eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bir devre(!) bitti

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 5>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
Online Durum: Offline
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2008 saat 12:00

modlardan sonra forumun suyu çıkmıştı herkes kafasına göre konu açmaya başlamıştı. düzeyini kaybetmişti. 

gerçek bir forum kullanıcısı ve müdevimi böyle gereksiz ve bencilce başlıklar açıp forumu kirletmez biri çıksında müdale etsin diye bakar olmuştum. neredeyse modlar gittiğinden beri yazdığım msj 10 geçmez. 

zamannında netteki değişik forumlarda yöneticilik yapmış biri olarak tek başına bu işin üstesinden kalkmak oldukça zor olucak mahmet abi. yanına en azından forumda kalma süresi yüksek 1-2 arkadaş almalısın. 

yada söyledğin gibi forumu bozanları. bir bir yollucaksınki. herkes yazmasını tartışmasını konu açmasını öğrensin.

ne diyelim kolay gelsin mehmet abi allah utandırmasın.

NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
orhaneses Liste gör
Yazar

Mustafa Orhan
Yer: Turkey
  Alıntı orhaneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2008 saat 17:51
Olması gerekeni yapıyorsunuz.Tebrikler.
EFSANENİN AŞKINA
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2008 saat 18:10
''Dilim seni; dilim,dilim dileyim.Başıma ne geldiyse,senden bileyim.'' Confused
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
yoncacı Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Emin Sungar
Yer: Turkey
  Alıntı yoncacı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2008 saat 18:33

Sevgili mod kardeşim; bir çok site yada forumda, yazılan yorum sonrası "yorumunuz alınmıştır, incelendikten sonra yayınlanacaktır" benzeri bir mesaj gönderiliyor ve aşağı yukarı 1 saat sonra, şayet efendice yazılmış bir metin ise yorum yayına veriliyor. Burada ise yazar yazmaz "tık" yazı devrede. Aslında Eskişehirsporlu olarak bize de bu yakışır. Yani "biz üyelerimize güveniriz, onların abuk sabuk bir şey yazmayacağına eminiz" içerikli bir ileti sunuyor forumumuz katılımcılarına. Ama bazı üyelerimizin ne umuruna.... Burada her türlü abuk yorumu, küfürü, tehditi "iyi bir Eskişehirsporluluk adına" yazan bir alay adama rastlayabilmek mümkün. Oysa ben bir çok da mükemmel insan tanıdım bu sayfalarda. Yani ak ve kara bir arada misali.... Kısacası, temizlik düşüncesi için tam da zamanıdır düşüncesindeyim. Kolay gelsin.

İstanbulluyum, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
chESter26 Liste gör
Yazar

Alper
Yer: tatartown
  Alıntı chESter26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2008 saat 18:34
ogur da mı modluğu bıraktı?
Heryerde sadece sonuna kadar ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
  Alıntı samich_backtash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2008 saat 18:40
mesajların yanında sikayet et tarzı bir buton olsa ve biz küfür, hakaret içeren, aşağılayı mesajları moderatörlerimize bildirsek.siz de inceleyip silinip silinmemesine karar verseniz.işinizi kolaylaştırmış oluruz,yükünüzü birazda olsa hafifletiriz diye düşünüyorum..sadece bir öneri.
Allah sitedeki görevlilere kolaylık versin..
SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
skinhead Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı skinhead Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2008 saat 20:40
Alıntı yapılan redES

Yeni uygulanacak yöntem daha iyi olabilir. Seçim önceside birçok arkadaş siyasetten gider gibime geliyor. Yedek üyeliği olanları yada belli bir tarihten sonra mesaj yazmayanları, mesaj sayısı belli bir sayının üstünde olmayanları önce forumdan temizlemek gerekli.

A kişiyi gönder x olarak gelsin.

Eski haline forumun döneceğine inanıyorum, yöntemler farklı olsada.

Erdinç bey, böyle bir uygulamada, benim gibi devamlı okuyan ve az yazan, forum kirliliği yapmayan arkadaşlarımız mağdur olmazlar mı???

Böyle bir durumda (+1), (+1965), (katılıyorum) yazıpta mesaj sayısı artan üyeler daha mı avantajlı olacaklar???

Benim yazdıklarım da bir fikirdir.Yine de moderatörlerimize kolaylıklar diliyorum.Sevgili Çağıl ve sevgili Müjdat'ın da bir an önce katılmalarını diliyorum.Çünkü Bu arkadaşlarımızın yazıları bizler için resmi açıklama gibi geliyor ve rahatlıyoruz...

teşekkür ediyorum...
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2008 saat 21:19
Alıntı yapılan samich_backtash

mesajların yanında sikayet et tarzı bir buton olsa ve biz küfür, hakaret içeren, aşağılayı mesajları moderatörlerimize bildirsek.siz de inceleyip silinip silinmemesine karar verseniz.işinizi kolaylaştırmış oluruz,yükünüzü birazda olsa hafifletiriz diye düşünüyorum..sadece bir öneri.
Allah sitedeki görevlilere kolaylık versin..

Benim de aklımdaydı.Yöneticilere kolaylık olur , daha çabuk temizlenir mesajlar.Böyle bir imkan varsa , düşünülebilir aslında.
Yukarı
26_eses Liste gör
Usta Yazar

AYHAN
Yer: İZMİR
  Alıntı 26_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2008 saat 21:30
Alıntı yapılan ŞaHiN

Yeni devirde, üyeliği olmayan ziyaretçilerimiz'in; hepsi olmasada bazı konuların görüntülenmesine izin verilmemesini arzu ediyorum...

Bu konuya bende katılıyorum. Çeşitli organizasyonlar sadece aramızda kalmalı. İlave olarak foruma üye olan ve forumda rengini belli eden diger takım taraftarlarının  anında forumdan üyeliklerinin kaldırılmasını istiyorum (olup olmadığını bilmiyorum)
Karadeniz ESES
Yukarı
anadoluyildizi Liste gör
Deneyimli Yazar

Behlul Ozkan
Yer: United States
  Alıntı anadoluyildizi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2008 saat 21:31

Bence en dogru olani yaptiniz. Ikili tartismaya musamaha bir yere kadar gosterilebilir ama sacma sapan mesajlar atiliyordu: +1965, Ruyamda gordum 5-0 yeniyoruz, ClapClap bu logodan 15 tane koyup bir mesaji begendigini belirtme, eziktas febes salatasaray yazanlar vs.

Gercekten akli basinda mesajlar yazanlarin yazilarini arayip bulmaya calisiyordum aylardir. Kesinlikle foruma mesaj girenlerin sayisi yari yariya azaltilmali. Bir mac basligina 100 sayfa entry giriliyor. Okumanin mumkunati kalmiyor. Bu karari alarak bu forumu kurtardiniz. Diger forumlar gibi seviyesinin dusmesini engellediniz. Merak edenler antu.com bakip seviyenin nasil yerlerde surundugunu gorebilirler.
Her zaman, her yerde ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 5>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır