eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Formula 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 10111213>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2011 saat 16:08
Madem Formula 1'de yokuz pist halka açılsın, mangal yapmak serbest olsun. :)
Yukarı
EsMustafa26 Liste gör
Yazar

Mustafa
  Alıntı EsMustafa26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2011 saat 16:30
Yazık oldu.O kadar büyük paralar harcanıp yapılan yerin öyle boş kalması.Geçen seneye nazaran bilet fiyatları düşük ve izleyici sayısı daha fazlaydı ama yetmedi sanırım.İnş gelecek senelerde bize tekrar görev verirler.
Herşeyimsin ES-ES
Yukarı
EyupCelt Liste gör
Deneyimli Yazar

Eyup
Yer: ESKİŞEHİR ! ! !
  Alıntı EyupCelt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2011 saat 17:08

Çok kötü oldu bizim için .. Gerçekten ilerde tekrar İstanbul Gp Olmazsa pist için yapılan çalışmalara verilen paralara vs. yazık ..Confused 

Yukarı
brhn26 Liste gör
Yazar

Burhan
Yer: İstanbul
  Alıntı brhn26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2011 saat 17:22
pist sadece formula 1 için kullanılmıyor ama asıl amaç formula 1 yarışlarıydı kötü bir haber olmuş..
Tarihinin En Kötü Günlerinde Bile Kalplerden ve Gönüllerden Sesleniyoruz Bir Defa Değil BİN Defa ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES !
Yukarı
KEMAL YILMAZ Liste gör
Deneyimli Yazar

KEMAL YILMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı KEMAL YILMAZ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2011 saat 17:27
tamamen ölü yatırım olmuş oldu.şimdi orada insan boyunda otlar çıkar..
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2011 saat 22:46
Piste adım dahi attırmıyorlar ki. Halka açık şekilde organizasyon düzenlemeye izin verseler hadi zar zor aldın kiraları insancıl oranlara indirseler belki İstanbul halkının başlarına gelen trafik olayları azalacak. Ben ve benim yaş gurubumdaki kişilerin gazları alınmıyor. :) Sokaklarda caddelerde otobanlarda gazlamak zorunda kalıyoruz tepki çekiyoruz. otomobilimle bir kez Ankara drag yarışlarında ve birkezde izmit körfez pistinde yarışma şansı elde ettim. Körfezi kapattılar halk rahatsız oluyormuş ses duvarları eklenip yeniden açılacaktı halen bekliyoruz. İzmir pınarbaşını da halka kapadılar. İstanbul parkın kapısından geçemiyoruz zaten istedikleri kiralar yüzünden. Belki bu bir adım olabilir. Çok güzel bir pist. Seyirci, tribün açısından rezalet ancak yarışçılar için biçilmiş bir kaftan.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2011 saat 22:58
Alıntı yapılan KEMAL YILMAZ

tamamen ölü yatırım olmuş oldu.şimdi orada insan boyunda otlar çıkar..

Yapılan reklam ile kendini amorti etti, F1 Türkiye pisti...

Ölü yatırım demek için çok erkendir. Orada bildiğim kadarıyla MotoGP ve bir kaç organizasyon daha yapılıyor.
Yukarı
noutota Liste gör
Yazar

Ali Sercan YILMAZ
Yer: Türkiye/İzmir
  Alıntı noutota Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2011 saat 01:50
ölü yatırım diyemesek de verim alamadığımız kesin. MotoGP olayı da kesinleşti mi bilmiyorum ama sadece bu sene 2 Ekim'deki yarışın Japonya yerine Türkiye'de yapılması şeklindeydi. 2007 den beri bu organizasyon Türkiye'de yok. ulusal motorsporları organizasyonları yapılmaya devam ediyor tabiki... Yine de F1 ve MotoGP olmadan bu pistten tam olarak yararlandığımız söylenemez..en azından reklam açısından...
Yukarı
KEMAL YILMAZ Liste gör
Deneyimli Yazar

KEMAL YILMAZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı KEMAL YILMAZ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2011 saat 05:30
pisti 3 milyon dolara bernie eclestone aldı.istanbulpark zarar ettiği için satıldı sonrada yarış takviminden çıkarıldı.yani dünya kadar para döktükten sonra bu organizasyona seyirci cekemezsen bitersin.formula yarışları diğer spor dalları ıcın emsal olusturabılır.cunku dıger motorsporlarına formula suphesız bır referans oluyor.dıger yarıslarda bu sayede tehlıke altındadır.zaten pisti ingilize satmışlar şimdi ölü yatırım oldu.bizim ülkemizde formulaya gelen yabancı sayısı azdı zaten onlardan kazandıgımız bira parası ve otel gelirleri ılk sene guzeldı.bende ızledım ılk yarısı fakat sımdı tam bır ölü yatırıma gıder.ıngılızler pıstı guzel pazarlayabılır o ayrı yarısları yıne yaparlar onlar parayı alır benım ınsanım ıse gelen turiste anca simit satmaya çalışır işte buna yanarım.
Yukarı
tugra20 Liste gör
Usta Yazar

sefa
Yer: ankara
  Alıntı tugra20 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2011 saat 20:05
99'dan beri formula1 takip ederdim,ta ki schumi bırakanadar.eski zevki yok ,biletler çok pahalı,halkımızın fazla takip ettigi bir spor dalı degil.

yani boş yapacak birşey yok.
Diren ESES...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 10111213>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır