eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bir devre(!) bitti

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı LeeSuger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2008 saat 21:44
Forumun üyelere açık, ziyaretçilere kapalı olmasını savunan arkadaşlar ;

Kendinizi üyeliği olmayan ve güncel haberler ve takımımız hakkında bilgiler almaya çalışan kişilerin yerine koyun..Onlarında bu forumda neler yazılıp çizildiğini okumak hakkı..Yazma yetkileri olmasa da okuma yetkileri ellerinden alınmamalı..
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2008 saat 21:45
Bence buradaki temennileri yazıyorsunuz iyi niyetlede,Admin her şeyi biliyor zaten.Adam ne diyor;
-Devre bitti.
Varmı bunun ötesi...
Site sahibi olarak;
-Başkalarının yazdıkları yüzünden başının çok ağrıdığını ve uğraşamam artık diyor o kadar.
O zaman biz yazdıklarımıza daha fazla dikkat etmek zorundayız,hemde eskisinden daha fazla.

Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2008 saat 21:57
Öyle, böyle olsun demek yerine,
üyeler yazdıklarına biraz özen gösterse,
forumdaki sorunlar kendiliğinden ortadan kalkar.
# Direnmüdavim....

Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2008 saat 22:05
Öyle olmalıyız ki herkes mod zihniyetiyle yazmalı,zaten herşey yoluna girer otomatik olarak.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
grk26es Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖRKEM_KURNAZ
Yer: AnKaRa
  Alıntı grk26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2008 saat 22:08
Alıntı yapılan 26_26_26

Öyle olmalıyız ki herkes mod zihniyetiyle yazmalı,zaten herşey yoluna girer otomatik olarak.

Çok haklısın.. Sorun insanlar çözüm ise yine insanlar. Herşeyin yoluna girmesi için bütün üyelerimizin daha dikkatli olması gerekiyor. Tabi bende..Smile
SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 06:49
Az önce '' Uyarılar ve uzaklaştırılanlar '' başlığında,
sevgili BloodY inin uzaklaştırma gerekçelerini okuyunca,
aldığı önlemlerin haklılığını anladım, herkes düşünerek yazmalı.
# Direnmüdavim....

Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 11:56
Bu devre,
başka devre,
bambaşka devir.
Hayırlı olsun denir.

Smile
SmileSmile
# Direnmüdavim....

Yukarı
ogü es es Liste gör
Yazar

Şahin
Yer: Eskişehir
  Alıntı ogü es es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 12:25
Alıntı yapılan BLoodY

Trabzon maci ile , bir devre bitti.
Forumda da bir devre bitti.

Forumu bugune kadar, "ciddi buyuk ozverilerle" ayakta tutan, forum yuzunden hayat programları degisen, bugune kadar hic yasamadiklari kadar sorunla(!) ve insanla muhatap olmak zorunda kalan moderatör arkadaslarimiz ;
ne yazık ki, "hic haketmedikleri bir sekilde" maruz kaldiklari çiğ elestirilerden, kisisel egolarla mucadele etmek zorunda kaldiklarindan gorevlerinden ayrildilar.. malumunuz!

ve yine gorduk ki, bu bosluk yasanan zamanda, bu boslugu firsat bilenler oldu. ne acı.

bu devrenin bitisi ile, artik moderator arkadaslarimizin bugune kadar  gosterdigi musamahakâr ve durumu duzeltmeye yonelik yaklaşımlar artik olmayacak. cunku artik onlar yok. tek basima kaldigim icin, elimden geldigi kadar, moderasyonu kendim saglamaya calisacagim.

burda, bir konuda tum forum ahalisini uyarmak isterim.
Bu forum "demokratik" bir forum degildir.
Forum yoneticileri (ki su anda sadece ben) istedikleri sekilde, istedikleri konulara mudahele eder, istedikleri kisilerin erisimlerini engelleyebilir. bu, tartismaya acik bir konu degildir.

artik bundan sonra, ikili tartismalara mi girilir, noktali kufurler mi yazilir, hakaret mi edilir, birilerine elestiriler elestiri sinirlarini mi gecer, provakatif cumleler mi yazilir, birlikte gorecegiz.

bu konular zoruna giden arkadas varsa, kabullenemeyen "olmaz boyle sey" diyen arkadas varsa, bu foruma yazmamakta, katilim saglamamakta serbesttir. bu siteden baska siteler ve forumlar var. kimseyi zorla burada tutmuyoruz.

bu arada, "uyarı" muessesesi kalkmıştır. su saniyeden itibaren, ve geriye dönük sekilde forumdan uzaklaştırmalar yogunlukla yasanacaktir. Cunku yazar sayisini yari yariya indirmek gibi bir hedefle yola devam ediyoruz.

En büyük Mehmet başka büyük yok.Mehmet Abi sen bizim herşeyimizsin.
I love you Bloody.
Kurallar kesin.En ufak bir hatada şut.O yüzden hemen yalakalığımı yapayım.
Bir de Mehmet abi Mod.'luğa talibim.Haberin olsun.

Yukarı
Malikan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Ali
Yer: Turkey
  Alıntı Malikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 13:15
Geçen bende bir yazı okudum. Kimdi şuan hatırlamıyorum. Hakemle ilgili etmediği noktalı küfür kalmamış. Tüylerim diken diken oldu. Bu foruma bayan arkadaşlarımızda bakıyor. Hatta erkek ismiyle üye olanlar bile var. Birde bazı arkadaşların dediği gibi rüyamda gördüm şöle olacak. uzunca bir yazının altına sadece alkış, gülme imajı koymak gibi bir sürü boş denecek mesajlar ekleniyor. Doğru düzgün Türkçe kullanılmıyor. Ya foruma üyelik zor bir hale getirilmeli. Yada 3-5 mod alınıp sadece mesaj takibi yaptırılmalı. Bilemiyorum aklıma başka seçenek gelmiyor. Bu forum cıvık yazılardan ve yorumlardan kurtulmalı.  
1965 TEN SONSUZA!!!
Yukarı
h.yalciner Liste gör
Yazar

hasan yalçıner
Yer: Turkey
  Alıntı h.yalciner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2008 saat 15:11
Uzun bir süredir foruma gigerçektende moderrip yorumlarda bulunmuyordum.Sadece yazılanları şöyle göz ucuyla okuyup geçiyordum.Gerekçe olarakta iki sene önceki forumdaki seviyeyi bulamamış olmamdır.son zamanlarda yeni üyelerin katılımıyle forumun kalitesinde düşüşler gödüm.O kadar seviyesiz yazılar vadıki bunları süzmek moderatörleride zor duruma sokuyordu.sanırım hiçbir çıkarı düşünmeden senelerdir bu işi en iyi yapan ÇAĞIL ve MÜJDAT arkadaşlarımızıda yordu.Kendilerini bu forum sayesinde tanıdım ve işlerini layıkı ile yapıyorlardı kendilerine teşekkür ediyorum umarım tekrar moderatör olarak bir gün kendilerini burda görürüz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır