2009 saat 01:02
Ayrıca nerede zulüm yapılıyorsa herkesin aynı duruşu sergilemesi gerektiği inancındayım.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 29>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır