eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KaradenizESES Trabzon maç fotoğrafları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 7>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_eses Liste gör
Usta Yazar

AYHAN
Yer: İZMİR
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 11:21
Karadeniz ESES
Yukarı
26_eses Liste gör
Usta Yazar

AYHAN
  Alıntı 26_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 11:30

Karadeniz ESES
Yukarı
26_eses Liste gör
Usta Yazar

AYHAN
  Alıntı 26_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 11:40

Karadeniz ESES
Yukarı
Oldcity26 Liste gör
Yazar

Doğan
Yer: Es-Es
  Alıntı Oldcity26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 11:44

Maç esnasında bir ara yaptığınız tezahüratı duydum nasılda bağırıyordunuz helal olsun hepinize. TV'den net bir şekilde Es-Es sesleri geliyordu.

Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 11:58
Bu BÜYÜK taraftarı birtek saniye bile göstermeyen lig tv yönetimini kınıyorum YAZIKLAR OLSUN....
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
nezih Liste gör
Usta Yazar

Nezih Balaban
Yer: Antalya
  Alıntı nezih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 12:01
Ya sizlerle gurur duymamak mümkün mü? 1000 km den daha fazla bir mesafeden ESESimin güzel oyununun yanı sıra sizlerin tezahüratını duymak inanın insanın tüylerini ürpertiyor.Teşekkürler Trabzonda,Rizede ve civar illerde yaşayan ESESliler,ayrıca teşekkürler bu kadar yolu tepip gelen diğer deplasman fatihlerine.
MEKAN ANTALYA VATAN 26 (ANTALYANIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ)SENİ ÇOK ÖZLİYECEĞİZ EDİZ
-lido di jesolo-

Yukarı
26_eses Liste gör
Usta Yazar

AYHAN
  Alıntı 26_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 12:13

Maç günü Saat 13:00 dan itibaren yaklaşık 3 saat maçtan önce Trabzon sokaklarında atkı forma ve polarlarımızla dolaştık. Birçok Trabzonspor taraftarı yanımıza geldi dostluk fotoğrafları çekildik. Ancak maçta Trabzon 1-0 yenik duruma düşünce hatta maç 1-1 ken ferdide olsa çok küfrettiler. Bu nedenle onlarla olan fotoğraflarımızı kişisel olarak PROTESTO ETTİĞİMDEN buraya koymadım.

Karadeniz ESES
Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
  Alıntı redES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 12:26
Maç öncesi tv tribünlerimizi gösterdimi bilmiyorum ama, maç içinde hatta golden sonra 1 sn. bile göstermedi tribünlerimizi. Birçok defa seslerini tv den duydum.

Hepinize ve Eskişehir ve diğer illerden Trabzon'a giden dostlarıma teşekkürler ediyorum.
İyiki varsınız ve bende iyiki EsEs'liyim.

Ha bu arada http://foto.aa.com.tr/foto/searchArchive.do bile tribün fotomuz yok yazıklar olsun. Birde AnadoluAjansı pehhh
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
esesliburki Liste gör
Deneyimli Yazar

burak
Yer: Turkiye
  Alıntı esesliburki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 12:34
trabzonun okadar seyircisini zaman zaman susturdunuz ben macı tv den izledim kırahathane trabzonlularındı ve bir tek esesli ben vardım 50 kişinin icinde sizin sesinizi duyunca cok gururlandım yanımdaki abiye dedim işte abi eses taraftarı bu bak sesleri geliyo biz heryerdeyiz dedim tebrikler trabzon eses bende kendimi deplasmanda hissettim okadar trabzonlunun icinde :)
Yukarı
saeedES Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı saeedES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ara/2008 saat 12:47
Alıntı yapılan 26_eses

Maç günü Saat 13:00 dan itibaren yaklaşık 3 saat maçtan önce Trabzon sokaklarında atkı forma ve polarlarımızla dolaştık. Birçok Trabzonspor taraftarı yanımıza geldi dostluk fotoğrafları çekildik. Ancak maçta Trabzon 1-0 yenik duruma düşünce hatta maç 1-1 ken ferdide olsa çok küfrettiler. Bu nedenle onlarla olan fotoğraflarımızı kişisel olarak PROTESTO ETTİĞİMDEN buraya koymadım.

Sen koy abi fotolari...Bizde yok mu bu tur insanciklar? Senin dostluk fotografi cektirdigin kisiler seni gorse sana kufur edeceklerine inanmiyorum...O yuzden iclerinde temiz insanlari dusunup onlara gore kiymet vermek lazim trabizon taraftarina...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 7>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır