eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Formula 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 111213
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
uçaksavar Liste gör
Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı uçaksavar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2011 saat 20:09
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Ölü yatırım demek için çok erkendir. Orada bildiğim kadarıyla MotoGP ve bir kaç organizasyon daha yapılıyor.

MotoGP'de yapılmıyor.
Yukarı
ESES_hell26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı ESES_hell26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2011 saat 20:13
bu pistin zaten istanbula yapılması hataydı.istanbul gibi futbolla yatıp kalkan ve de bir cok baska spor aktivitesi olan bir sehire yapılması yanlıstı.mesela süper ligde takımı olmayan ya da cok turist gelen,tribünlerin doldurulabilecegi,insanların spora ac oldugu bir sehire yapılabilirdi.misal antalya ya da izmir.istanbula yapılması baslı basına hataydı.oraya yapılmasının altında da garanti rant falan bir şeyler yatıyordur.
Yukarı
ilkeres26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İLKER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ilkeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2011 saat 20:23
Yazık 300 milyon dolar çöpe gitti artık dğünlere kiralarlar
Şampiyon görmeye yetmesede nefesim
uğrunda ölmeye değersin ES-ES'im
Yukarı
yeteneksiz_rESsam Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı yeteneksiz_rESsam Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2011 saat 22:42
benim için kafa ütülemekten başka hiç bişey değildi..motorsporuymuş nesi spor?

adam arabayı kullansın millet uzaktan öleee baksın..

birde alkol ve sigara reklamı yapmasıda işin daniskası..

bana faydası olmayan kilisenin papazını öpeyim..
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2011 saat 22:55
Alıntı yapılan yeteneksiz_rESsam

Adamlar top oynasın 90 dakika milyon dolarlar kazansın, biz stadyumda boğaz patlatalım uzaktan bakalım eziyet çekelim... Bu kilisedeki papazın bize ne gibi bir faydası var acaba ?
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
Yazar

İsimsiz
  Alıntı yeteneksiz_rESsam Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2011 saat 23:19
Alıntı yapılan Curva_Eses

Alıntı yapılan yeteneksiz_rESsam

Adamlar top oynasın 90 dakika milyon dolarlar kazansın, biz stadyumda boğaz patlatalım uzaktan bakalım eziyet çekelim... Bu kilisedeki papazın bize ne gibi bir faydası var acaba ?

LOLLOLLOL

formula papazınında futbol papazınında bize bi faydası yok ama

bu forumda olman ve tam 2467 adet mesaj yazmak için harcadığın zaman bile futbolsuz yapamayacağını gösteriyor sevgili genç dostum..
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2011 saat 00:18
Şöyle söyleyeyim ressam abi, futbol sporunu izlerken birşey öğrenmedim denebilir ancak, efsanevi F1 pilotu rahmetli Ayrton Senna'dan "Heel And Toe" sürüş taktiğini öğrendim. :) Saygılar...

http://www.youtube.com/watch?v=8By2AEsGAhU
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
Yazar

İsimsiz
  Alıntı yeteneksiz_rESsam Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2011 saat 00:41
[QUOTE=Curva_Eses]Şöyle söyleyeyim ressam abi, futbol sporunu izlerken birşey öğrenmedim denebilir ancak, efsanevi F1 pilotu rahmetli Ayrton Senna'dan "Heel And Toe" sürüş taktiğini öğrendim. :) Saygılar...

http://www.youtube.com/watch?v=8By2AEsGAhU[/QUOTE]

sen o taktiğe fazla güvenme canım kardeşim bence  

çünkü o taktikle kullanılan arabaların hepsinde bujiler meme yapıyorBig%20smileBig%20smile..

sen futboldan anlarsın anlarr hadi yeme bizi...

saygılar bizden canım kardeşim..
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eyl/2011 saat 09:13

FIA'nın açgözlülüğü Erdoğan'ı kızdırdı

Başbakan Erdoğan, Formula-1'in yarış takviminden Türkiye'nin kendi isteğiyle çıktığını söyledi!

FIA yönetiminin tavrı Erdoğan'ı kızdırdı! Formula-1 için FIA yönetiminin elde edilen tüm gelirle birlikte kendilerinden 25 milyon dolar istendiğini açıklayan Erdoğan, tüm masrafların da yine Türkiye'ye ait olduğunu söyledi. Bu şartlarda Formula-1'i Türkiye'de istemediklerini anlatan Erdoğan, Avusturya'da yapılacak olan güneş enerjisi ile çalışan otomobil için de destek sözü verdi.

İstanbul Üniversitesi öğrencilerinin geliştirdiği araç, AK Parti Genel Merkezi önüne gelerek, önce basın mensuplarına araç hakkında bilgi verdiler. Bir süre sonra da Başbakan Erdoğan, makamından inerek, parti otoparkındaki Socrat'ı inceledi ve projeyi yürüten öğrencilerden bilgi aldı.

FIA yönetiminin tavrı Erdoğan'ı kızdırdı! Formula-1 için FIA yönetiminin elde edilen tüm gelirle birlikte kendilerinden 25 milyon dolar istendiğini açıklayan Erdoğan, tüm masrafların da yine Türkiye'ye ait olduğunu söyledi. Bu şartlarda Formula-1'i Türkiye'de istemediklerini anlatan Erdoğan, Avusturya'da yapılacak olan güneş enerjisi ile çalışan otomobil için de destek sözü verdi.

İstanbul Üniversitesi öğrencilerinin geliştirdiği araç, AK Parti Genel Merkezi önüne gelerek, önce basın mensuplarına araç hakkında bilgi verdiler. Bir süre sonra da Başbakan Erdoğan, makamından inerek, parti otoparkındaki Socrat'ı inceledi ve projeyi yürüten öğrencilerden bilgi aldı.

Aracın pilotluğunu yapan İstanbul üniversitesi Mühendislik öğrencisi Serdar Zurnacı'dan bilgi alırken Başbakan Erdoğan, görüntü almak isteyen gazetecileri de araca zarar vermemeleri konusunda uyardı.

Başbakan Erdoğan, Zurnacı'ya araca nasıl sığdığını, aracı nasıl kullandığını sordu. Bilgiler alan Başbakan Erdoğan, kendisinin aracı kullanmak isteyip istemediğin sorulması üzerine, kokpitin küçük olduğunu belirterek, sığmayacağını söyledi.

FORMULA-1 Aracın nasıl çalıştığına yönelik teknik bilgiler de alan Başbakan Erdoğan, sözü İstanbul'un FIA yönetimi tarafından bu yılki Formula-1 yarış takviminden çıkarılmasına getirdi. Organizasyon için masraflar hariç elde edilen gelirin tamamıyla birlikte Türkiye'den 25 milyon dolar istendiğini aktaran Erdoğan, bu durumu kabul etmediklerini söyledi. Erdoğan şöyle konuştu: ''Biz, Formula ile anlaşamıyoruz. Ben arkadaşlara dedim ki 'biz artık formulayı kendimiz işleteceğiz'...

Bunların (güneş arabaları) yarışını orada yapalım. Oranın harcamasını her şeyini biz yaptık üstüne bir de para veriyoruz. Kalktı bu adamlar bizden bu sene 25 milyon dolar istediler. Tüm gelirler onlara ait bir de üstüne para vereceğiz. Biz dedik, 'Yok arkadaş biz vazgeçtik'. Hiç para vermeden yapacaklarsa gelsin yapsınlar. Biz parayla yapmıyoruz. Biz burayı artık kendi özel etkinliklerimiz için kullanacağız. Bu tür yarışlar için de kullanabiliriz. Özel etkinliklerimiz için kullanacağız. Oto GP'leri biz yapabiliriz. Ülke içinde de uluslararası da
yaparız.''

Milliyet

Tebrikler Sayın Başbakan Clap

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 111213

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,393 saniyede hazırlanmıştır